متولدین ۱۶ تیر ماه چه خصویات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۶ تیر ماه چه خصویات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۶ تیر ماه , بسیار حساس هستید، ولی با تظاهر به بی‌تفاوتی، احساسات واقعی خود را پنهان می‌کنید.

متولدین ۱۶ تیر ماه

متولدین ۱۶ تیر ماه , تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. ماه ژوئیه در قلمروی سیاره ماه نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و ماه تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۶ تیر ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) اگر بتوانید ویژگی‌های شخصیتی و اراده خود را تقویت کنید، اثر ترکیبی نپتون و ماه باعث می‌شود به خاطر توانایی‌های بالای فکری نسبت به دیگران در مرتبه بالاتری قرار بگیرید. (۲) افکار غیر عادی در ذهن می‌پرورانید. (۳) طبیعتی هیجانی، هنرمند و تخیلی دارید. (۴) از نیروهای روانی بسیار پیشرفته‌ای برخوردار هستید. (۵) به سمت سرزمین‌های دور دست جذب می‌شوید و با کشورهای خارجی تا حدودی در ارتباط خواهید بود. (۶) بسیار حساس هستید، ولی با تظاهر به بی‌تفاوتی، احساسات واقعی خود را پنهان می‌کنید. (۷) نظرات عجیبی در مورد مذهب و آداب و رسوم اجتماعی دارید و همانند پرنده‌ای سبکبال، از روش‌های کهنه زندگی بیزار هستید. (۸) ذاتاً انسان ناآرامی هستید و به طور مداوم سعی می‌کنید در زندگی خود تنوع داشته باشید. (۹) طرز فکر منطقی دارید و به اهداف عالی دست می‌یابید. (۱۰) از معاشرت با مردم عادی نفرت دارید. (۱۱) ترجیح می‌دهید زمان خود را صرف کتاب خواندن کنید. (۱۲) افکار و اعمالتان مستقل و مبتکرانه است. (۱۳) بعضی اوقات کله شق می‌شوید و به نظرات دیگران توجه نمی‌کنید. (۱۴) هنگامی که از شما خواسته می‌شود نظرتان را بیان کنید، با اقتدار سخن می‌گویید.  

مسائل مالی متولدین ۱۶ تیر ماه

معمولاً در زندگی شما تغییرات زیادی رخ می‌دهد و به همین خاطر خیلی سخت می‌توانید ثروت جمع کنید. ولی به هر حال عدد ۷ یک عدد عرفانی است و اگر شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید، دستیابی به وضعیت مالی مناسب دور از دسترس نخواهد بود. در اینصورت می‌توانید ثروتمند شوید و به تمامی امکانات رفاهی و تجملات دست یابید.

شغل متولدین ۱۶ تیر ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. خلاقیت استثنایی شما باعث می‌شود هنرمند، موسیقیدان، نقاش، معلم یا مخترع درخشانی شوید. گرایش درونی شما به سفر کردن باعث می‌شود تاجر، صادر کننده یا صنعتگر موفقی شوید. می توانید به خوبی یک صنعت شیمیایی، کارخانه تولید صابون، شرکت محصولات لبنی و ماهیگیری را اداره کنید.

سلامتی متولدین ۱۶ تیر ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. سلامتی شما اساساً‌ توسط آنچه در ذهنتان می‌گذرد تعیین می‌شود. اگرچه بنیه فیزیکی خیلی خوبی ندارید، ولی اگر روی یک هدف معین متمرکز شوید، ایستادگی زیادی از خود نشان می‌دهید. احتمال دارد از تومورها و نارسایی اندام‌های داخلی رنج ببرید.

متولدین 16 تیر ماه

همسر متولدین ۱۶ تیر ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر و (۲) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۵ و ۸ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بسیار حساس هستید و احساسات همسرتان را درک می‌کنید. (۲) بسیار با ملاحظه و متفکر هستید و هرگز سعی نمی‌کنید نظراتتان را به همسرتان تحمیل کنید. (۳) انسان روشن‌فکری هستید و به پیک نیک، سفر، سینما و تئاتر علاقه شدیدی دارید. (۴) ولخرج هستید و در زندگی زیاد اسراف می‌کنید. (۵) ویژگی‌های متناقضی در شخصیت شما دیده می‌شود و ممکن است سلطه طلب شوید و انتظار داشته باشید دیگران به ساز شما برقصند. (۶) بعضی اوقات خیلی سخت‌گیر و عیبجو هستید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همسر فداکار، دلسوز و تطبیق‌پذیری هستید و از کار، مقام و وضعیت خود رضایت دارید. (۲) مادر خوبی هستید و به بچه‌ها و خانواده خود عشق می‌ورزید. (۳) شخصیت مقدسی دارید. (۴) به دیگران عشق می‌ورزید و برای آنها احترام قایل هستید. (۵) اجتماعی هستید و دوست دارید دوستانتان را به میهمانی دعوت کنید و با میهمان نوازی خود آنها را سرگرم سازید. (۶) بعضی اوقات خیلی دمدمی مزاج، وسواس و ناپایدار هستید. (۷) ممکن است به خاطر مسائل ناچیز آشفته شوید. (۸) از شوهرتان توقع دارید همیشه مراقب شما باشد و این خواسته باعث تلخ شدن محیط خانه می‌شود.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که با بصیرت، صادق و بی‌آلایش باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، زمرد، حجر القمر و چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱، ۷۰، ۷۹ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

استواری صلح دوستی تأمل صفا بردباری

کیفیت‌های منفی

ناپایداری عدم اطمینان دلسردی دمدمی مزاج و وسواس بودن گروه آرام

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-07-07 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :