متولدین ۳۰ تیر ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

تاریخ بروزرسانی : 2017-07-21 /
گردآوری :

متولدین ۳۰ تیر ماه , اغلب از زندگی دلسرد می‌شوید و به خاطر مسائل ناچیز آزرده خاطر می‌شوید.

متولدین ۳۰ تیر ماه

متولدین ۳۰ تیر ماه , تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه ژوئیه در قلمروی سیاره ماه نیز قرار دارد. بنابراین مشتری و ماه تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۳۰ تیر ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) وابستگی زیادی به خانه و میهنتان دارید و در عین حال دانش خود را با سفر کردن و مطالعه فرهنگ و تاریخ کشورها گسترش می‌دهید. (۲) از منظری رفیع و عقلی به زندگی نگاه می‌کنید. (۳) در پست‌های معتبر مربوط به شهرداری یا هیئت‌های دولتی یا به عنوان رئیس یک شرکت بزرگ عملکرد خوبی خواهید داشت. (۴) نظرات خود را با شجاعت بیان می‌کنید و مستقل هستید. (۵) هم نزد افراد مافوق و هم نزد زیر دستان خود محبوبیت زیادی دارید. (۶) سیاره مشتری باعث می‌شود به اخلاقیات، عشق خالص و عدالت پایبند باشید. (۷) نسبت به افرادی که حقوقشان پایمال شده است رفتار دلسوزانه‌ای دارید و تلاش خستگی ناپذیری برای بهبود وضعیت دیگران انجام می‌دهید. (۸) انسان مذهبی و با تقوایی هستید و هاله مقدسی در اطرافتان دارید. (۹) به توانایی‌هایتان اطمینان دارید. (۱۰) متکی به نفس هستید و تصمیمات شخصی را خودتان می‌گیرید. (۱۱) شیفته تجمل هستید، ولی به نظم و قانون احترام می‌گذارید. (۱۲) انسان بانشاط و صمیمی هستید. (۱۳) هوس‌های سالم و خودجوشی دارید و بدون هیچ مانعی ارضا می‌شوند. (۱۴) فصاحت کلام و اعتقادات راسخی دارید. (۱۵) از همان ابتدای جوانی به ورزش و فعالیت‌های خارج منزل علاقه زیادی نشان می‌دهید. (۱۶) بسیار پر اشتیاق هستید. (۱۷) خودگرای نیستید، بلکه بردبار، خوش مشرب و شوخ طبع هستید. (۱۸) اگر هوشیار نباشید، مردم از خوبی شما سوء استفاده می‌کنند. (۱۹) ویژگی‌هایی مثل بلند پروازی، رهبری، عشق به مذهب، غرور، عزت، عشق به طبیعت، اشتیاق، بخشندگی و احترام در شما دیده می‌شود.

متولدین ۳۰ تیر ماه

(۱) قلبی رئوف و بخشنده دارید. (۲) در سنین بسیار بالا به شهرت و احترام قابل توجهی دست پیدا می‌کنید. (۳) بانشاط هستید و شیفته سفر کردن هستید. (۴) از عزت نفس بالایی بهره‌مند هستید. (۵) نکته شگفت‌انگیز این است که به دیگران بدگمان هستید. (۶) اغلب از زندگی دلسرد می‌شوید و به خاطر مسائل ناچیز آزرده خاطر می‌شوید. (۷) دوست ندارید دیگران در کارتان دخالت کنند. (۸) بسیار شجاع هستید و می‌توانید با تمامی حوادث زندگی مقابله کنید.  

مسائل مالی متولدین ۳۰ تیر ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید و به اندازه کافی برای امرار معاش درآمد کسب می‌کنید. در زندگی فرصت‌هایی برای عهده‌دار شدن پست‌های مهم نصیبتان می‌شوید و با استفاده از آنها می‌توانید درآمد زیادی کسب کنید. انگیزه، بلند پروازی، رهبری و اشتیاقتان همیشه شما را به سمت جلو می‌رانند. معمولاً به تمامی امکانات رفاهی زندگی دست پیدا می‌کنید.

شغل متولدین ۳۰ تیر ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. برای زندگی سیاسی ساخته شده‌اید، زیرا ظاهر آمرانه‌ای دارید. می‌توانید در مشاغلی مثل وزیر و سیاستمدار موفق شوید. معلم و واعظ خوبی خواهید شد. در حرفه‌هایی مثل پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری به موفقیت خواهید رسید.

سلامتی متولدین ۳۰ تیر ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. سیاره مشتری تأثیر قابل توجهی روی گردش خون و سیستم شریانی و همچنین حس بویایی دارد. ممکن است به کمر درد، بیماری‌های ریوی، گلو درد، نقرس، سکته و تب‌های ناگهانی دچار شوید. احتمال اینکه از دیفتری، گرفتگی لوزه، ذات الریه، برسام و سل ریه‌ها رنج ببرید نیز وجود دارد.

همسر متولدین ۳۰ تیر ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۷ و ۹ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

متولدین 30 تیر ماه

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) شوهر و پدری مهربان، بخشنده و دوست داشتنی هستید. (۲) نسبت به خانواده و بچه‌های خود فداکاری می‌کنید. (۳) دوست دارید اکثر زمانتان را در خانه سپری کنید. (۴) بلند پروازی شما باعث می‌شود انتظارات زیادی از همسرتان داشته باشید و به همین دلیل ممکن است بعضی مواقع ناامید شوید. (۵) دوست دارید همسری داشته باشید که بتوانید به او افتخار کنید. (۶) از همسر خود می‌خواهید دارای شخصیت جذاب، ظاهر آمرانه، رفتارهای دلربا و هوش بالا باشد. (۷) شخص ملاحظه کاری هستید و مزاحم دیگران نمی‌شوید. (۸) هوس‌های سرکشی دارید که باید فوراً ارضا شوند. (۹) ممکن است دمدمی مزاج، وسواس و بی‌ثبات باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) مادر خوبی به حساب می‌آیید و به بچه‌ها و خانواده خود عشق می‌ورزید. (۲) از قوه بینش خوبی برخوردار هستید و بعضی اوقات شوهرتان را در کارش راهنمایی می‌کنید. (۳) همدم خوبی برای شوهرتان هستید. (۴) در فعالیت‌ها و حرفه شوهرتان دخالت نمی‌کنید. (۵) ماه ژوئیه باعث می‌شود دمدمی مزاج، وسواس و بی‌ثبات باشید که این مسئله باعث بروز مشکلاتی برای خودتان و دیگران می‌شود. (۶) خیلی توقعی هستید و انتظارات زیادی از دیگران دارید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۶، ۷، ۸ یا ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که صادق، بی‌آلایش و فداکار باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۱، ۳ و ۵ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۱، ۳ یا ۵ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنفش، ارغوانی و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود. جواهرات و سنگ‌های خوش یمن باید از توپاز، لعل بنفش و چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید. سال‌های مهم زندگی شما سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

سخت کوش استواری مهربانی اخلاقیات علاقه به ورزش صداقت و بلند پروازی وجهه عشق به فلسفه

کیفیت‌های منفی

حساسیت فوق العاده دیکتاتور بودن ریاکاری ناآرامی غرور بیجا بی‌جهت احساس گناه کردن گروه آرام