متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه , بینشی عمیق و نگاهی تیزبینانه دارید و حتی متوجه کوچکترین چیزها می‌شوید.

متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه

متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه , تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند. ماه مه در قلمروی سیاره زهره نیز قرار دارد. بنابراین نپتون و زهره تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بلند پرواز و دارای آرمان‌های والایی هستید و از آداب و رسوم سنتی تنفر دارید. (۲) ذاتاً ناآرام و پریشان هستید. (۳) به طور همزمان نقاط قوت و نقاط ضعفی در شما دیده می‌شود. (۴) از هوشیاری برتری برخوردار هستید و آن را حفظ می‌کنید. (۵) بینش خوبی دارید و شخص تیزهوشی به حساب می‌آیید. این ویژگی‌ها به شما در زندگی روزمره کمک می‌کند. (۶) دوست دارید افکار و احساسات خود را با دیگران سهیم باشید. (۷) به بازی کردن و سفر کردن علاقه زیادی دارید و از تنبلی بیزار هستید. (۸) شخصیت پر ابهتی دارید. (۹) به خاطر منطق صحیح خود می‌توانید به اهدافتان برسید. (۱۰) به سمت کشورهای خارجی جذب می‌شوید. (۱۱) معاشرت با مردم عادی را دوست ندارید. (۱۲) ترجیح می‌دهید به جای بیهوده حرف زدن وقت خود را به مطالعه کردن صرف کنید. (۱۳) از دانش و توانایی خود آگاه هستید. (۱۴) انسان شکاکی هستید و تا زمانی که شاهدی قانع کننده برای چیزی پیدا نکنید آن را باور نمی‌کنید. (۱۵) ذاتاً انسان سخاوتمند و روشن‌فکری هستید، ولی سعی می‌کنید خویشتن‌دار باشید و افراطی عمل نکنید. (۱۶) به خوبی می‌دانید چگونه در جهت انجام تعهدات خود طرح‌ریزی کنید. (۱۷) هوشیار، تیزهوش و چابک هستید. (۱۸) مثل پرنده‌ای سبکبال هستید و ذهنتان از محدودیت‌ها آزاد است. (۱۹) دیگران از فعال بودن شما الگو می‌گیرند. (۲۰) شاد، پرانرژی و خوش‌بین هستید. با اینحال باید سعی کنید شتابزدگی و هیجان بالای خود را کنترل کنید تا باعث ناآرامی شما نشود.

خصوصیات متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه

(۱) خوش اخلاق و بخشنده هستید. (۲) بیشتر اوقات بیمار هستید و می‌نالید. (۳) سایه‌ای از غم در زندگی مشترک شما دیده می‌شود. اگرچه ظاهراً آرام به نظر می‌رسید، ولی ذهنتان همیشه آشفته است. (۴) دوست ندارید کسی در کارتان دخالت کند و اگر کسی در کارتان فضولی کند خیلی زود از کوره در می‌روید. (۵) متواضع هستید و قدرت خود را به رخ دیگران نمی‌کشید. (۶) از یک طرف داستان‌های کارآگاهی، پرماجرا و رمان می‌خوانید، و از طرف دیگر به فیلم‌های کارتونی و کمدی علاقه نشان می‌دهید. (۷) آرامش را دوست دارید و از سخت کار کردن دوری می‌کنید. (۸) ترجیح می‌دهید زندگی آسوده‌ای داشته باشید. (۹) روشمند و سخت کوش هستید. (۱۰) نسبت به غم‌های دیگران دلسوزی می‌کنید و به احساسات آنها احترام می‌گذارید. (۱۱) بعضی اوقات دچار افسردگی و ناآرامی می‌شوید. (۱۲) بینشی عمیق و نگاهی تیزبینانه دارید و حتی متوجه کوچکترین چیزها می‌شوید. (۱۳) مراقب رفتارتان هستید. (۱۴) بچه‌های بسیار موفقی دارید و به همین خاطر فرد خوش شانسی به حساب می‌آیید. (۱۵) کم حوصله، هیجانی و حساس هستید و خیلی سریع کار می‌کنید. پس بهتر است زمانی را به استراحت اختصاص دهید.

مسائل مالی متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه

معمولاً تغییراتی در زندگی شما رخ می‌دهد و به سختی می‌توانید ثروت جمع کنید. به هر حال عدد ۷ یک عدد عرفانی است و اگر شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید، وضعیت مالی خود را سر و سامان می‌دهید. در اینصورت می‌توانید ثروتمند شوید و به تمامی امکانات رفاهی در زندگی دست پیدا کنید. ممکن است اگر وضعیت مالی مناسبی داشته باشید، به درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز ویژه افراد معلول و تنگدست کمک کنید.

شغل متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به خاطر علاقه زیادی که به کشورهای خارجی دارید، موفقیت شما در وادرات و صادرات تضمین می‌شود. در زمینه‌هایی مثل ماهیگیری و محصولات لبنی نیز فرد موفقی خواهید بود. حتی اشتغال در کارخانه‌های شیمیایی و ساخت صابون نیز برایتان مناسب به نظر می‌رسد. پزشک و جراح معروفی خواهید شد. استعدادهای شگفت‌انگیزی دارید و می‌توانید با بهره‌گیری از فعالیت‌های تحقیقاتی خود دست به اختراع بزنید. در زمینه تعمیر وسایلی مثل رادیو و تلویزیون مهارت زیادی دارید. به خاطر قابلیت‌های ذهنی بالای خود نویسنده، شاعر، نقاش، موسیقیدان یا مبتکر برجسته‌ای می‌شوید.

سلامتی متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما، عصبی بودن است که منشأ تمامی بیماری‌هایتان به حساب می‌آید. ممکن است دچار نقش در گردش خون، بیماری‌های معدوی و انواع تب‌ها شوید. رویهمرفته بنیه خیلی خوبی ندارید و خیلی زود خسته می‌شوید. احتمال دارید دچار بیماری روده شوید. به همین خاطر سعی کنید رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. به نظر نمی‌رسد بنیه فیزیکی، نیروی عصبی، پشتکار و تحمل بالایی داشته باشید. بعضی مواقع دچار افسردگی ذهنی می‌شوید؛ باید از مصرف داروها و تحریک کننده‌ها پرهیز کنید تا از این عادت قدیمی خود نجات پیدا کنید.

همسر متولدین ۲۶ اردیبهشت ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس، (۲) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه و (۳) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۵، ۸، ۱۲، ۱۴، ۱۷، ۲۱، ۲۳، ۲۶ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) به پیک نیک، سفر کردن و رفتن به سینما علاقه بسیار زیادی دارید. (۲) عاشق همسرتان هستید و احساسات و هیجانات او را درک می‌کنید. (۳) بخشنده هستید و بدون هیچ چشمداشتی به دیگران کمک می‌کنید. (۴) با دوستان و نزدیکان خود محترمانه رفتار می‌کنید. (۵) به هیچ وجه عقاید خود را به همسرتان تحمیل نمی‌کنید. (۶) به تمامی اعضای خانواده خود به یک اندازه محبت می‌کنید. (۷) تنها در سنین بسیار بالا به اهمیت پول در زندگی پی می‌برید.

متولدین 26 اردیبهشت ماه

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) ضریب هوشی شما بالا است، ولی کارهایتان غیر قابل پیش‌بینی است. (۲) ذاتاً بسیار ناآرام و عصبی هستید و به خاطر مسائل کوچک عصبانی می‌شوید. (۳) شیفته دوستان خود هستید و دوست دارید آنها را به میهمانی دعوت کنید و از آنها به خوبی پذیرایی می‌کنید. (۴) از شوهرتان انتظار دارید همیشه از شما مواظبت کند. (۵) از آداب و رسوم اجتماعی خوشتان نمی‌آید. (۶) اجتماعی هستید و به همین خاطر افراد زیادی برای بازدید به خانه شما می‌آیند. (۷) اگرچه ذاتاً مستقل هستید، ولی به طلاق متوسل نمی‌شوید و ترجیح می‌دهید حتی بیشتر از شایستگی شوهرتان سختی‌های زندگی را تحمل کنید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، مه، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۵، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹، ۲۱، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. از افراد باهوش، اهل مطالعه، اجتماعی و در عین حال اهل عمل خیلی خوشتان می‌آید و سعی می‌کنید با آنها دوستی کنید.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۶ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۶ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، کرم، سبز و آبی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، مروارید، چشم گربه‌ای و فیروزه استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۷ ختم شود (برای مثال ۷، ۱۶، ۲۵، ۳۴، ۴۳، ۵۲، ۶۱، ۷۰، ۷۹ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

تیزهوشی عشق به سفر بینش صحیح همکاری عزت نفس چابکی بلند پروازی فردیت عاشق آرامش سخاوت

کیفیت‌های منفی

ناآرامی کوته فکری فلسفه درویشی تأخیر در تصمیم‌گیری دلسردی عدم سرسختی تحریک‌پذیری

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-05-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :