متولدین ۱۷ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۱۷ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۷ آذر تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند و در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و عطارد تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند

متولدین ۱۷ آذر

متولدین ۱۷ آذر تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند و در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و عطارد تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 17 آذر

   

متولدین ۱۷ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) همیشه ناآرام هستید. (۲) به طور همزمان نقاط قوت و نقاط ضعفی دارید. (۳) سعی می‌کنید خودتان را کنترل کنید. (۴) از بینش بالایی بهره می‌برید که از آن می‌توانید در عمل استفاده کنید. (۵) آرمان‌های والا و بلند پروازی‌هایی بزرگی دارید. ولی از آداب و رسوم سنتی بیزار هستید. (۶) به ورزش و سفر کردن علاقه دارید. (۷) دوست دارید افکار خودتان را ابراز کنید و آنها را به دیگران منتقل سازید. (۸) از تنبلی بیزار هستید. (۹) از شخصیت پر ابهتی بهره می‌برید و طرز فکرتان منطقی است و به همین خاطر به هدف خود در زندگی دست پیدا می‌کنید. (۱۰) با کشورهای خارجی در تماس خواهید بود. (۱۱) با افراد معمولی معاشرت نمی کنید و به آسانی نمی توانید خود را با چنین افرادی تطبیق دهید. (۱۲) ترجیح می‌دهید اوقات فراغت خود را به خواندن کتاب صرف کنید. (۱۳) از دانش و قدرت خود اطمینان دارید. (۱۴) انسان بد گمانی هستید و تا زمانی که به چیزی متقاعد نشده‌اید آن را باور نمی کنید. (۱۵) در کارتان باهوش و چابک هستید. (۱۶) همانند پرنده‌ای سبکبال، ذهنی آزاد دارید. (۱۷) سرشت شاد و با اشتیاقی دارید و دیگران از رفتار شما الگو می‌گیرند.    

مسائل مالی متولدین ۱۷ آذر

  تاریخ تولید شما از لحاظ عرفانی دارای اهمیت است و اگر شغل دلخواه خود را پیدا کنید، به پست‌های بزرگی دست پیدا خواهید کرد. دوست دارید از تمامی امکانات رفاهی و تجملات برخوردار باشید. پس از سن ۳۴ سالگی موفقیت شما شروع خواهد شد.  

شغل متولدین ۱۷ آذر

  امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در تمامی زمینه‌ها مانند محصولات لبنی و تولید صابون خوب عمل می‌کنید. همچنین از این توانایی برخوردار هستید که یک صنعت شیمیایی را به خوبی اداره کنید. در زمینه پزشکی و جراحی نیز به شهرت خوبی دست پیدا می‌کند. میل وافر شما به سفر موفقیت در زمینه واردات و صادرات را تضمین خواهد کرد.  

سلامتی متولدین ۱۷ آذر

  نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. تهدید اصلی سلامتی شما عصبی بودن است که دلیل تمامی بیماری‌های شما است. مستعد مشکلاتی مثل نقص در گردش خون، بیماری‌های معده و تب هستید. معده و اندام هاضمه شما به سادگی به خاطر نگرانی مداوم و شرایط محیطی مختل می‌شود. احتمال زیادی دارد که به سرما خوردگی و بیماری‌های ریوی هستید.  

همسر متولدین ۱۷ آذر

  بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ مارس و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

  (1) شوهری دلسوزی برای همسرتان هستید و به او عشق می‌ورزید. (۲) دوست دارید برای دیگران فداکاری کنید، بدون اینکه از آنها انتظاری داشته باشید. (۳) در برابر دوستان و میهمانان خود مؤدب هستید. (۴) اگرچه اعتقادات راسخی دارید، ولی به هیچ وجه آنها را به زن خود تحمیل نمی کنید. (۵) شیفته سفر کردن، پیک نیک و سینما هستید. (۶) به تمامی اعضای خانواده محبت می‌کنید و با دقت و بدون تبعیض قایل شدن از آنها با دقت مراقبت می‌کنید. (۷) در سنین بالا به اهمیت پول در زندگی پی خواهید برد.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

  (1) توقع دارید شوهرتان همیشه از شما مراقبت کند. (۲) زیاد به آداب و رسوم زندگی پایبند نیستید. (۳) علاقه زیادی به دعوت کردن دوستان به میهمانی و سرگرم کردن آنها دارید. (۴) هوش سرشاری دارید، ولی بعضی اوقات رفتار مرموزی از خود نشان می‌دهید. (۵) ناآرام و پریشان هستید و به خاطر مسائل کوچک عصبانی می‌شوید. (۶) اگرچه فردگرا هستید، ولی به طلاق کردن فکر نمی کنید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

  ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴ و ۷ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که عاشق هنر و زیبایی باشند و پاکیزگی را دوست داشته باشند.    

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

  روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

  می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

  در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.    

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

  باید از توپاز، زمرد، یاقوت کبود، حجر القمر و چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.    

سال‌های مهم زندگی شما

  سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱، ۷۰، ۷۹ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

عاشق سفر عزت نفس چابکی همکاری تیزهوشی خیرخواهی عشق به آرامش استقلال    

کیفیت‌های منفی

    لجاجت مرموز بودن تأخیر در تصمیم‌گیری عدم پشتکار ناآرامی سرکش بودن تحریک‌پذیری

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-07 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :