متولدین ۱۴ دی ماه چه ویزگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۱۴ دی ماه چه ویزگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۴ دی ماه تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۱۴ دی ماه

متولدین ۱۴ دی ماه  تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند. ماه ژانویه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین اورانوس و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 14 دی ماه

 

متولدین ۱۴ دی ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) از انرژی و تحرک بالایی برخوردار هستید که به شما کمک می‌کند در زندگی پیشرفت کنید. (۲) زندگی شما همراه با تحولات زیادی است و اتفاقات غیر منتظره زیادی را تجربه خواهید کرد. (۳) معمولاً تغییراتی که در زندگی شما رخ می‌دهند باعث بهبود وضعیت شما می‌شوند. (۴) سطح فکری شما پیشرفته‌تر از یک فرد عادی است. (۵) از هوش خود برای بهبود وضعیت بشریت استفاده می‌کنید. (۶) اغلب هدف شما تغییر دادن جامعه و آزاد سازی ذهن از اطاعت زورگویان و متجاوزان است. (۷) شخصیت جذابی دارید و از تقلب متنفر هستید. (۸) عدد ۴ از بسیاری جهات مرتبط با عدد ۱ است. این رابطه نشان می‌دهد تمامی ویژگی‌های مربوط به اشخاص تحت سلطه عدد ۱ را دارا هستید، ولی به اندازه آنها شجاع و دلیر نیستید. با اینحال، اگر فرصت پیدا کنید می‌توانید ویژگی‌های خود را به معرض نمایش بگذارید. (۹) سیستماتیک و روشمند عمل می‌کنید. (۱۰) دوست دارید نظراتتان را به دیگران تحمیل کنید.    

متولدین ۱۴ دی ماه

  (11) ذهن تحلیلی و منطقی دارید و سخت کوش و جدی هستید. (۱۲) با این وجود، اهل بحث و جدل با دیگران و مخالفت با نظرات آنها هستید. این مسئله باعث ایجاد دشمنان مرموز می‌شود. (۱۳) بسیاری از اوقات به خاطر تأثیر سیاره زحل احساس تنهایی می‌کنید. (۱۴) دوست دارید زندگی منزوی داشته باشید و ایده‌ها و طرح‌هایتان را مخفی نگه دارید. (۱۵) با بهره‌گیری از زیرکی خود بر تمامی سختی‌های زندگی غلبه می‌کنید و بر دشمنان خود پیروز می‌شوید. (۱۶) خیرخواه هستید و دوست دارید به طبقه ضعیف جامعه یاری برسانید. به همین دلیل بی‌جهت در بعضی از فعالیت‌های اجتماعی شرکت می‌کنید. (۱۷) دوستانتان همواره در حال تغییر هستند. (۱۸) معمولاً زندگی خانوادگی نابسامانی دارید و به تجربه ثابت شده که نزدیکانتان باعث آزار شما می‌شوند. (۱۹) طرز صحبت و اعمالتان به گونه‌ای است که دیگران دچار سوء تفاهم می‌شوند. (۲۰) طرز فکر مبتکرانه شما باعث می‌شود غیر عادی به نظر برسید.    

مسائل مالی متولدین ۱۴ دی ماه

وضعیت مالی نسبتاً خوبی دارید، اگرچه در انجام تعهدات خود ممکن است با تأخیر و مشکلاتی مواجه شوید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی سبک زندگی مرفهی دارید و همین مسئله باعث می‌شود دیگران فکر کنند شخص ثروتمندی هستید. ولخرج هستید و پول زیادی برای تزیین خانه خرج می‌کنید. موفقیت مالی شما پس از سن ۴۰ سالگی رقم خواهد خورد.    

شغل متولدین ۱۴ دی ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید.       بزرگترین مانعی که بر سر راه شما قرار دارد، تزلزل است. این خصیصه ذاتی شما باعث می‌شود نتوانید برای یک مدت طولانی به یک شغل بپردازید. با اینحال اگر از هوش و توان مغزی خود نهایت استفاده را ببرید، در کارهای خدماتی و تجاری به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. در حرفه‌های مرتبط با حمل و نقل، برق و انواع ماشین آلات ترقی می‌کنید. به همین اندازه مهندس، پیمانکار ساختمان، دانشمند یا صنعتگر موفقی خواهید بود. سایر زمینه‌ها مثل تبلیغات، دکوراسیون منزل، بانکداری و واردات و صادرات نیز برایتان مناسب هستند. می‌توانید فیزیکدان، شیمیدان یا پزشک برجسته‌ای شوید. متخصص گوش، حلق و بینی یا چشم پزشک خوبی می‌شوید. همچنین در کار تحقیقات نیز می‌توانید به موفقیت چشمگیری برسید.  

سلامتی متولدین ۱۴ دی ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. تحت سلطه سیاره اورانوس هستید. بنابراین معمولاً دستگاه تنفس شما ضعیف است و از تنگی نفس رنج می‌برید. به خاطر تأثیر سیاره زحل، بعضی اوقات از ناحیه زانو، ساق و پا دچار مشکل می‌شوید. ممکن است از عفونت ادراری نیز رنج ببرید.  

همسر متولدین ۱۴ دی ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۴، ۷، ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۶، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۲۹ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انسان زیرکی هستید و توقع دارید همسرتان دیدگاه‌های شما را سهیم شود. (۲) سلطه طلب هستید و دوست دارید تمامی امور منزل را تحت کنترل خود در آورید. (۳) علیرغم این ویژگی‌ها، بخشنده و دوست داشتنی هستید. (۳) به خاطر طبیعت دمدمی و ناپایدارتان، در انتخاب همسر ایده‌آل خود به مشکل بر می‌خورید؛ به همین دلیل ممکن است دیر ازدواج کنید. (۴) علاقه زیادی به خانواده خود نشان نمی‌دهید که باعث ناامیدی همسرتان می‌شود.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) اراده قوی و ذهن هوشیاری دارید. (۲) در زمینه‌های مختلفی استعداد دارید، ولی به عمق هر موضوع نمی‌پردازید. (۳) اگر بخواهید تحصیلات خود را بعد از ازدواج ادامه دهید، می‌توانید بدون مطالعه زیاد از عهده مطالعات خود بر آیید. (۴) شخصیت جذاب و در عین حال مغروری دارید. (۵) میل زیادی به دکوراسیون منزل نشان می‌دهید، ولی این کار را توسط دیگران انجام می‌دهید. (۶) بسیار دمدمی مزاج هستید و ممکن است کل روز خود را به خاطر وسواس خود تلخ کنید. (۷) بسیاری از اوقات ناآرام می‌شوید. در چنین اوقاتی بهتر است با دوستی هم صحبت شوید که تحت سلطه عدد ۱ و ۲ است. (۸) سخت‌گیر و خشن هستید و انتظار دارید دیگران به ساز شما برقصند. (۹) ویژگی‌های زنانه کمتر در شما دیده می‌شود. (۱۰) اگرچه دوست دارید دوستانتان در اطراف شما باشند، ولی به خاطر خلق و خوی دمدمی خود، دوستانتان همواره در حال تغییر هستند.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۰، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸ و ۲۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. اشخاصی که در کارشان سیستماتیک، روشمند و منظم باشند را می‌ستایید.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۲، ۴، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۲، ۴، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی کهربایی، صورتی، خاکستری، سفید و بنفش استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از لعل، مرجان و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۴ ختم شود (برای مثال ۴، ۱۳، ۲۲، ۳۱، ۴۰، ۴۹، ۵۸، ۶۷، ۷۶ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:    

کیفیت‌های مثبت

  اهل تحقیقات تحمل انرژی بالا قابل اعتماد بودن روشمند و سیستماتیک بودن    

کیفیت‌های منفی

  عدم ثبات دمدمی مزاج بودن سلطه طلبی کله شقی کینه‌جویی حسادت    

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-03 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :