متولدین ۱۷ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۷ دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۷ دی ماه تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۱۷ دی ماه

متولدین ۱۷ دی ماه تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تاریخ تولد بعضی از بزرگترین پیامبران و شخصیت‌های معنوی به گونه‌ای بوده است که ویژگی‌های شخصیتی آنها تحت تأثیر سیاره نپتون بودند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین ۱۷ دی ماه

متولدین ۱۷ دی ماه به دنیا آمده‌اید، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:   (1) فردگرا و مبتکر هستید. (۲) اگرچه ذاتاً انسان مستقلی هستید، ولی با این وجود ناآرام نیز هستید و دوست دارید همیشه در زندگی خود تغییر ایجاد کنید. (۳) دوست دارید از کشورهای خارجی به ویژه سرزمین‌های دور دست دیدن کنید. (۴) اعتقادات مذهبی غیر محافظه کارانه‌ای دارید و از آداب و سنن کهنه متنفرید. (۵) عدد ۷ نماد معنویت است و به هوشیاری متعالی دست پیدا خواهید کرد. (۶) همانند پرنده‌ای آزاد هستید و دوست دارید محدودیت‌های سنتی را رها کنید. (۷) رفتارتان برای دیگران مرموز به نظر می‌رسد و بسیاری از اوقات حواس پرت هستید. (۸) طرز فکر منطقی شما باعث می‌شود به اهداف بزرگ دست یابید. (۹) کله شق هستید و به نظرات دیگران احترام نمی‌گذارید. (۱۰) استعداد خوبی برای پول در آوردن دارید. (۱۱) بعضی اوقات بی‌تفاوت و بعضی اوقات عصبی می‌شوید. (۱۲) آرزو می‌کنید یا به بهترین چیز برسید یا اینکه اصلاً به هیچ چیز نرسید.    

خصوصیات و ویژگی‌های متولدین ۱۷ دی ماه

  (13) انسان حساسی هستید، ولی با تظاهر به بی‌تفاوتی، احساسات واقعی خود را پنهان می‌کنید. (۱۴) از معاشرت با مردم عادی خوشتان نمی‌آید. (۱۵) ترجیح می‌دهید زمان خود را به خواندن کتاب‌های مورد علاقه صرف کنید . (۱۶) زمانی که از شما خواسته می‌شود نظر خود را بیان کنید، با اقتدار سخن می‌گویید. (۱۷) قبل از تصمیم نهایی، فکر عاقبت کار را می‌کنید. (۱۸) رک‌گو و پر حرف هستید و به شدت طرفدار آزادی فکر و عمل هستید. (۱۹) تحت شرایط عادی، به آداب و رسوم عادی پایبند هستید، ولی اگر زندگی خیلی یکنواخت شود یا برایتان محدودیت ایجاد کند، روح طغیانگری وجودتان را فرا می‌گیرد؛ در اینصورت تلاش زیادی می‌کنید تا شرایط را تغییر دهید، بدون اینکه این مسئله تأثیر زیادی روی شما بگذارد. (۲۰) طبیعت شاد، پر انرژی و خوش‌بینی دارید، ولی باید شتابزدگی خود را کنترل کنید، زیرا ممکن است باعث ناآرامی شما شود. (۲۱) متکی بنفس هستید و می‌توانید از این لحاظ الگویی برای دیگران باشید.    

مسائل مالی متولدین ۱۷ دی ماه

معمولاً، تغییراتی (در شغل، محل زندگی و غیره) زندگی شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل، به سختی می‌توانید ثروت جمع کنید. با اینحال، به خاطر اینکه تاریخ تولد شما از لحاظ عرفانی حایز اهمیت است، اگر شغل مورد نظرتان را پیدا کنید، می‌توانید به پست مهمی برسید. در اینصورت درآمد زیادی بدست می‌آورید و از تمامی امکانات رفاهی برخوردار خواهید شد.  

شغل متولدین ۱۷ دی ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. عاشق سفر دریایی و کشورهای خارجی هستید. این ویژگی از شما تاجر، وارد کننده یا صادر کننده موفقی می‌سازد. همچنین در زمینه‌هایی مثل محصولات لبنی، ماهیگیری، صنایع شیمیایی و صنعت صابون موفق می‌شوید. همچنین می‌توانید در پزشکی، جراحی، الکترونیک و مواردی از این قبیل مهارت زیادی کسب کنید.  

سلامتی متولدین ۱۷ دی ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. تمامی بیماری‌هایتان ناشی از عصبی بودن شما هستند. ممکن است از نقص در گردش خون، بیماری‌های معدوی و تب رنج ببرید. احتمال دارد به خاطر فعالیت و فشار بیش از حد، سلامتی شما تهدید شود. بنابراین همیشه سعی کنید فواصل منظمی را در میان ساعات کاری به استراحت فیزیکی و ذهنی اختصاص دهید.  

همچنین بخوانید :  متولدین 4 آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟
همسر متولدین ۱۷ دی ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر (۲) ۱۹ فوریه و ۲۰ مارس و (۳) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳، ۵، ۸، ۱۲، ۱۴، ۱۷، ۲۱، ۲۳، ۲۶ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بسیار هیجانی هستید و به خوبی احساسات همسرتان را درک می‌کنید. (۲) بسیار باملاحظه هستید و هرگز سعی نمی‌کنید نظرات خود را به همسرتان تحمیل کنید. (۳) بسیار روشن‌فکر هستید و به پیک نیک، سفر و سینما علاقه زیادی دارید. (۴) انسان ولخرجی هستید. (۵) اندازه خانواده شما متوسط است و تمامی امکانات رفاهی در آن وجود دارد. (۶) روشن‌فکر هستید و بدون هیچ چشمداشتی به دیگران کمک می‌کنید. (۷) همانگونه با همسر و سایر اعضای خانواده خود مؤدبانه رفتار می‌کنید که با غریبه‌ها هستید. (۸) حتی باز هم همسرتان فکر می‌کند نسبت به مسائل خانواده بی‌توجه هستید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) بسیار دمدمی مزاج هستید و رفتارتان غیر قابل پیش‌بینی است. (۲) بسیار ناآرام هستید و خیلی راحت و به خاطر مسائل کوچک مضطرب می‌شوید. (۳) مهارت زیادی برای سرگرم کردن دوستان و آشنایانتان دارید و دوست دارید میهمانی‌های زیادی ترتیب دهید. (۴) از شوهرتان توقع دارید تا همیشه از شما مواظبت کند. (۵) دیگران از شما به عنوان همسری خوب قدردانی می‌کنند. (۶) اگرچه اساساً خلاف عرف جامعه عمل می‌کنید، ولی قلبی مهربان دارید و درد و رنج‌ها را خودتان تحمل می‌کنید و نمی‌گذارید شرایطی پیش بیاید که باعث ناراحتی دیگران شود.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. بیشتر به سمت اشخاصی جذب می‌شوید که دارای ویژگی‌هایی مثل فردیت، پویایی، هوش بالا و خوش استعداد بودن باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۳، ۴، ۵، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۳، ۴، ۵، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سبز، زرد، بنفش، خاکستری و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، زمرد، حجر القمر یا چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱ و ۷۰ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:     کیفیت‌های مثبت استواری آرامش گرایشات بازتابی صفا بردباری خوشی    

کیفیت‌های منفی

  ناپایداری وسواس دلسردی عصبی بودن عدم اطمینان ناآرامی      

تاریخ بروزرسانی : 2017-01-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi