متولدین ۱۵ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۱۵ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۵ آذر تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند. ماه دسامبر در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد.

متولدین ۱۵ آذر

متولدین ۱۵ آذر تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند. ماه دسامبر در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین عطارد و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.      

متولدین 15 آذر

    متولدین ۱۵ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند: (۱) شیفته زندگی خانوادگی و عاشق بچه‌ها هستید. (۲) روشن‌فکر، بردبار و اهل همدردی با سایر انسان‌ها هستید. (۳) دوست دارید در جامعه حضور داشته باشید و در اجتماعات و کلوپ‌های مختلف شرکت کنید. (۴) شخصیت خوشایندی دارید. (۵) می‌توانید اهداف خود را دنبال کنید و به خوبی می‌دانید چگونه در جهت دستیابی به آنها طرح‌ریزی نمایید. (۶) در ورزش می‌توانید فوراً نقاط ضعف حریف خود را تشخیص دهید و بر این اساس به او حمله‌ور شوید. (۷) زیرک و تیزهوش هستید و استعداد زیادی برای تجارت دارید. (۸) مذهب و فلسفه را دوست دارید. (۹) در هر وضعیت دشواری راه نجات را پیدا می‌کنید. (۱۰) از تنبلی متنفرید. (۱۱) شیفته سفر کردن و انواع بازی‌ها هستید. (۱۲) دوست دارید افکارتان را به همه شرح دهید. (۱۳) بینش خوبی دارید که به شما در زندگی روزمره کمک می‌کند.    

مسائل مالی متولدین ۱۵ آذر

با زیرکی بالا خود می‌توانید یک فعالیت صنعتی را راه اندازی کرده و طرح‌هایتان را به صورت سیستماتیک انجام دهید. در نهایت ثمره تلاش‌هایتان را به خوبی خواهید دید. به هر حال تا جاییکه به وضعیت مالی مربوط می‌شود، خوش شانس هستید.  

شغل متولدین ۱۵ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. نسبت به نقشی که باید در زندگی بازی کنید تطبیق‌پذیر هستید. قادر هستید با طبقات مختلف مردم در تماس باشید و به خاطر همین ویژگی در تمامی حرفه‌هایی که به آنها مشغول می‌شوید به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. بانکداری نیز برایتان مناسب است. عطارد نشان دهنده استعداد پزشکی و جراحی است. به خاطر توانایی بالایی که در استدلال و اثبات نقطه نظرات خود دارید، حقوقدان خوبی می‌شوید.  

سلامتی متولدین ۱۵ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما بیماری صفراوی و عصبی بودن است. با اینحال، بیماری صفراوی شما رابطه نزدیکی با آشفتگی‌های روانی دارد. تجربه نشان می‌دهد که با افزایش تنش روانی این بیماری شدت می‌گیرد و زمانی که روی اعصابتان کنترل داشته باشید، شدت این بیماری کاهش می‌یابد و شاید حتی ناپدید شود. سیاره عطارد روی اعصاب، گلو، بازوان، گوش و دستگاه تنفسی شما تأثیرگذار است.  

همسر متولدین ۱۵ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر و (۲) ۲۱ ژانویه و ۲۰ مارس. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۳، ۷، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۱، ۲۵، ۲۶، ۲۸ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انتظار دارید به هر چیزی بدون اینکه بخواهید دست پیدا کنید. (۲) در هنگام خریدن لباس و سایر مایحتاج اعضای خانواده دست و دلباز هستید و خانه خود را به خوبی مبلمان می‌کنید. (۳) به همسرتان افتخار می‌کنید و دوست دارید او را با لباس‌های خوب ببینید؛ در عوض خودتان نیز ثابت می‌کنید شوهر خوبی برای او هستید. (۴) از همنشینی با بچه‌ها لذت می‌برید. (۵) بیشتر به تصورات خود اهمیت می‌دهید و کمتر به حقایق زندگی می‌پردازید. (۶) زمان زیادی را در خانه سپری می‌کنید. (۷) همسر خوبی انتخاب می‌کنید و با شما به خوبی همکاری می‌کند. (۸) انسان بلند پروازی هستید و انتظارات زیادی از زن خود دارید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) پاکیزگی را دوست دارید، ولی به ندرت این کار را خودتان انجام می‌دهید و با بهره‌گیری از شخصیت آمرانه خود آن را به دیگران واگذار می‌کنید. (۲) از زندگی تجملی خوشتان می‌آید و زمان خود را صرف استراحت کردن می‌کنید. (۳) به حرفه شوهرتان علاقه نشان می‌دهید و تا جاییکه ممکن است به او کمک می‌کنید. (۴) همدمی خوب برای شوهرتان هستید. (۵) زندگی جنسی بی سر و صدا و آرامی دارید. (۶) به فعالیت‌های داخل منزل و همچنین خارج از منزل علاقه دارید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که سخن ور، اهل دانش و دارای سطح ذهنی بالا باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۳، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۳، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، سفید و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، الماس و یاقوت کبود استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۵ ختم شود (برای مثال ۵، ۱۴، ۲۳، ۳۲، ۴۱، ۵۰، ۵۹، ۶۸، ۷۷ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد: کیفیت‌های مثبت بلند پروازی مذهب شوخ طبعی آرمان‌گرایی عزت نفس تواضع هوشیاری اجتماعی  

کیفیت‌های منفی

  دیکتاتور بودن سخنان دروغ عدم سرسختی سستی شکاک تأخیر در تصمیم‌گیری رویاباف  

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-05 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :