متولدین ۱۷ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۷ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۷ مرداد ماه , نسبت به آینده خود محتاط هستید و تصمیمات عاقلانه‌ای می‌گیرید.

متولدین ۱۷ مرداد ماه

متولدین ۱۷ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند. ماه آگوست در قلمروی خورشید نیز قرار دارد. بنابراین زحل و خورشید تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۷ مرداد ماه، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) عاشق موسیقی کلاسیک ولی بیشتر از نوع مالیخولیایی آن هستید. (۲) منضبط، ثابت قدم، پایدار و وظیفه شناس می‌باشید. (۳) عاشق مناظر، چشم اندازهای طبیعی و گل‌ها هستید. (۴) به زندگی نگاهی بدبینانه‌ای دارید. (۵) انزوا را به همنشینی با دیگران ترجیح می‌دهید. (۶) نسبت به آینده خود محتاط هستید و تصمیمات عاقلانه‌ای می‌گیرید. (۷) بلند پرواز و با پشتکار هستید. (۸) آماده انجام هر کاری برای رسیدن به اهداف خود هستید. (۹) ذهنی تحلیلی و شکاک دارید. (۱۰) خلاق، سودمند و سلطه طلب می‌باشید. (۱۱) ممکن است قربانی سوء تفاهمات دیگران شوید. (۱۲) اگرچه در جامعه شرکت می‌کنید، ولی از نهایت قلب احساس تنهایی می‌کنید. (۱۳) با افراد ضعیف و ستمدیده با صمیمیت برخورد می‌کنید.

خصوصیات متولدین ۱۷ مرداد ماه

(۱۴) بازی جوانمردانه را می‌ستایید و حاضر هستید در این راه هر بهایی را بپردازید. (۱۵) سخت کوشی شما الگوی خوبی برای دیگران است. (۱۶) ویژگی عجیبی که در مورد تاریخ تولد شما وجود دارد این است که در هر کاری که انجام می‌دهید، تأخیر وجود دارد. علیرغم تلاش زیادی که انجام می‌دهید همواره با سختی و تأخیراتی در زندگی مواجه می‌شوید. (۱۷) کم و بیش به سمت پست‌های معتبر و قابل اعتماد کشیده می‌شوید، ولی نباید به دیگران اجازه دهید بار مسئولیت و وظایف خود را به دوش شما بگذارند و آن را به حساب خود بگذارند و از این طریق سود ببرند. (۱۸) زمانی که از دیگران می‌خواهید کاری برایتان انجام دهند، با مشکلاتی مواجه خواهید شد. (۱۹) بعضی اوقات پیش خود فکر می‌کنید آیا زندگی ارزش این همه سختی را دارد و برای لحظاتی ناامید می‌شوید. در چنین مواقعی سعی کنید از جامعه دوری نکنید و در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید. (۲۰) انسانی مبتکر به حساب می‌آیید؛ بزرگی، وجهه و احترام جزء خصیصه‌های شما هستند. (۲۱) از شخصیتی پر ابهت بهره‌مند هستید و از دیگران انتظار دارید به شما احترام بگذارند. (۲۲) بخشنده می‌باشید و مشکلات انسان‌ها را به خوبی درک می‌کنید. (۲۳) مأموریت شما بخشیدن حیات، انرژی و اشتیاق به جهانیان است. (۲۴) با بهره‌گیری از استعدادهای ذاتی و خوش استعداد بودن خود مردم را جذب می‌کنید.  

مسائل مالی متولدین ۱۷ مرداد ماه

ویژگی عجیب عدد ۸، تأخیر در تمامی امور زندگی است. طبیعی است که این تأخیر در مسائل مالی شما نیز به چشم خواهد خورد و تنها در سنین بسیار بالا به پایداری مالی دست پیدا خواهید کرد. به همین دلیل سعی کنید عدد ۸ کمتر در زندگی شما تأثیرگذار باشد و در عوض از اعداد ۳ یا ۷ برای فعالیت‌ها یا حرکت‌های مهم زندگی خود استفاده کنید. با اینحال، اگر تجربه نشان داد که این عدد برایتان خوش شانسی به همراه دارد، می‌توانید از آن برای امتحان شانس خود مثلاً در بخت آزمایی و مسابقات اسب دوانی استفاده کنید.

شغل متولدین ۱۷ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. زمینه‌هایی همچون علوم رمزی، شیمی، فیزیک، پزشکی و ریاضیات پیشرفته برایتان مناسب هستند. در صنایع مرتبط با معادن زغال سنگ، تولید الوار و ساخت و ساز به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. به عنوان حسابدار یا مدیر نیز می‌توانید از عهده مسئولیت‌های واگذار شده برآیید. به هر حال همانطور که قبلاً‌ به آن اشاره شد باید سخت تلاش کنید تا ثمره کارهای خود را در سال‌های پایانی زندگی خود بدست آورید.

سلامتی متولدین ۱۷ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. تجربه نشان می‌دهد بعضی از نیروهای روانی مرموز سلامتی شما را تسخیر کرده‌اند. حتی افکار کینه‌توزانه دیگران می‌تواند باعث بیماری شما شود. نواقص اصلی سلامتی شما عصبی بودن، تحریک، مشکلات مربوط به ساق پا، دندان و گوش است. احتمال اینکه به فلج و روماتیسم مبتلا شوید نیز وجود دارد. نکته جالبی که در مورد شما دیده می‌شود این است که ویژگی‌های تأخیر عدد ۸ در مورد بهبود بیماری‌هایتان نیز دیده می‌شود و زمان زیادی لازم است تا از آنها رهایی پیدا کنید. مستعد واریس و بواسیر نیز می‌باشید.

متولدین 17 مرداد ماه

متولدین ۱۷ مرداد ماه
همسر متولدین ۱۷ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ مارس و ۲۰ مه و (۲) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ سپتامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) دوست دارید تنها زندگی کنید و طبیعی است این مسئله باعث تعهد کمتر به خانواده می‌شود. (۲) اگرچه به سمت جنس مخالف خود کشیده می‌شوید، ولی سعی می‌کنید ازدواج خود را به تأخیر بیندازید. (۳) در انتخاب همسر با مشکل مواجه می‌شوید. (۴) در زندگی مشترک با سختی‌هایی مواجه خواهید شد. (۵) به زن و به ویژه بچه‌های خود افتخار می‌کنید و آرزو می‌کنید همسرتان در جامعه بدرخشد. (۶) اگر می‌خواهید زندگی مشترک سعاتمندی داشته باشید، همسرتان باید همانند شما به مطالعات عمیق و جدی از قبیل فلسفه و علوم رمزی علاقمند باشد.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) انسان شایسته‌ای هستید و با هر مسئله‌ای به صورت سیستماتیک برخورد می‌کنید. (۲) از زندگی مشترک لذت می‌برید و برای بچه‌ها و تحقق بلند پروازی‌های شوهر خود فداکاری می‌کنید. (۳) مشکل اصلی شما مربوط به کمبود عواطف و لطافت زنانه است. (۴) از شخصیت رومانتیک، لطیف، باوقار و اجتماعی برخوردار هستید. (۵) بسیار هوسران می‌باشید و به شوهری با ویژگی‌های قوی مردانه نیاز دارید تا شما را ارضا کند.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۴، ۵، ۷ و ۸ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که بااشتیاق، باهوش و طرفدار آزادی باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری سیر، آبی سیر، ارغوانی و سیاه استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، مروارید سیاه و الماس سیاه استفاده کنید؛ البته می‌توانید چشم گربه‌ای و لعل بنفش را نیز انتخاب کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

نظم و ترتیب ثبات پایداری اهل عمل بودن تفکر مؤسس خوب شجاعت هوش استعداد تحقیقات ابتکار اشتیاق عزم راسخ

کیفیت‌های منفی

وسواس سلطه طلبی تنهایی خودخواهی عصبی بودن دلسردی گروه آرام

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-07 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :