متولدین ۱۵ اسفند ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۵ اسفند ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۵ اسفند ماه تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند.

متولدین ۱۵ اسفند ماه

متولدین ۱۵ اسفند ماه تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند. ماه مارس در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین عطارد و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.  

متولدین ۱۵ اسفند ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) زیرک هستید و استعداد زیادی برای تجارت دارید. (۲) از بینش قوی خود در کارهای روزمره بهره می‌برید. (۳) در مسابقات ورزشی بلافاصله به نقطه ضعف حریف پی می‌برید و بر این اساس به او حمله‌ور می‌شوید. (۴) دوست دارید افکارتان را با دیگران سهیم شوید. (۵) اهداف خود را تا زمانی که به آنها دست پیدا کنید دنبال می‌کنید و به خوبی می‌دانید چگونه برای رسیدن به مقصود خود طرح‌ریزی نمایید. (۶) شیفته سفر کردن و انواع بازی‌ها هستید. (۷) شخصیت خوشایندی دارید. (۸) از تنبلی متنفر هستید. (۹) دوست دارید با جامعه معاشرت کنید و در اجتماعات و کلوپ‌های مختلف شرکت کنید. (۱۰) تحت هر شرایط سختی راه حل مسئله را پیدا می‌کنید. (۱۱) روشن‌فکر و بردبار هستید؛ این ویژگی‌ها باعث تقویت روح همدردی شما می‌شوند. (۱۲) به مذهب و فلسفه گرایش دارید. (۱۳) شیفته زندگی خانوادگی و عاشق بچه‌ها هستید.  

مسائل مالی متولدین ۱۵ اسفند ماه

زیرک هستید و می‌توانید فعالیت تجاری یا صنعتی مخصوص خودتان را راه اندازی کنید و طرح‌هایتان را به صورت سیستماتیک انجام دهید. در نهایت نتیجه زحمات خود را خواهید دید و درآمد خوبی کسب می‌کنید. وضعیت مالی خوبی دارید و از این لحاظ خوش شانس هستید.

شغل متولدین ۱۵ اسفند ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. می توانید با اقشار مختلف مردم در تماس باشید. این ویژگی باعث می‌شود در تمامی حرفه‌ها موفق باشید. بانکداری می‌تواند برای شما حرفه مناسبی باشد. سیاره عطارد نشان دهنده استعداد پزشکی و جراحی است. توانایی بالایی در استدلال کردن و اثبات نقطه نظرات خود دارید که از شما یک حقوقدان موفق می‌سازد.

سلامتی متولدین ۱۵ اسفند ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. بیماری صفراوی و عصبی بودن تهدید کننده‌های اصلی برای سلامتی شما به حساب می‌آیند. با اینحال، بیماری صفراوی شما ارتباط نزدیکی با آشفتگی‌های روانی دارد. به تجربه ثابت شده با افزایش تنش روانی این بیماری نیز شدت می‌گیرد و اگر روی اعصاب خود کنترل داشته باشید شدت این بیماری کاهش پیدا می‌کند یا شاید حتی کاملاً ناپدید شود. سیاره عطارد روی اعصاب، گلو، بازوان، گوش و دستگاه تنفسی سلطه دارد و ممکن است از این ناحیه آسیب ببینید.

همسر متولدین ۱۵ اسفند ماه

 

متولدین 15 اسفند ماه

  بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر و (۲) ۲۱ ژانویه و ۲۰ مارس. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۳، ۷، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۱، ۲۵، ۲۶، ۲۸ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انتظار دارید بدون اینکه چیزی بخواهید، همه چیز به شما داده شود. (۲) از همنشینی با بچه‌ها لذت می‌برید. (۳) بسیار بلند پرواز هستید و انتظارات زیادی از همسرتان دارید. (۴) بیشتر خیال‌پردازی می‌کنید و کمتر به حقایق زندگی توجه می‌کنید. (۵) شیفته خانواده خود هستید و زمان زیادی را در خانه سپری می‌کنید. (۶) به همسرتان افتخار می‌کنید و دوست دارید او را با لباسی آراسته ببینید؛ در عوض شما نیز به نوبه خود ثابت می‌کنید شوهر خوبی برایش هستید. (۷) همسر ایده‌آلی انتخاب می‌کنید و او با شما همکاری می‌کند. (۸) در لباس خریدن و تهیه سایر مایحتاج اعضای خانواده دست و دلباز هستید و خانه خود را با سلیقه خوب مبلمان می‌کنید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همدم خوبی برای شوهرتان هستید. (۲) به وضعیت شغلی شوهرتان توجه می‌کنید و تا آنجا که ممکن است به او کمک می‌کنید. (۳) زندگی جنسی بی‌دغدغه و آرامی دارید. (۴) دوست دارید زندگی تجملی داشته باشید و اکثر زمان خود را به استراحت کردن می‌پردازید. (۵) به جز خانه داری به فعالیت‌های دیگری نیز علاقه دارید. (۶) از مرتب بودن و آراستگی خوشتان می‌آید. (۷) به ندرت کارتان را خودتان انجام می‌دهید و با بهره بردن از شخصیت آمرانه خود و دستور دادن به دیگران این کار را انجام می‌دهید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که زیرک و باهوش باشند و بتوانند با حرف زدن خود دیگران را قانع کنند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۳، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۳، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، سفید و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، الماس و یاقوت کبود استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۵ ختم شود (برای مثال ۵، ۱۴، ۲۳، ۳۲، ۴۱، ۵۰، ۵۹، ۶۸، ۷۷ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

بلند پروازی دینداری شوخ طبعی آرمان‌گرایی عزت نفس تواضع هوشیاری  

کیفیت‌های منفی

دیکتاتور بودن سخن دروغ عدم سرسختی سستی شکاکیت تأخیر در تصمیم‌گیری رویابافی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-03-05 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :