متولدین ۱ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱ مرداد ماه , دارای ویژگی‌هایی مثل زیرکی، تیزهوشی، علاقه به فعالیت‌های علمی، توانایی تجارت و صنعت، بینش و سیاست هستید.

متولدین ۱ مرداد ماه

متولدین ۱ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند. ماه ژوئیه در قلمروی سیاره ماه نیز قرار دارد. بنابراین عطارد و ماه تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) نسبت به مردم و محیط اطرافتان خیلی حساس هستید. (۲) دوست دارید افکار و احساسات خود را به دیگران شرح دهید و آنها را ابراز کنید. (۳) به خوبی از قبل طرح‌ریزی می‌کنید تا اینکه در طرح‌ها و تلاش‌هایتان به موفقیت دست پیدا کنید. (۴) به شدت به سمت فعالیت‌های فکری جذب می‌شوید. (۵) شخصیت خوشایند و بانشاطی دارید و از تنبلی بیزار هستید. (۶) زیاد سفر می‌کنید و همین مسئله باعث تغییر و تنوع در زندگی می‌شود. (۷) با افراد ناتوان دلسوزانه رفتار می‌کنید. (۸) می‌توانید در مورد توانایی حریفان خود قضاوت کنید و به خوبی می‌دانید چگونه از نقاط ضعفشان استفاده کنید. (۱۰) در سخن‌وری ماهر هستید و فصاحت کلام دارید. (۱۱) عصبی و ناآرامی هستید. (۱۲) از قوه بینش خوبی بهره‌مند هستید. (۱۳) همه چیز را از دیدگاه تجاری می‌بینید. (۱۴) همکاری و اجتماعی بودن، جزء ویژگی‌های شما هستند. (۱۵) دارای ویژگی‌هایی مثل زیرکی، تیزهوشی، علاقه به فعالیت‌های علمی، توانایی تجارت و صنعت، بینش و سیاست هستید. (۱۶) به موضوعات رمزی علاقه فراوانی دارید و می‌توانید به تمامی فنون و شیوه‌های آن مسلط شوید. (۱۷) با عزم راسخ خود بر تمامی مشکلات و شرایط ناگوار زندگی چیره شوید. (۱۸) دوست داشتنی هستید و خود را با دیگران تطبیق می‌دهید.  

متولدین ۱ مرداد ماه

(۱) در زندگی موفق هستید و به احترام و ثروت دست پیدا می‌کنید. (۲) از طریق ارث به سود مالی می‌رسید. (۳) خودتان را سرگرم نگه می‌دارید. (۴) خونگرم و عاشق آزادی هستید. (۵) تمایل بدی به تشریفات و آداب و رسوم دارید. (۶) روح استقلال طلبی در وجودتان موج می‌زند و دوست دارید روی دیگران سلطه داشته باشید. (۷) دانش لغوی خوبی دارید و از طریق سخن گفتن، نویسندگی، سخنرانی، آموزش و شرح دادن خودتان را ابراز می‌کنید. (۸) می‌توانید فداکاری و وفاداری خود در قبال دیگران را ابراز کنید و به همین خاطر مورد ستایش بسیاری از مردم قرار می‌گیرید. (۹) وسایل نقلیه سریع السیر و روش‌های انجام سریع کارها، جذابیت زیادی برایتان دارند.

مسائل مالی متولدین ۱ مرداد ماه

استعداد تجاری بالایی دارید و می‌توانید وضعیت مالی خود را سر و سامان دهید. می‌توانید فعالیت صنعتی خود را راه اندازی کنید و طرح‌هایتان را به صورت سیستماتیک به انجام برسانید و به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید. رویهمرفته به نظر می‌رسد بتوانید وضعیت مالی ایمنی داشته باشید.

شغل متولدین ۱ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. می توانید خودتان را با نقشی که باید در تئاتر زندگی بازی کنید، تطبیق دهید. با طبقات مختلف مردم در تماس خواهید بود و در هر معامله تجاری به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. بانکداری، حرفه ایده‌آل شما است. جراح و حقوقدان بسیار زبردستی خواهید شد. سیاره ماه ارتباط زیادی با مایعات دارد. به همین دلیل می‌توان انتظار داشت در صنایع شیمیایی و تولید صابون موفق شوید. همچنین توانایی اداره فعالیت‌های تجاری مرتبط با واردات و صادارت را نیز خواهید داشت.

سلامتی  متولدین ۱ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما بیماری صفراوی و عصبی بودن است. البته بیماری صفراوی شما ارتباط نزدیکی با آشفتگی‌های روانی دارد. به بیان دیگر، با افزایش تنش روانی این بیماری نیز شدت می‌گیرد و در صورتی که روی اعصابتان کنترل داشته باشید شدت آن کاهش می‌یابد و شاید حتی ناپدید شود. سیاره عطارد روی اعصاب، گلو، بازوها، گوش و دستگاه تنفسی تأثیرگذار است. برای حفظ سلامتی، باید خیلی مراقب رژیم غذایی خود باشید. معده ضعیفی دارید و به همین خاطر مستعد بیماری‌های معدوی هستید. روماتیسم، نقرس و مشکلات مجرای تنفسی نیز سلامتی شما را تحت شعاع قرار می‌دهند. بهتر است از حرکت زیر آفتاب داغ پرهیز نمایید.  

همچنین بخوانید :  متولدین 5 اسفند ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
همسر متولدین ۱ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر، (۲) ۲۱ ژانویه و ۲۰ مارس و (۳) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۵، ۷ و ۸ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) نسبت به خانواده و دوستانتان فداکار هستید. (۲) دوست دارید اکثر زمانتان را در خانه سپری کنید. (۳) نسبت به پاکیزگی و مرتب بودن خانه سخت‌گیری می‌کنید. (۴) از همسرتان انتظار دارید شادی‌های زندگی را با شما سهیم شود. (۵) به همسرتان افتخار می‌کنید و دوست دارید او را با لباس‌های باشکوه ببینید. وابستگی زیادی به خانه خود دارید و دوست دارید اکثر زمانتان را در آن سپری کنید. (۶) در خرید لباس و مبلمان منزل دست و دلباز هستید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) هم به فعالیت‌های داخل منزل و هم به فعالیت‌های خارج منزل علاقمند هستید. (۲) در بسیاری از فعالیت‌ها شرکت می‌کنید و به خوبی از عهده آنها بر می‌آیید. (۳) نسبت به مرتب بودن خانه سخت‌گیر هستید و این کار را با استفاده از شخصیت آمرانه خود به دیگران واگذار می‌کنید و به آنها دستور می‌دهید. (۴) از بینشی قوی برخوردار هستید و می‌توانید بعضی اوقات شوهرتان را به خوبی در حرفه‌اش راهنمایی کنید. (۵) با اینحال، تأثیر سیاره ماه باعث می‌شود دمدمی مزاج، وسواس و ناپایدار باشید. این ویژگی‌ها باعث بروز مشکلاتی برای خودتان و دیگران خواهد شد. (۶) به هنر و نگهداری اشیاء و کارهای هنری و عتیقه‌جات در خانه علاقه زیادی دارید. (۷) شیفته کتاب خواندن و حل معما هستید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷ و ۸ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که دارای ویژگی‌هایی مثل صداقت، بی‌آلایشی و بصیرت باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، الماس و مروارید استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۵ ختم شود (برای مثال ۵، ۱۴، ۲۳، ۳۲، ۴۱، ۵۰، ۵۹، ۶۸، ۷۷ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

استواری استقلال اهل عمل بودن زیرکی اجتماع‌پذیری هوشیاری علم دوستی زیرکی

کیفیت‌های منفی

وسواس دلسردی ناآرامی عدم پشتکار گروه آرام

تاریخ بروزرسانی : 2018-07-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi