متولدین ۱۴ آذر چه خصلت های مشترکی دارند؟

متولدین ۱۴ آذر چه خصلت های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۴ آذر تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد.

متولدین ۱۴ آذر

متولدین ۱۴ آذر تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین اورانوس و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 14 آذر

 

متولدین ۱۴ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) در زندگی با حوادث غیر منتظره و فراز و نشیب‌های زیادی روبرو می‌شوید. (۲) زندگی شما سرشار از تحول و حرکت است. (۳) معمولاً تغییراتی که در زندگی شما رخ می‌دهند مثبت هستند. (۴) همیشه مشغول کارتان هستید و همین مسئله باعث می‌شود دیگران تصور خوبی از شما داشته باشند. (۵) با مردم خوب رفتار می‌کنید و سعی می‌کنید از عهده تمامی مشکلات پیش‌بینی نشده بر آیید. (۶) در عقاید و نظراتتان پایدار و سرسخت هستید. (۷) سیستماتیک و روشمند عمل می‌کنید. (۸) همان ویژگی‌های مربوط به اشخاص تحت سلطه عدد ۱ را دارا هستید، ولی این ویژگی‌ها در وجود شما نهفته هستند و ممکن است روزی بیدار شوند. (۹) به طور مداوم به دنبال تغییر در زندگی و جامعه، آزادی ذهن از محدودیت‌های محیط و اجتماع هستید. (۱۰) سطح ذهنی پیشرفته‌ای دارید و سریع تصمیم‌گیری می‌کنید. (۱۱) از شجاعت لازم و اعتقادات راسخی برخوردار هستید و کاری را انجام می‌دهید که فکر می‌کنید صحیح است. (۱۲) کم حرف و بعضی اوقات مرموز هستید. (۱۳) به خاطر تأثیر سیاره مشتری، خودخواه و دارای اعتماد به نفس بالا هستید. (۱۴) دوست دارید با نظرات دیگران مخالفت کنید و به بحث و جدل بپردازید و همین مسئله باعث سوء تفاهم دیگران در مورد شما می‌شود. در نتیجه دشمنان زیادی خواهید داشت که همواره سعی دارند به شما ضربه بزنند. (۱۵) از ریاکاری متنفر هستید. (۱۶) عاشق هنر و موسیقی هستید. (۱۷) فعالیت‌ها و هوش خود را در جهت بهتر شدن وضعیت زندگی بشر به کار می‌گیرید.    

مسائل مالی متولدین ۱۴ آذر

وضعیت مالی خوبی دارید، اگرچه در انجام تعهدات خود با مشکلات و تأخیراتی مواجه می‌شوید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی ظاهر ثروتمند خود را همیشه حفظ می‌کنید. خانه خود را به خوبی تزیین می‌کنید و پول زیادی برای این کار خرج می‌کنید. موفقیت مالی شما پس از سن ۴۰ سالگی شروع می‌شود.  

شغل متولدین ۱۴ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در فعالیت‌های تجاری مرتبط با حمل و نقل، برق و انواع ماشین آلات موفق خواهید بود. مهندس، پیمانکار ساختمان، دانشمند یا صنعتگر موفقی می‌شوید. می‌توانید شغلی را انتخاب کنید که در آن از هوش خود نهایت استفاده را ببرید. در زمینه تبلیغات، دکوراسیون منزل، واردات و صادرات و فعالیت‌های تجاری مانند آن به جایگاه ارزشمندی دست پیدا خواهید کرد. برای مشاغلی مثل مدیر عامل و فرستاده سیاسی شایستگی‌های لازم را دارید.  

سلامتی متولدین ۱۴ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. باید مراقب بیماری‌های ناشی از نارسایی کلیه‌ها و مثانه باشید. در صورتی که با افراد مبتلا به بیماری‌های عفونی سر و کار دارید، باید بی‌نهایت محتاط باشید. علاوه بر این، دستگاه تنفس شما ضعیف است و از تنگی نفس رنج می‌برید. مستعد دردهای زانو، ساق و پا هستید.  

همسر متولدین ۱۴ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس، (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۳، ۷، ۸، ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۰، ۲۱، ۲۵، ۲۶، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۲۹ و ۳۰٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بسیار زیرک و باهوش هستید و انتظار دارید همسرتان دیدگاه‌های شما را سهیم شود. (۲) دوست دارید همه چیز بدون اینکه آن را بخواهید به شما داده شود. (۳) اتاقتان مرتب نیست. (۴) افرادی برای ملاقات به سوی شما می‌آیند و با اطمینان و اقتدار به آنها توصیه می‌کنید. (۵) به خاطر طبیعت بلند پروازتان، مشکل پسند هستید و در انتخاب همسر به مشکل بر می‌خورید. (۶) اگرچه دیکتاتور هستید، ولی در عین حال مهربان و بخشنده نیز می‌باشید. (۷) اگرچه دوست دارید خانه‌ای تمیز و مرتب داشته باشید، ولی خودتان کمتر به آن توجه می‌کنید و مخصوصاً لباس‌هایتان همیشه نامرتب است. (۸) آروز می‌کنید همسری جذاب و مؤدب داشته باشید. (۹) به بچه‌هایتان عشق می‌ورزید و از مصاحبت با آنها لذت می‌برید. (۱۰) سلطه طلب هستید و انتظار دارید تمامی امور خانه بر طبق انتظار شما باشد.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) عیب شما کمبود صمیمت و عواطف زنانگی است. (۲) کله شق و بعضی اوقات بیرحم هستید. (۳) به خانه خود عشق می‌ورزید، ولی به آن پایبند نیستید. (۴) دیکتاتور بودن ویژگی درونی و ذاتی شما است. (۵) در زمینه‌های مختلفی استعداد دارید، ولی به عمق هر موضوع نمی‌پردازید. (۶) ظاهر شیک و جذابی دارید. (۷) دوست دارید دیگران به ساز شما برقصند. (۸) اغلب ناآرام هستید و بهتر است با دوستی همنشینی کنید که تحت سلطه عدد ۱ یا ۲ باشد. (۹) به خاطر طبیعت وسواس و دمدمی مزاجتان کل روز خود را تلخ می‌کنید. (۱۰) علاقه فراوانی به دکوراسیون منزل دارید، ولی این کار را خودتان انجام نمی‌دهید و آن را به دیگران واگذار می‌کنید. (۱۱) مهارت زیادی در لباس پوشیدن دارید. همچنین اراده شما قوی است.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوست دارید در جمع و نزد دوستانتان باشید، ولی به خاطر طبیعت وسواس و دمدمی به سختی می‌توانید دوست صمیمی برای خود بیابید. اشخاصی را ترجیح می‌دهید که زیرک، باهوش و خوش استعداد باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۲، ۳، ۴ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۲، ۳، ۴ یا ۷ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی کهربایی، خاکستری، سفید یا شاه بلوطی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از الماس، مرجان و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۴ ختم شود (برای مثال ۴، ۱۳، ۲۲، ۳۱، ۴۰، ۴۹، ۵۸، ۶۷، ۷۶ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

اشتیاق انرژی منطق نظام قابل اعتماد بودن تجزیه و تحلیل مسائل    

کیفیت‌های منفی

  خودخواهی سلطه طلبی پر حرفی دمدمی مزاج بودن اهل مشاجره طرز فکر انقلابی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :