متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه , از بینش صحیحی بهره‌مند هستید که به شما در زندگی روزمره کمک می‌کند.

متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه

متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه , تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند. ماه مه در قلمروی سیاره زهره نیز قرار دارد. بنابراین عطارد و زهره تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) زیرک و چابک و دارای استعداد تجاری هستید. (۲) از بینش صحیحی بهره‌مند هستید که به شما در زندگی روزمره کمک می‌کند. (۳) یک هنرمند مادرزادی هستید. (۴) انسان سخاوتمند و روشن‌فکری هستید و برای دیگران احترام قایل هستید. (۵) شخصیت خوشایندی دارید و دیگران از مصاحبت با شما لذت می‌برند. (۶) به خاطر طرز گفتگوی جذابتان دیگران را جذب خود می‌کنید. (۷) مشکلات دیگران را درک می‌کنید و نسبت به آنها دلسوزی می‌کنید. (۸) در بازی‌ها می‌توانید در مورد رقیبان خود قضاوت کنید و از نقاط ضعف آنها سود ببرید. (۹) دوست دارید افکار و احساسات خود را ابراز کنید. (۱۰) همواره روی اهداف خود متمرکز هستید و در نهایت با موفقیت به آنها می‌رسید. ( ۱۱) به لباس‌ها، جواهرات و عطرهای تجملی علاقه فراوانی دارید. (۱۲) دوست دارید در میهمانی‌ها شرکت کنید و با مردم معاشرت داشته باشید. (۱۳) بردبار هستید و سعی می‌کنید روح رفاقت و همدردی خود را تقویت کنید. (۱۴) همواره در لحظات سختی به مردم کمک می‌کنید. (۱۵) به موضوعات مذهبی و فلسفی علاقمند می‌باشید.  

مسائل مالی متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه

عدد تولد شما، یک عدد تجاری است. بنابراین می‌توان انتظار داشت که ثروت زیادی جمع کنید. با زیرکی و شایستگی فعالیت صنعتی خود را راه می‌اندازید و طرح‌های خود را به صورت سیستماتیک به انجام می‌رسانید. در نتیجه ثمره تلاش‌های خود را به خوبی خواهید دید. رویهمرفته، در مسائل مالی فرد خوش شانسی به حساب می‌آیید.

شغل متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. خود را با نقشی که باید در تئاتر زندگی بازی کنید، تطبیق می‌دهید. به راحتی با طبقات مختلف مردم ارتباط برقرار می‌کنید و همین مسئله باعث می‌شود در رویارویی با مشکلات شغلی موفق باشید. بانکداری نیز برای شما مناسب به نظر می‌رسد. عطارد همچنین نشان دهنده نوعی گرایش به سمت حرفه‌های پزشکی و جراحی است. قابلیت بالایی در مطرح کردن دیدگاه‌های خود به صورت منطقی و شفاف دارید و به همین خاطر حقوقدان شایسته‌ای خواهید شد. می‌توانید داروخانه و فروشگاه‌های مخصوص وسایل علمی را به خوبی اداره کنید. در پست‌های مهمی مثل کنترل کننده حساب‌ها یا مدیر عامل شرکت‌های مالی توانایی خود را نشان می‌دهید. آمارگیر و آسیب‌شناس متبحری می‌شوید. تأثیر سیاره زهره به شما کمک می‌کنید در حرفه‌هایی مثل مدیریت هتل، اداره کلاس‌های موسیقی و دکوراسیون منزل نیز موفق می‌شوید. دلالی در زمینه بازار بورس و املاک برای شما مناسب است. در جواهر شناسی نیز به شهرت قابل توجهی دست پیدا می‌کنید.  

سلامتی متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. بیماری‌های صفراوی و عصبی مشکلات اصلی سلامتی شما هستند. البته بیماری صفراوی شما رابطه نزدیکی با ناآرامی روانی دارد. به عبارت دیگر با افزایش تنش روانی، این بیماری نیز شدت می‌گیرد و زمانی که روی اعصاب خود کنترل داشته باشید، شدت این بیماری کاهش می‌یابد یا حتی ممکن است ناپدید شود. سیاره عطارد روی اعصاب، گردن، بازوها، گوش و دستگاه تنفسی شما تأثیرات بدی می‌گذارد. رویهمرفته از سلامتی خوبی بهره‌مند هستید. نیروهای شفابخشی در وجودتان دارید. این نیروها شما را از بیماری‌هایی مصون نگه می‌دارد که سایر افراد را از پای در می‌آورند. ولی به هر حال مراقب رژیم غذایی و مصرف مشروبات باشید.

همسر متولدین ۱۴ اردیبهشت ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ فوریه، (۲) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه و (۳) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ اکتبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۷، ۸، ۱۰، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۵ و ۲۸ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) به زندگی مشترک علاقمند هستید و به همین خاطر معمولاً در سنین پایین ازدواج می‌کنید. (۲) همسری انتخاب می‌کنید که بتوانید به او افتخار کنید. (۳) انتظار دارید همه چیز به صورت خودکار به شما داده شود. (۴) به بچه‌های خود عشق می‌ورزید و از بازی کردن با آنها لذت می‌برید. (۵) به خانه خود بسیار وابسته هستید و ترجیح می‌دهید اکثر زمان خود را در آن سپری کنید، اگرچه بعضی از مواقع ممکن است مجبور باشید سفر کنید. (۶) همسری ایده‌آل انتخاب می‌کنید و به خوبی با شما همکاری می‌کند. (۷) برای تهیه لباس، دکوراسیون منزل و سایر مایحتاج زندگی پول زیادی خرج می‌کنید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) هم به امور داخل منزل و هم به امور خارج منزل توجه می‌کنید. (۲) هوس‌های سالم و خود جوشی دارید که بدون هیچ مانعی ابراز می‌شوند. (۳) دوست دارید زندگی راحتی داشته باشید. (۴) بهترین همدم شوهرتان هستید. (۵) همسری فداکار و باعاطفه هستید. (۶) از سلامتی خوب و شخصیت جذابی بهره‌مند هستید. (۷) به دنبال آزادی ذهن از محدودیت‌های جامعه هستید. (۸) به شوهرتان در کارش کمک می‌کنید. (۹) در مورد پاکیزگی و مرتب بودن منزل خیلی سخت‌گیری می‌کنید.

متولدین 14 اردیبهشت ماه

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که با اشتیاق، پر جرأت و مستقل باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳ و ۵ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳ یا ۵ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، سبز و آبی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، الماس و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۵ ختم شود (برای مثال ۵، ۱۴، ۲۳، ۳۲، ۴۱، ۵۰، ۵۹، ۶۸، ۷۷ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

  کیفیت‌های مثبت و منفی کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت کیفیت‌های منفی
شخصیت پر ابهت شکاک
عشق به هنر و موسیقی عصبی
روشمند و سیستماتیک بودن ولخرجی
هماهنگی مداخله در کار دیگران
بی‌آلایشی تصمیم‌گیری آهسته
هوشیاری عدم سرسختی
جامعه‌پذیر بودن کمرویی
درون‌گرا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-05-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :