متولدین ۲۵ آبان خصوصیات و ویژگی‌های شما

متولدین ۲۵ آبان خصوصیات و ویژگی‌های شمافال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۵ آبان تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. آن ها در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارند. بنابراین زهره و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۵ آبان

  متولدین ۲۵ آبان تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. آن ها در قلمروی سیاره مریخ نیز قرار دارند. بنابراین زهره و مریخ تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.    

متولدین 25 آبان

   

متولدین ۲۵ آبان خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

  (1) مهربان، صمیمی و هوسران هستید و به راحتی احساسات و هیجانات خود را ابراز می‌کنید. (۲) یک هنرمند مادرزادی هستید. (۳) شخصیت خوشایندی دارید. (۴) مؤسس توانمندی هستید و می‌توانید به خوبی یک فعالیت صنعتی یا مؤسسه را طرح‌ریزی و اداره کنید. (۵) مستقل از دیگران عمل می‌کنید و دخالت آنها در کارتان را تحمل نمی‌کنید. (۶) اگر خونسرد باشید در زندگی انسان موفقی می‌شوید؛ با اینحال، گستاخی و تکبر شما بعضی مواقع باعث ایجاد دشمنانی می‌شود. (۷) با طرز جذاب گفتگو کردن خود به دیگران انرژی می‌بخشید و آنها را مسحور خود می‌کنید. به همین خاطر می‌توانید به راحتی دیگران را تحت تأثیر خود قرار دهید. (۸) دیگران برای درک احساسات شما و احترام به آن باید عقاید سنتی خود در مورد اخلاقیات و آداب و رسوم اجتماعی را کنار بگذارند. (۹) سرزنده و بانشاط هستید. (۱۰) در مسائل مالی خوش شانس هستید، ولی خرج کردن را به پس انداز کردن ترجیح می‌دهید. (۱۱) به لباس‌ها، جواهرات، عطرها و تمامی انواع چیزهای زیبا و گرانبها دست پیدا خواهید کرد. (۱۲) در مسائل عشقی نسبتاً کمرو و عصبی هستید و تا زمانی که از موفقیت اطمینان پیدا نکرده‌اید قدمی بر نمی‌دارید. (۱۳) سخت کوش و روشمند هستید. (۱۴) یک مشاور مادرزادی هستید و برای ابراز دیدگاه‌های خود پیرامون مسائل مهم نیاز به مخاطب دارید. (۱۵) نسبت به غم‌ها و سختی‌های دیگران دلسوز هستید.    

مسائل مالی متولدین ۲۵ آبان

  به سمت پول کشیده نمی‌شوید و انباشته کردن ثروت هدف اصلی شما در زندگی نمی‌باشد. تمامی انرژی‌های شما در جهت لذت بردن و ارضای امیالتان متمرکز شده‌اند. به همین خاطر درآمد خود را برای چیزهای جذاب و ارضای هوس‌هایتان صرف می‌کنید. هرگز از اینکه پول خود را برای خرید اشیای هنری خرج می‌کنید پشیمان نیستید، هرچند ممکن است در نهایت سود مالی برایتان به همراه نداشته باشند. به کمترین امکانات رفاهی بسنده می‌کنید و کاری می‌کنید که هر دو بعد مادی و معنوی زندگی برآورده شوند. جالب اینجاست که احتمال دارد بعضی مواقع ثروت باد آورده نصیبتان شود.  

شغل متولدین ۲۵ آبان

  امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. تقریباً در تمامی زمینه‌ها به ویژه زمینه‌هایی که در آنها نیاز به شجاعت و جرأت بالایی است (مثل رهبر سیاسی) خوب عمل می‌کنید. دکوراتور منزل، معمار، جواهر شناس، موسیقیدان، مدیر هتل یا قناد موفقی خواهید شد. به همین اندازه به عنوان دلال سهام و مأمور حق کمیسیون به موفقیت می‌رسید. اگر به درستی از هوش خود استفاده کنید، می‌توانید تاجر برجسته‌ای شوید. پزشک یا شیمیدان مشهوری می‌شوید. در زمینه‌هایی مثل تاریخ و فلسفه، نویسنده مشهوری می‌شوید. ممکن است شغلی در ارتباط با جواهرات قیمتی داشته باشید.  

سلامتی متولدین ۲۵ آبان

  نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. رویهمرفته، بنیه خوبی دارید و در هنگام ابتلا به بیماری‌ها خیلی زود درمان می‌شوید. مستعد تب‌های مسری هستید. به خاطر تأثیر سیاره مریخ، احتمال دارد از بواسیر، تحریک‌پذیری چشمان و بیماری‌های کلیوی رنج ببرید.  

همسر متولدین ۲۵ آبان

  بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر و (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

  (1) دوست دارید تا آنجا که ممکن است زود ازدواج کنید. (۲) انتظار دارید همسرتان ظاهری آراسته، دلربا و دلپذیر داشته باشد. (۳) معمولاً خانواده شما بزرگ است. (۴) به بچه‌ها و خانه خود عشق می‌ورزید. (۵) آرزو می‌کنید همسری زیبا نصیبتان شود و از او می‌خواهید در برابر امیال جنسی شما تسلیم باشد. (۶) اگرچه محیطی شاد و با نشاط در خانه ایجاد می‌کنید، ولی تا حدودی برآورده ساختن تمامی نیازهای اعضای خانواده را سخت می‌بینید. (۷) به ندرت اهمیت پول در زندگی را درک می‌کنید و طرز فکر عملی ندارید؛ ارزش‌های مادی در زندگی موفق را درک نمی‌کنید. (۸) انتظار دارید امیالتان فوراً ارضا شوند و از همسرتان توقع دارید قدر شما را بداند.    

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

  (1) می‌توانید با خونسردی با سختی‌ها و مصائب زندگی روبرو شوید. (۲) کدبانوی خوبی هستید و مهارت زیادی در خانه داری دارید. (۳) انسان زیرک، با استعداد و لایقی هستید و به راحتی خود را با همسرتان تطبیق می‌دهید. (۴) اجتماعی هستید و به همین دلیل افراد زیادی برای بازدید به خانه شما می‌آیند. (۵) اگرچه به آداب و رسوم سنتی پایبند نیستید، ولی به این سنت دیرینه عمل می‌کنید که زن باید خودش سختی‌ها را به جان بخرد و اجازه ندهد دیگران به زحمت بیفتند. (۶) زنی ایده‌آل برای مردی بلند پرواز هستید و به او کمک می‌کنید در کارش پیشرفت کند.  

گرایش شما نسبت به دوستان

  ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن متولدین ۲۵ آبان

  روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

  می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن متولدین ۲۵ آبان

  در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، سرخ و صورتی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

  باید از فیروزه، زمرد، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

  سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۶ ختم شود (برای مثال ۶، ۱۵، ۲۴، ۳۳، ۴۲، ۵۱، ۶۰، ۶۹، ۷۸ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.    

کیفیت‌های مثبت و منفی

 

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 

کیفیت‌های مثبت

شخصیت خوشایند مشاور خوب اشتیاق ترقی هنر و موسیقی تحلیل مسائل آزاد از محدودیت ها هماهنگی خوش طینت مداخله در کار دیگران  

کیفیت‌های منفی:

  شکاکیت ولخرج نگرانی‌های بی‌مورد غیر عملی سلطه طلبی کوته فکری پر حرفی دمدمی مزاج بودن ترسویی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2016-11-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :