متولدین ۱۶ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۶ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۶ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند.

متولدین ۱۶ بهمن ماه

متولدین ۱۶ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین اورانوس و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.  

متولدین ۱۶ بهمن ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) اورانوس نماد انرژی، نیرو و پیشرفت در زندگی است که ویژگی‌های ذاتی شما به حساب می‌آیند. (۲) اورانوس همچنین نشان دهنده تحول و اتفاقات غیر منتظره در زندگی است. (۳) در مقایسه با یک فرد معمولی سطح فکری بالاتری دارید. (۴) هوش سرشارتان به شما کمک می‌کند بهتر در جهت بهبود وضعیت بشریت گام بردارید. (۵) همواره سعی می‌کنید ذهن بشر را از محدودیت‌ها و هنجارهای جامعه آزاد کنید. (۶) از هر گونه ریاکاری متنفر هستید. (۷) در هنر و موسیقی خبره هستید. (۸) پرانرژی هستید، ولی باید انگیزه لازم برای استفاده بهینه از توانایی‌هایتان را داشته باشید. (۹) تیزهوش و دارای ذهن تحلیلی و منطقی هستید. (۱۰) با اینحال، ممکن است بخواهید نظراتتان را به دیگران تحمیل کنید. (۱۱) ویژگی عجیبی که در شما دیده می‌شود این است که دوست دارید با دیگران مخالفت و بحث و جدل کنید. این مسئله باعث می‌شود آنها در مورد شما دچار سوء تفاهم می‌شوند؛ طالع بی نی در نتیجه دشمنان مرموز زیادی خواهید داشت که به طور مداوم بر علیه شما کار می‌کنند. (۱۲) به احترام، وجهه و وقار ارزش می‌گذارید. (۱۳) بسیار حساس هستید و به راحتی آزرده خاطر می‌شوید. (۱۴) معمولاً کم حرف هستید و حتی بعضی اوقات ممکن است مرموز به نظر برسید. (۱۵) در برخورد با مردم کاردان هستید و می‌توانید بیشتر از آنچه انتظار می‌رود با سختی‌های زندگی دست و پنجه نرم کنید. (۱۶) دوست دارید همیشه سرگرم کاری باشید. این ویژگی شما برای دیگران نیز سودمند خواهد بود. (۱۷) به موضوعات اسرار آمیز علاقه خاصی نشان می‌دهید. (۱۸) به خانواده خود پایبند هستید و به همسرتان عشق می‌ورزید.  

مسائل مالی متولدین ۱۶ بهمن ماه

وضعیت مالی خوبی دارید، اگرچه در انجام تعهدات خود با تأخیرات و مشکلاتی روبرو می‌شوید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی ظاهر ثروتمند خود را حفظ می‌کنید. انسان ولخرجی هستید و معمولاً پس از سن ۴۰ سالگی به موفقیت مالی دست پیدا می‌کنید.  

شغل متولدین ۱۶ بهمن ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در فعالیت‌های تجاری مرتبط با حمل و نقل، برق و ماشین آلات مختلف به جایگاه ارزنده‌ای نایل می‌شوید. به همین اندازه مهندس، پیمانکار ساختمان، دانشمند یا صنعتگر موفقی خواهید شد. همچنین به سمت موضوعات رمزی مثل کف‌بینی، طالع‌بینی، فلسفه و مدیتیشن جذب می‌شوید.  

سلامتی متولدین ۱۶ بهمن ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. دستگاه تنفس شما معمولاً ضعیف است و از تنگی نفس رنج می‌برید. زانوها و پاهای شما نیز ممکن است دچار مشکل شوند. بعضی اوقات از عفونت ادراری سلامتی شما را تهدید می‌کند. سایر بیماری‌ها مثل فشار خون پایین، کم خونی، تپش قلب، ضعف قلب و نارسایی مثانه و کلیه‌ها نیز در مورد شما شایع هستند. احتمال دارد فریب بخورید و داروی تقلبی بخرید.  

همسر متولدین ۱۶ بهمن ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ مه و ۲۰ ژوئن و (۳) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ اکتبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۴، ۷، ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۲۹ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) به خانواده خود پایبند هستید و به همسرتان عشق می‌ورزید. (۲) شیفته هنر و موسیقی هستید و توقع دارید همسرتان نیز در این زمینه‌ها علاقه نشان دهد. (۳) انسان زیرک و باهوشی هستید و انتظار دارید همسرتان دیدگاه‌های شما را سهیم شود. (۴) تمامی امکانات رفاهی را برای پیشرفت و پرورش توانایی‌های اعضای خانواده خود فراهم می‌کنید. (۵) انسان سلطه طلبی هستید و دوست دارید تمامی امور خانه مطابق میل شما باشد. (۶) انسان بخشنده و مهربانی هستید. (۷) در زندگی شغلی خود از ثبات، اقتدار و آرمان‌گرایی کافی برخوردار نمی‌باشید. (۸) شخصیت جذابی دارید و شیفته لباس‌های تجملی هستید. (۹) خیلی به پاکیزگی علاقه دارید.  

متولدین 16 بهمن ماه

 

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) اراده‌ای شما آهنین است. (۲) انسان باهوش و جذابی هستید. (۳) به طور همزمان چند کار را انجام می‌دهید، ولی به ندرت در انجام آنها موفق می‌شوید. (۴) بدون مطالعه زیاد در تحصیلات خود موفق می‌شوید. (۵) علاقه زیادی به دکوراسیون منزل دارید، ولی نمی‌توانید سخت کار کنید؛ به همین علت از دیگران کمک می‌خواهید. (۶) بسیاری از اوقات دیکتاتور و دمدمی مزاج می‌شوید و کل روز خود را به خاطر وسواس خود تلخ می‌کنید. (۷) اغلب اوقات ناآرام هستید. در چنین لحظاتی بهتر است با اشخاصی در تماس باشید که تحت سلطه عدد ۱ یا ۲ باشند. (۸) توقع دارید اعضای خانواده به ساز شما برقصند. (۹) کمتر ویژگی‌های زنانگی در شما دیده می‌شود.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۷، ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۰، ۲۵ و ۲۶ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۲، ۴، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۲، ۴، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، خاکستری و بنفش استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

الماس، مروارید و توپاز برایتان خوش یمن هستند و به شما کمک می‌کنند به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۴ ختم شود (برای مثال ۴، ۱۳، ۲۲، ۳۱، ۴۰، ۴۹، ۵۸، ۶۷، ۷۶ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

  عشق به هنر و فرهنگ استدلال و منطق تیز بینی انرژی بالا طرز فکر پیشرفته اعتماد پذیری روشمند و سیستماتیک

کیفیت‌های منفی

ناراحتی دیکتاتور بودن خودخواهی افسردگی کله شقی حسادت

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :