متولدین ۱ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱ فروردین ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند.

متولدین ۱ فروردین ماه

متولدین ۱ فروردین ماه تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه مارس در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین ویژگی‌های مشتری در شما غالب هستند.  

متولدین ۱ فروردین ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) انسان بلند پروازی هستید و برای احترام و وجهه ارزش قایل هستید. (۲) به عنوان شخصی که به دیگران کمک می‌کند از شما یاد می‌شود. (۳) اخلاقیات، عشق خالص و عدالت ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند. (۴) مذهبی هستید و به سمت عرفان جذب می‌شوید. (۵) به صورت سیستماتیک و روشمند با تمامی مشکلات زندگی روبرو می‌شوید و نهایت تلاش خود را برای غلبه بر آنها و یافتن راه حل صورت می‌دهید. (۶) ترجیح می‌دهید کارتان را خودتان انجام دهید. (۷) به سمت اشحاص سخت کوش و باهوش جذب می‌شوید و به همین خاطر از معاشرت با مردم عادی خوشتان نمی‌آید. (۸) معمولاً در زندگی موفق می‌شوید و به خاطر فردیت و شخصیت پرابهت خود پیشرفت می‌کنید. (۹) اعتماد به نفس بالایی دارید و تصمیمات شخصی را خودتان می‌گیرید. (۱۰) عادت دارید بلند صحبت کنید. (۱۱) به نظم و قانون پایبند هستید. (۱۲) هوس‌های سالم و خود انگیزی دارید که بدون هیچ مانعی ابراز می‌شوند؛ یعنی به راحتی خودتان را ابراز می‌کنید. (۱۳) انسان شاد و زنده دلی هستید. (۱۴) به سنت‌ها و آداب و رسوم اجتماعی پایبند هستید. (۱۵) از سنین جوانی به ورزش و فعالیت‌های خارج از منزل علاقه نشان می‌دهید و در آنها شرکت می‌کنید. (۱۶) ضریب هوشی شما بسیار بالا است. (۱۷) جهان را به خاطر آنچه که هست دوست دارید نه به خاطر آنچه که باید باشد. (۱۸) بردبار، شوخ طبع و راستگو هستید. (۱۹) روشن فکر هستید و به طور کامل از کینه‌توزی و حسادت مبرا هستید. بلند پروازی، رهبری، دینداری، غرور، احترام، عشق به طبیعت، اشتیاق، بخشندگی و کرامت ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند.

متولدین ۱ فروردین ماه

(۱) مهربان، بخشنده، پراشتیاق و دوست داشتنی هستید. (۲) در سنین بسیار بالا به شهرت، اعتبار و احترام دست می‌یابید. (۳) عزت نفس بالایی دارید. (۴) دوست دارید از مکان‌های زیارتی دیدن کنید. (۵) به هنر، ادبیات و موسیقی علاقمند هستید و در این زمینه‌ها دارای توانایی‌هایی هستید.

مسائل مالی متولدین ۱ فروردین ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید، زیرا درآمد کافی برای امرار معاش خود بدست می‌آورید. سایر ویژگی‌ها مثل بلند پروازی، رهبری و اشتیاق همیشه شما را در زندگی به سمت جلو می‌رانند و معمولاً به تمامی امکانات رفاهی زندگی دست پیدا می‌کنید.

شغل متولدین ۱ فروردین ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. علاقه شدیدی برای رسیدن به پست‌های مهم و به دست گرفتن زمام امور دارید که موفقیت به عنوان یک سیاستمدار را تضمین می‌کند. می‌توانید به مشاغل مهمی مثل وزیر، قاضی، سفیر یا دبیر برسید. در زمینه سیاست استعداد زیادی دارید. در ارتش و کلیسا (به عنوان واعظ) به مدارج عالی دست پیدا می‌کنید. سایر حرفه‌ها مثل آموزش، پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری نیز برای شما مناسب هستند.  

سلامتی متولدین ۱ فروردین ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. عدد ۳ عمدتاً روی گردش خون و سیستم شریانی تأثیر می‌گذارد. این عدد روی حس بویایی شما نیز تأثیرگذار است. به همین دلیل، مستعد کمردرد، بیماری‌های ریوی، گلودرد، نقرس، سکته و تب‌های ناگهانی هستید. همچنین ممکن است به دیفتری، گرفتگی لوزه، ذات الریه، برسام و سل ریه‌ها مبتلا شوید. به عنوان یکی از متولدین ماه مارس یا به عبارت دیگر شخصی که تحت سلطه سیاره مشتری قرار دارد، بیماری‌های شما عمدتاً روانی هستند و معمولاً از افسردگی ذهنی، بی‌خوابی و عصبی بودن رنج می‌برید . روماتیسم، بیماری‌های روده و پا درد نیز در مورد شما محتمل به نظر می‌رسند. نگرانی بیش از حد شما اغلب باعث سوء هاضمه و در نتیجه فشار خون پایین می‌شود.

همچنین بخوانید :  متولدین 18 فروردین ماه چه ویژگی های مشترکی دارند؟

همسر متولدین ۱ فروردین ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بسیار بلند پرواز هستید و انتظارات زیادی از همسرتان دارید که این مسئله باعث ناامیدی شما می‌شود. (۲) توقع دارید همسرتان شخصیت جذاب، شخصیت آمرانه، رفتار دلربا و هوش سرشاری داشته باشد. (۳) نسبت به خانواده خود بسیار دوست داشتنی، بافکر و ملاحظه کار هستید. (۴) هوس‌های شما ماجراجویانه است و باید فوراً ارضا شوند. با توجه با ویژگی‌های ذکر شده، بهتر است شخصی را به عنوان همسر برگزینید که تحت سلطه سیاره مشتری یا زهره قرار داشته باشد.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) بهترین همدم برای شوهرتان هستید. (۲) به وضعیت شغلی شوهرتان توجه می‌کنید، ولی فضولی نمی‌کنید. (۳) مهارت زیادی در خانه داری دارید و با بچه‌هایتان دلسوزانه رفتار می‌کنید و بین آنها فرق نمی‌گذارید. (۴) هوس‌های سالم و مفرحی دارید و عشق فیزیکی شما خالص و الهام بخش دیگران است. گرایش شما نسبت به دوستان ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۶، ۷، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۵، ۲۷ یا ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که باهوش و متفکر باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنفش، ارغوانی یا سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

بلند پروازی رهبری نجابت صداقت دینداری انرژی بالا سخاومت

کیفیت‌های منفی

خودخواهیریاکاری دیکتاتور بودن خودبینی سلطه طلبی  

تاریخ بروزرسانی : 2017-03-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi