متولدین ۵ خرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

تاریخ بروزرسانی : 2017-05-26 /
گردآوری :

متولدین ۵ خرداد ماه , در مسائل مالی خوش شانس هستید و راحت پول در می‌آورید.

متولدین ۵ خرداد ماه

متولدین ۵ خرداد ماه ,تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند. ماه مه در قلمروی سیاره زهره نیز قرار دارد. بنابراین زحل و زهره تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۵ خرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) تأثیر سیاره زحل باعث تأخیر در اتفاقات خوب و خوش یمن می‌شود؛ بنابراین نباید انتظار داشته باشید همه چیز به موقع رخ دهد. (۲) منظم، وقت‌شناس، سیستماتیک و روشمند هستید. (۳) ذاتاً انسان فکور و با ثباتی هستید. (۴) می‌توانید از دو زاویه به مسئله نگاه کنید و آن را تحلیل کنید. (۵) معمولاً دیگران در مورد شما دچار سوء تفاهم می‌شوند. (۶) عاشق طبیعت، زیبایی و گل‌ها هستید و به موسیقی علاقه دارید. (۷) رویهمرفته انسان بلند پروازی هستید و همیشه خودتان را مشغول نگه می‌دارید. (۸) انسان فعال و با لیاقتی هستید، ولی ویژگی‌های یک دیکتاتور در شما دیده می‌شود. (۹) با این وجود، نسبت به افراد فقیر و ستمدیده دلسوز هستید. (۱۰) با شخصیت خوشایند خود دیگران را جذب می‌کنید. (۱۱) مؤسس لایقی هستید و مهارت لازم برای انجام کارها توسط دیگران را دارید. (۱۲) به عدالت عشق می‌ورزید و به نظم و قانون احترام می‌گذارید. (۱۳) نام‌ها و اشکال را به خوبی به خاطر می‌سپارید. (۱۴) از قدرت و انرژی لازم برای رهبری و مدیریت در زمینه‌های مختلف برخوردار هستید. (۱۵) در رویارویی با مسائل روزمره کاردان هستید. (۱۶) با دقت مسائل مالی خود را طرح‌ریزی می‌کنید. (۱۷) غم‌ها و سختی‌های دیگران را درک می‌کنید و به همین دلیل دیگران برای توصیه و مشاوره به سمت شما می‌آیند. (۱۸) به خاطر مداومت در کار و اشتیاق بالای خود الگویی برای دیگران هستید.

متولدین ۵ خرداد ماه

(۱) سه سیاره زحل، زهره و ماه روی شما تأثیر می‌گذارند. (۲) ناآرامی و دمدمی مزاج بودن خصیصه‌های اصلی شما هستند. (۳) دوست دارید ظاهر خیلی خوبی داشته باشید و به همین خاطر زیاد از لوازم آرایش استفاده می‌کنید. (۴) به سفر کردن علاقه زیادی دارید. (۵) دوست دارید دوستان زیادی داشته باشید. (۶) نسبت به جنس مخالف خود تا حدودی سلطه جویانه رفتار می‌کنید. (۷) در مسائل مالی خوش شانس هستید و راحت پول در می‌آورید. (۸) در مسائل عشقی با مشکلاتی مواجه می‌شوید. (۹) به سمت خانه و نزدیکان خود جذب می‌شوید. (۱۰) در هنگام انجام پروژه‌های بزرگ و بلند پروازانه احساس شادی می‌کنید. (۱۱) به دکوراسیون منزل علاقه ذاتی دارید.

متولدین 5 خرداد ماه

مسائل مالی متولدین ۵ خرداد ماه

ویژگی عجیب عدد ۸ این است که نشان دهنده تأخیر در تمامی امور زندگی می‌باشد. طبیعتاً در مسائل مالی نیز چنین تأخیراتی به چشم خواهد خورد و خیلی دیر و پس از تلاشی سخت به ثبات دست پیدا می‌کنید. به همین دلیل سعی کنید عدد ۸ در زندگی شما نقش بازی نکند. به جای آن می‌توانید از عدد ۳ یا ۷ برای تمامی فعالیت‌ها یا لحظات مهم زندگی استفاده کنید. به هر حال، اگر تصادفاً تجربه نشان داد عدد ۸ برایتان خوش یمن است می‌توانید همچنان از آن استفاده نمایید تا به ثروت و موفقیت دست پیدا کنید. همچنین می‌توانید بخث خود را با این عدد در بخت آزمایی و مسابقات اسب سواری امتحان کنید. ولی کلاً این عدد باعث تأخیر در زندگی می‌شود و در مسائل مالی باید خیلی مراقب آن باشید.

شغل متولدین ۵ خرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. زمینه‌های متنوعی از قبیل علوم رمزی، شیمی، فیزیک، پزشکی و ریاضیات پیشرفته برایتان مناسب است. در صنایع مرتبط با معادن زغال سنگ، تولید الوار و ساخت و ساز به موفقیت دست پیدا می‌کنید. به عنوان حسابدار و مدیر به خوبی از عهده مسئولیت‌های محول شده بر می‌آیید. برای تحقیق در زمینه مورد علاقه خود و نویسندگی در زمینه موضوعات فکری استعداد لازم را دارا هستید. بانکدار و دلال بورس متبحری خواهید شد. به خاطر توانایی در بحث کردن به صورت منطقی و هوش بالا، موفقیت شما در مشاغلی مثل حقوقدان یا وکیل مداقع تضمین می‌شود.

سلامتی متولدین ۵ خرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما عصبی بودن، تحریک‌پذیری و بیماری‌های ساق پا، دندان و گوش است. ممکن است به فلج و روماتیسم نیز مبتلا شوید. احتمال دارد به بیماری صفراوی مبتلا شوید و از افسردگی رنج می‌برید. جالب اینجا است که ویژگی‌های تأخیر اندازی عدد ۸ در مورد بهبود بیماری‌هایتان نیز دیده می‌شود. مستعد واریس و بواسیر هستید.

همسر متولدین ۵ خرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه، (۲) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر و (۲) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۵، ۷، ۱۴، ۱۶، ۲۳ و ۲۵ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انزوا را دوست دارید و زیاد به امور خانواده توجه نمی‌کنید و همین مسئله باعث بروز مشکلاتی در زندگی مشترکتان می‌شود. (۲) دوست دارید همه کارها به شما واگذار شود. (۳) محافظه کار هستید و دوست ندارید همسرتان لباس‌های مد روز بپوشد و در جامعه آزاد باشد. (۴) در انتخاب همسر بسیار مشکل پسند هستید. (۵) به طور خود جوش با بچه‌های خود هم صحبت می‌شوید. (۶) تلاش بخصوصی برای لذت بردن از زندگی خانوادگی صورت نمی‌دهید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) خانه دار خوبی هستید. (۲) بسیار اجتماعی هستید و انتظار دارید دوستان زیادی برای بازدید به سوی شما بیایند. (۳) دوست ندارید از آداب و رسوم اجتماعی پیروی کنید. (۴) به خاطر عدم بلوغ کافی در مسائل عشقی با سختی‌هایی مواجه خواهید شد. (۵) از زندگی مشترک خود لذت می‌برید و برای بچه‌ها و تحقق بلند پروازی‌های شوهرتان فداکاری می‌کنید. (۶) بزرگترین مشکل شما، عدم صمیمیت و لطافت زنانگی است. (۷) وابسته شوهرتان هستید، اگرچه در صورت لزوم خودتان نیز به او کمک می‌کنید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. به افرادی که در زندگی خود روشمند و سیستماتیک هستند و طرز فکر علمی دارند، علاقه زیادی دارید و سعی می‌کنید با آنها دوستی کنید.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۷ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۷ یا ۸ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری سیر، آبی سیر، ارغوانی و سیاه استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، مروارید سیاه، الماس سیاه، چشم گربه‌ای و لعل بنفش استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

انضباط سیستماتیک و روشمند بودن عشق به موسیقی استواری عدالت استعداد تحقیقات توانایی سازماندهی

کیفیت‌های منفی

دلسردی به تعویق انداختن امور شکاکیتتنهاییخودخواهی سلطه طلبی تحریک‌پذیری افسردگی گروه آرام