متولدین ۱۱ آذر چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۱ آذر چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۱ آذر تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین خورشید و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند

متولدین ۱۱ آذر

متولدین ۱۱ آذر تحت سلطه عدد ۱ و خورشید هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین خورشید و مشتری تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.  

متولدین 11 آذر

 

متولدین ۱۱ آذر خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

  (1) انسان بلند پروازی هستید و به موضوعات متنوعی علاقه دارید. (۲) به احترام، وجهه و وقار اهمیت زیادی می‌دهید. (۳) با فصاحت کلام و قدرت سخن خود دیگران را تحت تأثیر قرار می‌دهید. (۴) در فکر و عملتان مستقل هستید. (۵) هنرمند هستید و به سمت فلسفه کشیده می‌شوید. (۶) همیشه فعال و مشغول اختراع هستید. (۷) مشاور خوبی هستید و توصیه‌های ارزشمندی به دیگران می‌کنید. (۸) به سختی می‌توانید به مدت طولانی روی یک موضوع تمرکز کنید. (۹) علاقه زیادی به اختراعات دارید و فرد خلاقی هستید. (۱۰) بهتر از یک فرد معمولی ویژگی‌های انسانی را از خود نشان می‌دهید. (۱۱) شجاع، بخشنده و روشن‌فکر هستید. (۱۲) با اراده آهنین خود می‌توانید بدون زحمت زیاد به مقصودتان برسید. (۱۳) در قبال دوستانتان فداکار هستید و معمولاً در تمامی پست‌های پر مسئولیت موفق می‌شوید. (۱۴) به شدت به نظم و قانون پایبند هستید. (۱۵) به هر دو بعد عرفانی و عملی زندگی توجه می‌کنید. (۱۶) اگرچه انسان سخاوتمندی هستید، ولی نگران وضعیت مالی خود در آینده هستید. (۱۷) می‌توانید همرنگ هر جامعه‌ای شوید و خود را با آن وفق دهید. (۱۸) به سمت اشخاص تحصیلکرده، اهل دانش و باهوش جذب می‌شوید. (۱۹) بهتر است یاد بگیرید چگونه با دیگران همکاری کنید تا از این راه سود ببرید و تصوری که آنها از شما در ذهن خود دارند را بهبود بخشید.    

مسائل مالی متولدین ۱۱ آذر

  تا جایی که به مسائل مالی مربوط می‌شود، خوش شانس هستید. اگرچه به خاطر اشتیاق بالا ولخرج هستید، ولی درآمد کافی برای یک زندگی تجملی بدست می‌آورید. ممکن است ثروت جمع نکنید، ولی شخصیت و رفتارتان به گونه‌ای است که دیگران احساس می‌کنند شخص ثروتمندی هستید. به کتاب خواندن علاقه زیادی دارید و زمان زیادی را برای خواندن موضوعات ادبی صرف می‌کنید.  

شغل متولدین ۱۱ آذر

  امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به خاطر طبیعت بلند پرواز و در عین حال عجولتان ممکن است نتوانید برای یک مدت طولانی به یک حرفه بپردازید. معمولاً هر ۳ یا ۴ سال شغلتان را تغییر می‌دهید. با اینحال برای مشاغل مرتبط با تبلیغات، روزنامه و صنعت سینما مناسب هستید. در نمایش‌های تئاتر نیز می‌توانید موفق باشید. استعداد خود را در زمینه دکوراسیون منزل نشان می‌دهید. توانایی تجزیه و تحلیل مسائل و مهارت بالا در سخن‌وری به شما کمک می‌کند در حرفه‌هایی مثل سفیر سیاسی و تاجر موفق باشید که در آنها نیاز است با کشورهای خارجی در ارتباط باشید. یک رهبر مادرزادی هستید و می‌توانید سازمان‌های مختلف را اداره کنید. به همین اندازه در زمینه جراحی، جواهر شناسی، برق و پروژه‌های تحقیقاتی موفق خواهید شد.  

سلامتی متولدین ۱۱ آذر

  نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. بیشتر بیماری‌های شما روانی است و معمولاً از افسردگی ذهنی، بی‌خوابی، عصبی بودن و مواردی از این قبیل رنج می‌برید. همچنین ممکن است دچار امراضی مثل روماتیسم، مشکلات روده و پا درد شوید. نگرانی بیش از حد شما اغلب باعث سوء هاضمه و فشار خون پایین می‌شود. مستعد بیماری‌های قلبی، بینایی ضعیف، آفتاب زدگی و فشار بیش از حد هستید.  

همسر متولدین ۱۱ آذر

  بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ آگوست و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۹، ۳۰ و ۳۱٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

  (1) دوست دارید با بچه‌هایتان هم صحبت شوید و لذت ببرید. (۲) شوهری دوست داشتنی، ملاحظه کار و متفکر هستید و به امور منزل توجه می‌کنید. (۳) بیشتر به تفکر می‌پردازید و کمتر به حقایق زندگی توجه می‌کنید. بنابراین به سختی با واقعیات و سختی‌های زندگی روبرو می‌شوید. (۴) توقع دارید اعضای خانواده به ساز شما برقصند و بی‌احترامی را تحمل نمی‌کنید. (۵) وانمود می‌کنید نسبت به آنچیزی که نشان می‌دهید متفاوت هستید و به همین خاطر از جامعه کناره‌گیری می‌کنید. (۶) ازدواج را بخشی از زندگی اجتماعی می‌دانید و از این زاویه به مشکلات خانوادگی می‌نگرید و آنها را حل می‌کنید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

  (1) دوست دارید زندگی مرفهی داشته باشید و به همین دلیل خانه خود را به طرز باشکوهی تزیین می‌کنید. (۲) زیبا و با استعداد هستید، ولی زمان خود را به بطالت می‌گذرانید. (۳) خلق و خوی اشرافی دارید و دیگران را جذب خود می‌کنید و انتظار دارید به شما احترام زیادی بگذارند. (۴) همسری فداکار، دلربا و دلسوز هستید. (۵) به رقص و موسیقی علاقه دارید. (۶) خلق و خوی اجتماعی و صمیمی دارید که باعث می‌شود خانه شما مرکز فعالیت‌های اجتماعی شود.  

گرایش شما نسبت به دوستان

  ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷ یا ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

  روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۳، ۴ و ۵ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

  می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۳، ۴ یا ۵ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

  در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های طلایی، زرد و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

  باید از یاقوت، زمرد و توپاز استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

  سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۱ ختم شود (برای مثال ۱، ۱۰، ۱۹، ۲۸، ۳۷، ۴۶، ۵۵، ۶۴، ۷۳ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

  کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:   کیفیت‌های مثبت احترام وجهه وقار فردیت استواری اشتیاق خوش استعداد بودن شخصیت جذاب خیرخواهی  

کیفیت‌های منفی

  ولخرجیگ وشه‌گیری دیکتاتور بودن لجاجت شتابزدگی    

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-01 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :