متولدین ۱۳ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۳ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۳ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۱۳ بهمن ماه

متولدین ۱۳ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین خورشید و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۳ بهمن ماه  خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) در فکر و عمل خود مستقل هستید. (۲) ترجیح می‌دهید همیشه مشغول باشید. (۳) پر انرژی، با اشتیاق و هنردوست هستید. (۴) از هوش سرشاری برخوردار هستید و مهارت زیادی در سرگرم کردن دوستانتان دارید. (۵) بسیار حساس هستید و به همین خاطر به راحتی صدمه می‌بینید. (۶) از بینش قدرتمندی برخوردار هستید و می‌توانید فکر مردم را بخوانید. (۷) ویژگی برجسته شما این است که می‌توانید اسرار دیگران را محرمان نزد خود حفظ کنید و تنش‌های روانی و رنج‌های آنها را تسکین دهید.     (8) توصیه‌های خوبی به دیگران می‌کنید و به همین دلیل دیگران شما را شخص قابل اعتمادی می‌دانند. (۹) معمولاً در زندگی موفق می‌شوید، زیرا خودتان را با هر جامعه‌ای وفق می‌دهید. (۱۰) اگرچه روابط اجتماعی گسترده‌ای دارید، ولی عمیقاً احساس تنهایی می‌کنید به طوری که حتی دوستان صمیمی و نزدیکانتان چیزی در مورد آن نمی‌دانند. (۱۱) در زندگی برای خودتان ایدئولوژی دارید.

متولدین ۱۳ بهمن ماه

(۱۲) به سختی می‌توانید برای مدت طولانی به یک موضوع بپردازید. (۱۳) اگرچه عمیق فکر نمی‌کنید، ولی با قدرت سخن‌وری خود می‌توانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. (۱۴) از هوش و توانایی‌های خود برای بهبود زندگی دیگران بهره می‌برید. معمولاً اختراع بزرگی صورت می‌دهید که سود آن به تمام جهانیان می‌رسد و به همین دلیل نام نیکی از خود بر جای می‌گذارید. (۱۵) می‌توانید به راحتی روی افراد تحریک‌پذیر، هیجانی و احمق سلطه داشته باشید و خودتان را در میان چنین افرادی می‌بینید. (۱۶) به سمت موضوعات اسرار آمیز و رمزی جذب می‌شوید. (۱۷) به زن خود عشق می‌ورزید و همین احساس را در مورد دوست پسر و دوست دختر خود دارید. (۱۸) خودگرای هستید و اراده شما قوی است.       (19) شخصیت دوگانه‌ای دارید؛ از یک سو بی‌نهایت اهل عمل و از سوی دیگر ایده‌آل‌گرا هستید. (۲۰) طبیعت بانشاط، شاد و بشاشی دارید و بسیار خوش‌بین هستید. (۲۱) به راحتی نمی‌توانید با همسایگان خود سازگار باشید، مگر اینکه آنها اشخاص باهوشی باشند و در کارتان دخالت نکنند. (۲۲) بهتر از یک فرد معمولی ویژگی‌های انسانی را از خود نشان می‌دهید. (۲۳) برای رهبری کردن ساخته شده‌اید و دوست ندارید از دیگران پیروی کنید. (۲۴) همواره ایده‌های جدیدی در ذهن می‌پرورانید و به همین دلیل همیشه جوان باقی می‌مانید.

مسائل مالی متولدین ۱۳ بهمن ماه

معمولاً وضعیت مالی خوبی دارید. با اینحال، لازم است تمایل خود به قماربازی را کنترل کنید. همچنین انتظار نداشته باشید خیلی زود پولدار شوید. اگر روی خودتان کنترل داشته باشید، درآمد کافی بدست خواهید آورد و می‌توانید تمایل خود به خودنمایی را ارضا کنید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی شخصیت و رفتارتان این حس را به دیگران منتقل می‌کند که شخص ثروتمندی هستید. معمولاً در سنین بالا به ثبات مالی دست پیدا می‌کنید.

شغل متولدین ۱۳ بهمن ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. بلند پرواز هستید، ولی به خاطر طبیعت ناپایدارتان به سختی برای مدت طولانی به یک شغل یا فعالیت می‌پردازید. با اینحال در تجارت فرد موفقی می‌شوید، زیرا می‌توانید در آن از هوش خود بهترین بهره را ببرید. می‌توانید در زمینه هایی مثل بانکداری، کتاب فروشی یا توزیع کتاب، واردات و صادرات، کار روزنامه، دکوراسیون منزل، کارگردانی برنامه‌های تلویزیونی یا امور خارجه شاغل شوید.

سلامتی متولدین  ۱۳ بهمن ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. باید مراقب باشید و خیلی به دستگاه گوارش خود فشار نیاورید، زیرا هر گونه عملکرد ضعیف آن باعث بسیاری از بیماری‌ها می‌شود. به خاطر گردش خون ضعیف، از کم خونی و تپش قلب رنج می‌برد. باید آب زیادی بنوشید تا کلیه‌ها و مثانه شما خوب کار کنند. گلو و مجرای تنفسی نیز اندامی هستند که احتمال دارد از آن ناحیه رنج ببرید. ممکن است معتاد دارو شوید و اشخاص کلاه بردار شما را فریب دهند و داروی قلابی به شما بفروشند.

همسر متولدین ۱۳ بهمن ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ فوریه (۲) ۲۱ مارس و ۲۰ ژوئن و (۳) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ اکتبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۵، ۷، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۲۰، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۹ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) دوست داشتنی، ملاحظه کار، متفکر و مواظب هستید. (۲) به خانواده خود عشق می‌ورزید و زمان زیادی را در خانه سپری می‌کنید. (۳) هیجانی و رویایی هستید. به همین دلیل تخیلات بیشتر از واقعیات زندگی برایتان اهمیت دارند. (۴) به سختی می‌توانید با مشکلات زندگی روبرو شوید. (۵) ارضای جنسی اهمیت زیادی برای شما دارد و در تمامی طول زندگی دوست دارید این میل خود را ارضا کنید. (۶) وانمود می‌کنید با دیگران فرق دارید، در نتیجه همسرتان احساس می‌کند به زندگی خانوادگی توجه چندانی ندارید. (۷) ازدواج را یک برنامه خانوادگی می‌دانید و به خاطر نگرش مثبت خود در آن موفق می‌شوید. همین مسئله باعث هماهنگی بیشتر در خانه می‌شود.

متولدین 13 بهمن ماهخصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) دوست دارید زندگی تجملی داشته باشید. (۲) قدرت تطبیق‌پذیری بالایی دارید. (۳) فداکار، مهربان و دلسوز هستید. (۴) همدم خوبی و شایسته‌ای برای شوهرتان هستید و هوش و استعداد زیادی دارید. (۵) می‌دانید چگونه مردم را کنار یکدیگر جمع کنید و به همین دلیل خانه شما تبدیل به مرکز فعالیت‌های اجتماعی می‌شود. (۶) در زمینه‌های مختلفی علاقه دارید و خیلی به این مسئله توجه نمی‌کنید که شوهرتان چگونه اوقات فراغت خود را سپری می‌کند. (۷) به رقص و موسیقی علاقمند هستید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۷، ۲۸ یا ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴، ۵ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴، ۵ یا ۸ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های پرتقالی، ارغوانی، بنفش و خاکستری استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت، توپاز، الماس و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

احترام به دیگران وقار احترام دلسوزی مشاور خوب اقتدار عزم راسخ اعتماد به نفس استعداد تحقیقات الهام بخشی

کیفیت‌های منفی

گستاخی عدم انعطاف خودنمایی غرور وسواس ولخرج

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :