متولدین ۲۹ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

تاریخ بروزرسانی : 2018-08-19 /
گردآوری :

متولدین ۲۹ مرداد ماه , عاشق پاکیزگی و مرتب بودن هستید و بیشتر افراد منضبط را ترجیح می‌دهید.

متولدین ۲۹ مرداد ماه

متولدین ۲۹ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند. ماه آگوست در قلمروی سیاره خورشید نیز قرار دارد. بنابراین ماه و خورشید تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۹ مرداد ماه، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) ماه و خورشید با یکدیگر ترکیب مناسبی تشکیل می‌دهند که باعث تعالی ذهنی و اجتماعی و همچنین اعتماد مردم به شما می‌شود. (۲) دارای ایدئولوژی و قوه تخیل بالایی هستید. (۳) مجری خوبی برای طرح‌ها و پروژه‌های دیگران هستید. (۴) انسان با ملاحظه و متواضعی هستید و همواره احساسات و آرزوهای دیگران را درک می‌کنید. (۵) در شراکت و همکاری با دیگران خوب عمل می‌کنید. (۶) از قوه تشخیص بالایی برخوردار هستید که در تجارت و فعالیت‌های مربوط به آن منعکس می‌شود. (۷) تمامی جزئیات طرح‌هایتان را مد نظر قرار می‌دهید بدون اینکه هدف نهایی خود را فراموش کنید و از مسیر اصلی فاصله بگیرید. (۸) عاشق پاکیزگی و مرتب بودن هستید و بیشتر افراد منضبط را ترجیح می‌دهید. (۹) دوست دارید خیال‌پردازی کنید و در رویاهایتان غوطه‌ور باشید. به خاطر همین ویژگی ممکن است از جامعه فاصله بگیرید. (۱۰) برای احترام، وجهه و وقار ارزش زیادی قایل هستید. (۱۱) درک خوبی از رفتار انسان دارید. (۱۲) می‌توانید در شغلتان به بالاترین مدارج دست پیدا کنید. (۱۳) به سینما و تئاتر، سفر و پیک نیک علاقه دارید. (۱۴) در زمینه‌های مختلفی استعداد دارید و انسان مبتکری هستید. (۱۵) با هوش سرشار و مهارت بالایتان در سخن‌وری دیگران را مسحور خود می‌کنید.

متولدین ۲۹ مرداد ماه

(۱) دوستان زیادی دارید و از طریق آنها به ویژه دوستانی که جنس مخالف شما هستند سود می‌برید. (۲) استعداد بالایی برای نویسندگی دارید. (۳) خوشبختی شما در مجاورت آب (مثلاً دریاچه، رودخانه یا دریا) رقم می‌خورد. (۴) همیشه ایده‌ها و طرح‌های جدیدی برای کمک کردن به تمامی مردم در ذهن خود دارید. (۵) صمیمی و با محبت هستید و با دیگران همکاری می‌کنید.

متولدین 29 مرداد ماه

مسائل مالی متولدین ۲۹ مرداد ماه

در مسائل مالی بیشتر خوش شانس هستید، اگرچه ارزش زیادی برای پول قایل نیستید. از طریق هدیه گرفتن و ارث بردن به سود مالی دست پیدا می‌کنید. با بهره‌گیری از ویژگی‌هایی مثل فصاحت کلام و استعداد در زمینه هنر، موسیقی و نویسندگی و حرفه‌های غیر تجاری پول در می‌آورید.

شغل متولدین ۲۹ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به خاطر قوه تخیل بالای خود، نویسنده داستان‌های خیالی، آهنگ‌نویس، نقاش یا شاعر بسیار خوبی می‌شوید. در زمینه دندانپزشکی، جراحی و همچنین صنایع شیمیایی فرد برجسته‌ای خواهید شد. دانش لغوی خوبی دارید و به همین دلیل مترجم یا ویراستار موفقی می‌شوید.

سلامتی متولدین ۲۹ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. گردش خون ضعیف شما باعث بروز مشکلات زیادی می‌شود. به همین خاطر مستعد کم خونی و بیماری قلبی هستید. تأثیر سیاره ماه نگرانی‌های ذهنی و بی‌خوابی را به ارمغان می‌آورد. دیابت و آسم نیز در مورد شما محتمل است.

همسر متولدین ۲۹ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر و (۲) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲ و ۶٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) مهربان و بخشنده هستید و دوست دارید به افراد غمگین کمک کنید. (۲) اجتماعی هستید و دوست دارید همسرتان در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کند. (۳) دوست دارید اعضای خانواده بر اساس آنچه به آنها دیکته می‌کنید رفتار کنند. (۴) به خانواده خود عشق می‌ورزید و همیشه نهایت تلاشتان را برای راضی کردن آنها انجام می‌دهید. (۵) عیبجو هستید و به این سادگی‌ها رضایت شما جلب نمی‌شود. (۶) ممکن است برای رسیدن به پول ازدواج کنید تا از این طریق به تمامی امکانات رفاهی زندگی دست پیدا کنید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) نسبت به اعضای خانواده رفتار دلسوزانه، با محبت و فداکارانه‌ای دارید. (۲) از امکاناتی که شوهرتان برای شما فراهم می‌کند راضی هستید. (۳) دمدمی مزاج، ناپایدار و حساس هستید. (۴) احتمال دارد با شخصی جوان‌تر از خودتان ازدواج کنید. (۵) شخصیت دلپذیر و اجتماعی شما باعث جذب دیگران می‌شود. (۶) طبیعت هوسرانی دارید و به شوهری با ویژگی‌های قوی مردانه نیاز دارید تا طبیعت رومانتیک شما را ارضا کند. (۸) دوست دارید به خاطر دیگران فداکاری کنید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۴، ۶ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. همچنین به دنبال کسانی می‌گردید که عواطف و هیجانات شما را درک کنند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲ یا ۶ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، کرم و آبی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مروارید و الماس استفاده کنید؛ البته می‌توانید حجر القمر و عقیق را نیز انتخاب کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

سخت کوش شخصیت پر ابهت تخیل خوب اهل ورزش دارای ایدئولوژی رویایی همکاری با دیگران صداقت

کیفیت‌های منفی

بزدلی حساسیت میل به قماربازی حسادت دمدمی مزاج بودن گروه آرام