متولدین ۱۶ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۶ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۶ مرداد ماه , فرد حساسی هستید و احساسات واقعی خود را با تظاهر به بی‌تفاوتی پنهان می‌کنید.

متولدین ۱۶ مرداد ماه

متولدین ۱۶ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. ماه آگوست در قلمروی خورشید نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و خورشید تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۶ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بخشنده هستید و درک صحیحی از زندگی انسان دارید. (۲) رک‌گو و پرحرف هستید و میل شدیدی به آزادی فکر و عمل دارید. (۳) دوست دارید به کشورهای خارجی و سرزمین‌های دور دست سفر کنید. (۴) سیاره نپتون نشان دهنده علاقه به مذهب و فلسفه است. (۵) کله شق هستید و به نظرات دیگران احترام نمی گذارید. (۶) هنر پول در آوردن را بلد هستید. (۷) نظرات عجیبی در مورد مذهب دارید و از شیوه‌های منسوخ زندگی بیزار هستید. (۸) ذاتاً ناآرام می‌باشید. (۹) فرد حساسی هستید و احساسات واقعی خود را با تظاهر به بی‌تفاوتی پنهان می‌کنید. (۱۰) از معاشرت با مردم عادی خوشتان نمی‌آید. (۱۱) از دانش و قدرت خود کاملاً آگاه هستید. (۱۲) زمانی که از شما درخواست شود، با جدیت به دیگران توصیه می‌کنید. (۱۳) طرز فکر منطقی دارید و به اهداف بزرگ نایل می‌شوید. (۱۴) در رفتار خود پایدار و سیستماتیک هستید. (۱۵) ذاتاً پر انرژی و متکی بنفس می‌باشید و به همین خاطر الگویی برای دیگران به حساب می‌آیید. (۱۶) شخصیت باوقار و محترمی دارید. (۱۷) محترم، مقتدر، تخیلی و سخاوتمند هستید. تحت شرایط عادی به آداب و رسوم معمول زندگی پایبند هستید، ولی اگر زندگی خیلی یکنواخت و کسل کننده شود و برایتان محدودیت ایجاد کند، رفتارتان به کلی تغییر کرده و آنها را کنار می‌گذارید، بدون اینکه این مسئله تأثیر خیلی زیادی روی شما داشته باشد. ذاتاً انسان شاد، پر انرژی و خوش‌بینی هستید، ولی باید روی شتاب و عجله خود کنترل داشته باشید. در غیر اینصورت ناآرامی وجودتان را فرا خواهد گرفت.

متولدین 16 مرداد ماه

مسائل مالی متولدین ۱۶ مرداد ماه

خیلی سخت می‌توان در مورد وضعیت مالی شما با قطعیت سخن گفت. ولی اگر شغل مورد نظر خود را پیدا کنید می‌توانید به موفقیت برسید و به ثروت و تمامی امکانات رفاهی زندگی دست پیدا کنید.

شغل متولدین ۱۶ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. عاشق سفر دریایی و کشورهای خارجی هستید و همین مسئله از شما تاجر یا صادر کننده و وارد کننده موفقی می‌سازد. در صنایع لبنی، ماهیگیری، صنایع شیمیایی و کارخانه صابون نیز فرد مؤثری هستید. می‌توانید پزشک یا جراح خوبی نیز باشید.

سلامتی متولدین ۱۶ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی شما مربوط به عصبی بودن است که عامل اصلی بیماری‌هایتان به حساب می‌آید. مستعد نقص در گردش خون، بیماری معده و تب هستید. بهتر است در مدت زمان فعالیت خود، فواصلی را به استراحت فیزیکی و ذهنی اختصاص دهید. به شما توصیه می‌شود از فعالیت و هیجان بیش از حد پرهیز کنید.

همسر متولدین ۱۶ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳، ۵، ۷ و ۸ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) مهربان، دوست داشتنی و دارای قلبی بزرگ هستید. (۲) به خانواده خود افتخار می‌کنید و بهترین امکانات را برایشان فراهم می‌سازید. (۳) بخشنده هستید و آرزو می‌کنید همسرتان در جامعه بدرخشد. (۴) سعی می‌کنید وضعیت دیگران را درک کنید و هرگز نظرات خود را به همسرتان تحمیل نمی کنید. (۵) روشن فکر و عاشق پیک نیک، سفر، سینما و تئاتر هستید. (۶) ولخرج هستید و از این شیوه زندگی لذت می‌برید. (۷) خیلی زود هیجان زده می‌شوید و احساسات زن و بچه‌های خود را درک می‌کنید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) بسیار باهوش و زیرک هستید، ولی رفتارتان غیر قابل پیش‌بینی است. (۲) بسیار ناآرام می‌باشید و به خاطر مسائل کوچک آشفته می‌شوید. (۳) به خوبی می‌توانید دوستانتان را سرگرم کنید. (۴) از شوهر خود توقع دارید در تمامی اوقات از شما مواظبت کند. (۵) نهایت توجه خود را برای نشاط و شادی شوهر و بچه‌های خود معطوف می‌کنید. (۶) تنها خودتان می‌دانید که چقدر برای دیگران فداکاری می‌کنید و به ندرت دیگران این مسئله را درک می‌کنند.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که بااشتیاق، باهوش و طرفدار آزادی باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، زمرد، حجر القمر و چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱، ۷۰، ۷۹ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

وجهه تخیل سخاوت عشق به طبیعت خوش استعداد بودن فردیت اقتدار شخصی بردباری صفا

کیفیت‌های منفی

لجاجت حساسیت و تهییج‌پذیری عدم اعتماد به نفس وسواس تندخو طبیعت آشوبگر بی‌دقتی دلسردی گروه آرام

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :