متولدین ۱۳ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۳ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۳ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند.

متولدین ۱۳ فروردین ماه

متولدین ۱۳ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند. ماه آوریل در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارد. بنابراین ماه و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۳ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) در هنگام ابراز هیجانات خود، پرخاشگر می‌باشید. (۲) اگرچه انسانی متواضع هستید، ولی سعی دارید از ویژگی‌ها و فضایل خود برای تأثیر گذاشتن روی دیگران استفاده کنید. (۳) باید همیشه مراقب دشمنان مرموز خود باشید. (۴) علاقه زیادی به موضوعاتی مثل فلسفه و علوم رمزی دارید. (۵) بسیار حساس هستید و خیلی راحت صدمه می‌بینید.       (6) بدون اینکه نیازی باشد به خاطر مسائل کوچک نگران می‌شوید. (۷) دوست دارید سریع تصمیم‌گیری کنید. (۸) بعضی اوقات عجولانه و بدون دور اندیشی لازم به طرح‌های مختلفی روی می‌آورید. (۹) دوست دارید به احترام و وجهه دست پیدا کنید. (۱۰) مهارت زیادی در اجرای طرح‌های دیگران دارید.

خصوصیات متولدین ۱۳ فروردین ماه

(۱۱) خیلی راحت خوب را از بد تشخیص دهید. (۱۲) تا زمانی که به هدف خود دست پیدا نکرده‌اید، دست از پای نمی کشید. (۱۳) متوجه اشتباهات خود می‌شوید، ولی نزد دیگران آنها را نمی پذیرید. (۱۴) خودبین و مغرور می‌باشید. (۱۵) با اینحال نسبت به افراد فقیر و معلول دلسوزی می‌کنید. (۱۶) افکار خود را به شیوه‌ای مناسب و با شهامت بیان می‌کنید. (۱۷) نسبت به دوستان خود بسیار فداکار هستید و هنگامی که برایشان مشکلی پیش می‌آید نهایت تلاشتان را برای یاری رساندن به آنها به کار می‌گیرید. (۱۸) شیفته سفر به مناطق دور دست جهان هستید.       (19) شخصیت هیپنوتیزمی دارید. (۲۰) دوست دارید با الهام از قوه تخیل و قابلیت‌های خود روی پروژه‌های بزرگ که توانایی به پایان رساندن آنها را دارید، کار کنید. (۲۱) احتمالاً در طول دوران جوانی جذب شخصی (از جنس مخالف) می‌شوید که از خودتان بسیار مسن‌تر است. (۲۲) زندگی خانوادگی شما با فراز و نشیب‌های زیادی همراه است. (۲۳) بعد از سن ۲۹ سالگی به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

مسائل مالی متولدین ۱۳ فروردین ماه

در مورد مسائل مالی به ویژه در هنگام انجام طرح‌هایتان اقتدار زیادی از خود نشان می‌دهید و به همین خاطر به موفقیت دست می‌یابید. البته این به شرطی است که افرادی مانند شرکا یا دلال‌ها در کارتان اختلال ایجاد نکنند. اگر با الهام گرفتن از قوه تخیل بالای خود کارهای هنری زیبا تولید کنید، می‌توانید وضعیت مالی خود را بهبود بخشید. بزرگترین مانع برای شما، ذهن ناپایدارتان است که باعث می‌شود نتوانید روی کارتان تمرکز کنید و همواره فکرتان در جای دیگر مشغول است. این مسئله باعث عدم قطعیت در درآمدتان می‌شود.

شغل متولدین ۱۳ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. شخصیت جذاب شما موفقیت در فعالیت‌های اجتماعی را تضمین می‌کند. نویسندگی در زمینه داستان‌های خیالی، روزنامه نگاری یا آهنگ نویسی نیز برای شما مناسب است. طبیعت پرتکاپو و مهارت بالایی که در سخن‌وری دارید از شما سیاستمداری توانمند می‌سازد. سایر حرفه‌ها که می‌توانید در آنها به موقعیت ممتازی دست یابید شامل پزشکی، مهندسی و حرفه‌های مرتبط با آهن آلات و فولاد، مواد شیمیایی و لاستیک می‌باشند. شیمیدان خوبی نیز می توانید باشید. معلومات لغوی شما خوب است و در زمینه آموزش زبان خواهید درخشید.

سلامتی متولدین ۱۳ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مستعد انواع دردها و مشکلات پوستی هستید که به صورت کورک و جوش در سر، صورت و قسمت‌های دیگر بدن ظاهر می‌شود. باید خودتان را بر علیه بیماری‌های عفونی همانند عفونت روده، لثه، بینی، گلو و گوش محافظت کنید. احتمالاً بارها قربانی تیغ جراحی خواهید شد. به خاطر اینکه سیاره ماه بر روی عدد ۲ حاکمیت دارد، مستعد ناراحتی و ناآرامی هستید (که جزء ویژگی‌های بارز شما به حساب می‌آیند). مطمئناً به خاطر همین ویژگی‌ها، نگرانی ذهنی و بیخوابی نزد متولدین این تاریخ شایع است. بیماری دیابت یا آسم نیز در مورد شما محتمل است.

همسر متولدین ۱۳ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل (۲) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ آگوست و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۶، ۱۰، ۱۱، ۱۵، ۱۹، ۲۰، ۲۴، ۲۸ و ۲۹٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

متولدین 13 فروردین ماه

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) به خانه و بچه‌های خود بیشتر از هر کس دیگر عشق می‌ورزید؛ به طور طبیعی از مصاحبت با بچه‌های خود لذت می‌برید. (۲) با اینحال، خصیصه عیب‌جویی در شما غالب است و هیچ چیز باعث رضایت شما نمی شود. (۳) بعضی اوقات، راحت طلبی تمام وجودتان را فرا می‌گیرد. (۴) به سمت پول کشیده می‌شوید و سعی می‌کنید با زنی ثروتمند ازدواج کنید تا از این طریق به سود مالی دست یابید. (۵) انتظار دارید همسرتان نیازهای شما را درک کرده و به طور خودکار آنها را برآورده سازد.   (6) ویژگی آرمان‌گرایی شما نسبت به طرز فکر عملی‌تان چربش بیشتری دارد؛ در نتیجه به سختی با موانع زندگی روبرو می‌شوید. (۷) اگر بخواهید از بروز مشکلات در زندگی مشترک خود اجتناب کنید، بهتر است هیجانات و عواطف خود را تحت کنترل درآورید و بیشتر اهل عمل باشید. (۸) سعی می‌کنید نظرات خود را بر دیگران تحمیل کنید و توقع دارید همه افراد خانواده از شما اطاعت کنند.   (9) روابط اجتماعی زیادی دارید و با اقتدار در مورد موضوعات مختلف صحبت می‌کنید. (۱۰) اگرچه در مورد نظم و پاکیزگی در خانه خیلی سخت‌گیر هستید، ولی همیشه اتاقتان در هم بر هم است. (۱۱) به عنوان یکی از متولدین ماه آوریل تحت سلطه سیاره مریخ قرار دارید. به همین خاطر شوهری رومانتیک هستید و از همسر خود می‌خواهید زیبا، جذاب و باهوش باشد. (۱۲) اشتهای سیری ناپذیر برای روابط جنسی دارید و از زن خود انتظار دارید عشق فیزیکی شما را ارضا کند. (۱۳) بسیار باشهامت هستید و توانایی مراقبت از زن و بچه‌های خود را دارید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) به ظاهر خود و خانواده خود افتخار می‌کنید و به همین دلیل دیگران به شما حسادت می‌کنند. (۲) شیفته لباس‌های پر زرق و برق هستید. (۳) علاقه زیادی به تزیین و تجمل خانه دارید، ولی خودتان این کار را انجام نمی دهید و آن را به دیگران واگذار می‌کنید. (۴) دوست دارید یک زندگی تجملی داشته باشید. (۵) شیفته باغبانی و حیوانات اهلی هستید.   (6) بعضی اوقات شوهری هم سن یا حتی جوان‌تر از خودتان را ترجیح می‌دهید. (۷) دمدمی مزاج، بی ثبات و حساس هستید و از دیگران انتظار دارید به شما احترام بگذارند. (۸) در زندگی عمومی به خاطر احترام و شوخ طبعی خود موفق خواهید بود.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های آوریل، ژوئیه، اکتبر و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. همچنین به دنبال کسانی می‌گردید که عواطف و هیجانات شما را درک کنند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، لاکی یا آبی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مروارید، الماس و مرجان استفاده کنید؛ البته می‌توانید حجرالقمر و عقیق را نیز انتخاب کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

همکاری صداقت تخیل بالا   حرکت به سمت موفقیت   عشق و علاقه زیاد به موسیقی و هنر   دلسوزی نسبت به افراد ناتوان   میل به آزادی نابجا

کیفیت‌های منفی

دمدمی مزاج لجاجت سرد و بیروح کمرویی عدم ثبات شتاب زدگی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-04-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :