متولدین ۱۳ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟

متولدین ۱۳ آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۳ آذر سپتامبر تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند و در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد.

متولدین ۱۳ آذر

متولدین ۱۳ آذر سپتامبر تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند و در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین مشتری و عطارد تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین 13 آذر

   

متولدین ۱۶ آذر، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

  (1) ذاتاً به احترام و وجهه گرایش دارید. (۲) سرشت شما با عدالت و عشق به انسانیت عجین شده شده است. (۳) نسبت به همسایگان خود بسیار دلسوز هستید. (۴) عادت دارید بلند صحبت کنید. (۵) به دانش و معلومات خود اطمینان دارید. (۶) خواندن کتاب‌های فلسفی و مذهبی را دوست دارید. ولی دیدگاه شما در زندگی واقع‌بینانه است. (۷) به خودتان افتخار می‌کنید و شخصی منظم، سیستماتیک و روشمند هستید. (۸) در افکار و اعمال خود مهارت زیادی دارید. (۹) نسبت به افراد غمگین و دردمند دلسوز می‌باشید. (۱۰) به انواع ورزش‌ها علاقمند می‌باشید. (۱۱) به عرفان نیز علاقه زیادی دارید. (۱۲) بخشنده هستید. (۱۳) خوش گذران و صمیمی می‌باشید. (۱۴) همنشینی با شما الهام بخش است و به انسان اشتیاق بیشتری می‌دهد. (۱۵) در مورد مسائل عشقی خوش‌بین هستید، ولی تا زمانی که از دستیابی به موفقیت مطمئن نشده‌اید، قدمی بر نمی‌دارید. (۱۶) مشاوری لایق هستید و می‌توانید راه حل‌های مناسبی برای مشکلات دیگران بیابید. (۱۷) از استعداد زیادی برخوردار می‌باشید و می‌توانید مخاطب را مجذوب خود کنید.    

مسائل مالی متولدین ۱۳ آذر

خوش شانس هستید و موفق می‌شوید به اندازه معاش خود درآمد کسب کنید. فرصت‌های زیادی نصیبتان می‌شود تا به پست‌های بزرگ نایل شوید و از این طریق می‌توانید درآمد زیادی داشته باشید. ویژگی‌هایی مثل بلند پروازی، رهبری و اشتیاق شما را به سمت جلو می‌راند. معمولاً‌ در زندگی به تمامی امکانات رفاهی دست پیدا می‌کنید.

شغل متولدین ۱۳ آذر

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. استعداد زیادی برای سیاست دارید (زیرا ظاهر آمرانه‌ای دارید) و می‌توانید در ارتش و یا در کلیسا منصب‌های بزرگی را عهده دار شوید. معلم و واعظ خوبی نیز خواهید بود. سایر حرفه‌ها مثل پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری نیز برایتان مناسب است. در تمامی زمینه‌های مرتبط با سفر هوایی، ارتباطات بی‌سیمی، تلویزیون و تحقیقات موفق خواهید شد. در ادبیات و فعالیت‌های علمی نیز استعداد خود را نشان می‌دهید.  

سلامتی متولدین ۱۳ آذر

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. سیاره مشتری تأثیر قابل توجهی روی دستگاه گردش خون و رگ‌ها دارد. به خاطر تأثیر این سیاره ممکن است به بیماری‌های کمر، ریه، عفونت گلو، نقرس، سکته و تب‌های ناگهانی مبتلا شوید. گلو درد، دیفتری، گرفتگی لوزه، ذات الریه، برسام و سل ریه‌ها نیز در مورد شما شایع است. به خاطر فعالیت و فشار بیش از حد ممکن است گهگاه دستگاه عصبی شما دچار اختلال شود. خیلی زود مریض می‌شوید، ولی سریع نیز بهبود پیدا می‌کنید. به شما توصیه می‌شود خیلی روی چشمان خود فشار نیاورید.  

همسر متولدین ۱۳ آذر

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ مه و ۲۰ ژوئیه و (۲) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۵، ۶، ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۲۱، ۲۳، ۲۴ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) ذاتاً انسان بلند پروازی هستید و همین مسئله باعث می‌شود از زن خود انتظارات زیادی داشته باشید. به تجربه ثابت شده است که این ویژگی شما مانع بزرگی در انتخاب همسر است. (۲) با اینحال، همسری دلسوزی دارید که سعی می‌کند با هوس‌ها و خواسته‌های شما خود را تطبیق دهد. (۳) از سلامتی خوبی بهره می‌برید و همین مسئله باعث می‌شود بسیار هوسران باشید. (۴) بسیاری از اوقات دوست دارید روی دیگران سلطه داشته باشید. (۵) اشتیاق و تحرک زیادی برای فراهم کردن تمامی امکانات رفاهی برای اعضای خانواده خود دارید تا اینکه در زندگی پیشرفت کنند. (۶) به هنر و موسیقی علاقه زیادی دارید و اگر همسرتان استعدادهای خود را در این زمینه‌ها تقویت کند، از او قدردانی می‌کنید. (۷) از زن خود می‌خواهید لباس جذاب بپوشد و به همراه شما در جامعه ظاهر شود. (۸) به اعضای خانواده خود علاقه بسیار زیادی دارید و حتی در طول سفرها، برای بازگشتن به خانه لحظه شماری می‌کنید. (۹) به زن خود افتخار می‌کنید و تلاش می‌کنید شوهر خوبی برای او باشید. (۱۰) معمولاً از زندگی مشترک خود راضی هستید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همدمی باهوش برای شوهرتان هستید. (۲) همیشه خود را مشغول نگه می‌دارید و در فعالیت‌های اجتماعی شرکت می‌کنید. (۳) خیلی از لحاظ ذهنی به امور خانواده تمایل نشان نمی دهید، ولی با این حال دوست دارید از انرژی و اشتیاق بالای خود در این زمینه استفاده کنید. (۴) دیدگاهی عملی دارید و انتظار دارید دیگران پاسخ تلاش‌ها و خدماتی که انجام می‌دهید را بدهند. (۵) خواهان برقراری نظم و ترتیب و پیروی دیگران از خود هستید. (۶) اکرچه در گفتگو کردن ماهر هستید و شخصیت رومانتیکی دارید، ولی هرگز خانواده و شوهر خود را فدای یک زندگی عاشقانه نمی کنید. (۷) برای یک پزشک، وکیل مدافع یا صنعتگر و هر شخص دیگری که اکثر وقت خود را صرف مشتری و روابط اجتماعی می‌کند زن خوبی خواهید بود. (۸) در خانه‌داری تبحر دارید و از بچه‌های خود به خوبی مراقبت می‌کنید. (۹) هوس‌های سالم و شادی دارید و عشق فیزیکی شما خالص و الهام بخش است.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۶، ۷، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۵، ۲۷ یا ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که مهارت زیادی در سخن‌وری داشته باشند و شیفته سفر کردن باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵ یا ۶ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنفش، ارغوانی و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز و زمرد استفاده کنید. البته می‌توانید لعل بنفش و چشم گربه‌ای را نیز انتخاب کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

احترام بلند پروازی آرمان‌گرایی سخاومت عدالت و وجهه بردباری صداقت    

کیفیت‌های منفی

خودخواهی سلطه طلبی ولخرج نگرانی بی‌مورد غیر عملی بودن  

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-03 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :