متولدین ۱ دی چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱ دی چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱ دی تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین سیاره مشتری تأثیر دو چندانی روی شما دارد.

متولدین ۱ دی

متولدین ۱ دی تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد. بنابراین سیاره مشتری تأثیر دو چندانی روی شما دارد. (نکته: جزئیاتی که در مورد عدد ۳ ذکر می‌شوند به همان اندازه در مورد سه تاریخ دیگر این گروه نیز صدق می‌کنند.    

متولدین 1 دی

 

متولدین ۱ دی خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) روشن‌فکر هستید و هیچ گونه کینه‌توزی و حسادت در شما دیده نمی‌شود. (۲) درک خوبی از جهان دارید و آن را به خاطر آنچه هست دوست دارید نه به خاطر آنچه باید باشد. (۳) از همان سنین جوانی به ورزش و فعالیت‌های خارج منزل علاقه نشان می‌دهید. (۴) سرشت شاد و ذهن جوانی دارید. (۵) به تشریفات، نظم و قانون پایبند هستید. (۶) از اعتماد به نفس بالایی بهره می‌برید و تصمیمات شخصی را خودتان می‌گیرید. (۷) معمولاً در زندگی موفق می‌شوید و به خاطر استقلال و شخصیت خود پیشرفت می‌کنید. (۸) ترجیح می‌دهید برای خودتان کار کنید. (۹) پر انرژی و دارای اراده‌ای قوی هستید. (۱۰) اخلاقیات، عشق خالص و عدالت ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند. (۱۱) انسان بلند پروازی هستید و به احترام و وجهه ارزش می‌گذارید. (۱۲) بردبار، شوخ طبع و راستگو هستید. (۱۳) ضریب هوشی بسیار بالایی دارید. (۱۴) به سنت‌ها و آداب و رسوم اجتماعی عمل می‌کنید. (۱۵) هوس‌های سالم و خودجوشی دارید و هیچ مانعی در ابراز آنها وجود ندارد. به عبارت دیگر خودتان را به راحتی ابراز می‌کنید. (۱۶) عادت دارید بلند صحبت کنید. (۱۷) بسیاری از قاضیان خردمندی که در حکم دادن بخشنده هستند و طبیبان، تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری قرار دارند. (۱۸) به سمت اشخاص زیرک، سخت کوش و باهوش جذب می‌شوید. به همین دلیل با مردم معمولی معاشرت نمی‌کنید. (۱۹) بدون هیچ سختی و به صورت سیستماتیک و روشمند هر مسئله را حل می‌کنید و تلاش زیادی برای یافتن راه حل صورت می‌دهید. (۲۰) مذهبی هستید و به سمت عرفان گرایش دارید. (۲۱) از شما به عنوان انسانی یاد می‌شود که به دیگران کمک می‌کند. (۲۲) بلند پروازی، رهبری، مذهب، غرور، احترام، عشق به طبیعت، اشتیاق، بخشندگی و احترام ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند.      

متولدین ۱ دی

(۱) توانایی‌ها و علاقه زیاد و متنوعی در عرصه هنر، ادبیات و موسیقی دارید. (۲) از عزت نفس بالایی برخوردار هستید. (۳) پدری مهربان، بخشنده و دوست داشتنی هستید. (۴) اشتیاق بالایی دارید و دوست دارید از مکان‌های مذهبی دیدن کنید. (۵) در سنین بسیار بالا به شهرت و احترام می‌رسید.     در مسائل مالی خوش شانس هستید و درآمد کافی برای امرار معاش کسب می‌کنید. بلند پروازی، رهبری و اشتیاق همیشه شما را به سمت جلو می‌راند و معمولاً به تمامی امکانات رفاهی دست می‌یابید.  

شغل متولدین ۱ دی

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. علاقه زیادی که برای رسیدن به پست‌های مهم و فرمان دادن به دیگران دارید باعث می‌شود سیاستمدار شوید. می‌توانید وزیر، سفیر، قاضی یا دبیر شوید. برای زندگی سیاسی و کار کردن در اداره‌جات مهم، ارتش و یا کلیسا ساخته شده‌اید. معلم و واعظ خوبی هستید. می‌توانید در زمینه پزشکی، بانکداری و تبلیغات به شهرت بالایی دست پیدا کنید. همچنین بازیگر زبده‌ای می‌شوید.  

سلامتی متولدین ۱ دی

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. عدد ۳ تأثیر قابل توجهی روی گردش خون و سیستم شریانی شما دارد. این عدد روی حس بویایی شما نیز تأثیرگذار است. به همین دلیل مستعد کمر درد، بیماری‌های ریوی، مشکلات گلو، نقرس، سکته و تب‌های ناگهانی هستید. همچنین ممکن است از گلودرد، دیفتری، گرفتگی لوزه، ذات الریه، برسام و سل ریه‌ها نیز رنج ببرید. به علت اینکه متولد دسامبر هستید، بیماری‌های شما عمدتاً روانی است و معمولاً از افسردگی ذهنی، بی‌خوابی، عصبی بودن و غیره رنج می‌برید.همچنین از روماتیسم، مشکلات روده و پا درد رنج می‌برید. به خاطر نگرانی بیش از حد دچار سوء هاضمه و فشار خون پایین می‌شوید.  

همسر متولدین ۱ دی

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) هوس‌های ماجراجویانه‌ای دارید که باید فوراً ارضا شوند. (۲) از همسرتان توقع دارید شخصیت جذاب، ظاهری آمرانه و رفتاری دلپذیر و زیرکانه داشته باشد. (۳) بلند پرواز هستید و توقعات زیادی از همسرتان دارید که در نهایت باعث ناامیدی شما می‌شود. (۴) دوست داشتنی، متفکر و با ملاحظه هستید. با توجه به ویژگی‌های ذکر شده، بهتر است شخصی را انتخاب کنید که تحت سلطه سیاره مشتری یا زهره باشد.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) هوس‌های سالم و شادی دارید و عشق فیزیکی شما بسیار خالص و الهام بخش دیگران است. (۲) فضول نیستید، ولی به حرفه شوهرتان توجه می‌کنید و همیشه سعی می‌کنید به او کمک کنید. (۳) بهترین همدم برای شوهرتان هستید. (۴) در خانه داری ماهر هستید. همچنین رفتار دلسوزانه‌ای با بچه‌های خود دارید و بین آنها فرق نمی‌گذارید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۶، ۷، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۵، ۲۷ یا ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که زیرک، باهوش و متفکر باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنقش، ارغوانی و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

بلند پروازی رهبری صداقت نجابت تدین پر انرژی سخاوت  

کیفیت‌های منفی

خودخواهی ریاکاری غرور دیکتاتور بودن سلطه طلبی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :