متولدین ۱۶ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۱۶ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۶ آذر تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین زهره و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند.

متولدین ۱۶ آذر

متولدین ۱۶ آذر تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین زهره و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین 16 آذر

   

متولدین ۱۶ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) یک هنرمند مادرزادی هستید و علاقه زیادی به هنر و زیبایی نشان می‌دهید. (۲) بخشنده و روشن‌فکر هستید. (۳) انسان بلند پروازی هستید و موضوع مورد نظرتان را به صورت دقیق مطالعه می‌کنید. (۴) شخصیت خوشایندی دارید. (۵) شیوه گفتگو کردن شما جالب و روح بخش است. (۶) ترجیح می‌دهید به حال خود رها شوید. (۷) دوست دارید زندگی کاملاً آسوده، تجملی و شاد داشته باشید. (۸) خرج کردن را به پس انداز کردن ترجیح می‌دهید و به لباس‌ها، جواهرات، عطرها و تمامی چیزهای زیبا و گرانبها دست می‌یابید. (۹) در مسائل عشقی عصبی و شکاک هستید و تا زمانی که از دستیابی به موفقیت مطمئن نشده‌اید، قدمی بر نمی‌دارید. (۱۰) در فکر و عملتان مستقل هستید و به هیچ وجه تحمل نمی‌کنید دیگران روی شما سلطه داشته باشند. (۱۱) می‌دانید چگونه هیجانات و احساسات خود را کنترل کنید. (۱۲) نسبت غم‌ها و سختی‌های دیگران دلسوز هستید. (۱۳) مشاور خوبی هستید و دیگران برای توصیه به شما مراجعه می‌کنند. (۱۴) برای درک شما و احترام به احساسات و نظراتتان، دیگران باید عقاید خودشان در مورد اخلاقیات و آداب و رسوم اجتماعی را کنار بگذارند. (۱۵) درک بالا و بینش قدرتمندی دارید. (۱۶) به توانایی خود اطمینان دارید و تصمیمات شخصی را خودتان می‌گیرید. (۱۷) در زندگی به احترام و وجهه دست می‌یابید. (۱۸) مهارت زیادی در گفتگو کردن با دیگران دارید. (۱۹) مشتاق رسیدن به قله موفقیت در زندگی هستید و غرور بالایی دارید.    

مسائل مالی متولدین ۱۶ آذر

در مسائل مالی خوش شانس هستید. از جایی پول در می‌آورید که اصلاً انتظارش را ندارید. به هر حال به خاطر ولخرجی بیش از حد در مراحل بعدی زندگی با مشکلاتی مواجه خواهید شد. انباشته کردن ثروت هدف اصلی شما نمی‌باشد. پول زیادی برای خرید چیزهایی که خیلی دوست دارید خرج می‌کنید. اگرچه هنرمند هستید، ولی نمی‌توانید از این طریق منبع درآمدی برای خود ایجاد کنید. هرگز از اینکه پول خود را صرف هنر می‌کنید، پشیمان نیستید. به هر حال، سیاره مشتری شما را از سختی‌های مالی نجات می‌دهد و دیگران هرگز چیزی در مورد شرایط مالی شما نخواهند دانست.  

شغل متولدین ۱۶ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. تحت سلطه سیاره مشتری قرار دارید، پس علاقه زیادی برای رسیدن به پست‌های مهم و امر کردن به دیگران دارید. این ویژگی از شما یک سیاستمدار می‌سازد. می‌توانید پست‌های مهمی مثل وزیر، قاضی یا دبیر را به عهده بگیرید. استعداد زیادی برای زندگی سیاسی و اداره‌جات مهمی مثل ارتش و کلیسا دارید. معلم و واعظ خوبی می‌شوید. حرفه‌هایی مثل پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری نیز برایتان مناسب هستند. به خاطر سلطه سیاره زهره، دکوراتور منزل، معمار، جواهرشناس، موسیقیدان، مدیر هتل یا قناد زبده‌ای می‌شوید. به همین اندازه می‌توانید دلال سهام، دلال ملک و مأمور حق کمیسیون خوبی شوید.  

سلامتی متولدین ۱۶ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. رویهمرفته در سال‌های اولیه زندگی سلامتی خوبی خواهید داشت. احتمال دارد به خاطر سبک زندگی تجملی، سلامتی خود را به خطر بیندازید. در سال‌های پیری ممکن است از بیماری قلبی و فشار خون بالا رنج ببرید. طبیعت بلند پروازتان باعث افسردگی ذهنی شما می‌شود.  

همسر متولدین ۱۶ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر و (۲) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بلند پرواز هستید و به همین خاطر انتظارات زیادی از همسرتان دارید که باعث ناامیدی شما می‌شود. (۲) به سمت زندگی مشترک کشیده می‌شوید و معمولاً زود ازدواج می‌کنید. (۳) آرزو می‌کنید همسری داشته باشید که بتوانید به او افتخار کنید. (۴) هوس‌های ماجراجویانه‌ای دارید که باید فوراً ارضا شوند. (۵) اگرچه محیطی شاد در خانه ایجاد می‌کنید، ولی به سختی می‌توانید تمامی نیازهای اعضای خانواده را تأمین کنید. این مسئله ممکن است باعث اوقات تلخی شود. (۶) در سنین بسیار بالا به اهمیت پول در زندگی پی خواهید برد.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) اگرچه ذاتاً انسان مستقلی هستید، ولی هرگز به طلاق متوسل نخواهید شد و بیشتر از شایستگی شوهرتان سختی‌ها را تحمل می‌کنید. (۲) خیلی به آداب و رسوم اجتماعی اهمیت نمی‌دهید، ولی با اینحال متواضع هستید. (۳) می‌توانید با حوادث و مشکلات زندگی مشترک با خونسردی روبرو شوید. (۴) انسان شایسته‌ای هستید و به خوبی خانه خود را مدیریت می‌کنید. (۵) هوشیار هستید و با شوهرتان همکاری می‌کنید. (۶) اجتماعی هستید و خانه شما محل اجتماع افرادی است که برای بازدید به سوی شما می‌آیند. (۷) از سلامتی خوبی بهره می‌برید. (۸) همسری فداکار، دلربا و دلسوز هستید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه نیز دوستان خوبی برای شما خواهند بود.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۳، ۴، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۳، ۴، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، سرخ، بنفش و صورتی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۶ ختم شود (برای مثال ۶، ۱۵، ۲۴، ۳۳، ۴۲، ۵۱، ۶۰، ۶۹، ۷۸ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

شخصیت خوشایند عشق به هنر بلند پرواز مشاور خوب هماهنگی صفا حافظه قوی    

کیفیت‌های منفی

    ولخرج طبیعت نگران غیر عملی ترسویی دخالت در کار دیگران    

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :