متولدین ۲۴ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۴ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۴ مرداد ماه , در سخن گفتن نزد عموم، سخنرانی، نویسندگی و همچنین کار رادیو می‌توانید ممتاز باشید.

متولدین ۲۴ مرداد ماه

متولدین ۲۴ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. ماه آگوست در قلمروی خورشید نیز قرار دارد. بنابراین زهره و خورشید تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۴ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) عدد ۶ تحت حاکمیت سیاره زهره قرار دارد. زهره نماد عشق، احترام، دلسوزی و ستایش است. (۲) یک هنرمند مادرزادی هستید و تحت تأثیر هنر و زیبایی قرار می‌گیرید. (۳) شیوه گفتگو کردن شما جالب توجه است و همین دلربایی باعث جذب دیگران می‌شود. (۴) شخصیت خوشایندی دارید. (۵) لبریز از اشتیاق، انرژی و جذابیت هستید. (۶) دیگران برای درک و احترام به احساسات و نظرات شما بعضی مواقع باید عقاید خود در مورد اخلاقیات و آداب و رسوم اجتماعی را کنار بگذارند. (۷) خیلی به آداب و رسوم اجتماعی اهمیت نمی دهید. (۸) خرج کردن را به پس انداز کردن ترجیح می‌دهید. (۹) دوست دارید یک زندگی کاملاً راحت، تجملی و توأم با خوشبختی داشته باشید. (۱۰) شخصیت باوقاری دارید و به همین دلیل دیگران به شما احترام می‌گذارند. (۱۱) سخاوتمند هستید. (۱۲) دوست داشتنی، مهربان و انسان دوست می‌باشید. (۱۳) فراتر از شایستگی دوستانتان به آنها محبت می‌کنید و دوست دارید غم‌ها و سختی‌های دیگران را درک کنید. (۱۴) همواره سعی می‌کنید دیگران را مراعات کنید. (۱۵) شادی را به غم ترجیح می‌دهید و از این قابلیت برخوردار هستید که دیگران را در لذت خود سهیم کنید. (۱۶) شاد و بانشاط هستید. (۱۷) به خانه و خانواده بسیار وابسته هستید و یکی از آرزوهای شما خوشبختی تمامی اعضای خانواده است. (۱۸) همواره در جهت ترقی گام بر می‌دارید. (۱۹) همیشه سعی می‌کنید نکات جدیدی یاد بگیرید و به همین خاطر دانش شما به سرعت پیشرفت می‌کند. (۲۰) به خاطر طبیعت جدی خود دوستان کمی دارید. (۲۱) بلند پرواز، با اشتیاق و با پشتکار هستید. (۲۲) به پیک نیک و سینما علاقه زیادی دارید. (۲۳) به لباس‌ها، جواهرات، عطرها و انواع چیزای زیبا و گرانبها دست پیدا خواهید کرد. (۲۴) شیفته موسیقی، رقص و شعر هستید.

ویژگی های متولدین ۲۴ مرداد

(۱) برای پست‌های پرمسئولیت مانند سفیر، مشاور، فرماندار، مدیر اجرایی، وزارت و غیره استعداد قابل توجهی دارید. (۲) بسیار بلند پرواز و لاف‌زن هستید، ولی اصلاً مغرور نیستید. (۳) به علوم رمزی ولی نه از نوع پیشرفته آن علاقمند می‌باشید. (۴) به هنر و موسیقی نیز علاقه دارید. (۵) آرام به نظر می‌رسید، ولی انسان لجوجی هستید. (۶) خانه، خانواده و دوستانتان محفلی گرم ایجاد می‌کنند و به شدت با آنها پیوند برقرار می‌کنید، ولی آنها به هیچ وجه اسباب آزار و مزاحمت شما را فراهم نمی کنند. (۷) در سخن گفتن نزد عموم، سخنرانی، نویسندگی و همچنین کار رادیو می‌توانید ممتاز باشید. (۸) عادت دارید بی‌جهت نگران باشید و همین مسئله باعث افسردگی شما می‌شود. (۱۰) عادت دارید در کار دیگران عادت کنید. (۱۱) سرنوشت شما به گونه‌ای رقم خورده است که باید خود را فدای دیگران کنید.

متولدین 24 مرداد ماه

مسائل مالی متولدین ۲۴ مرداد ماه

به سمت پول کشیده می‌شوید. اهل لذت هستید و سعی می‌کنید به هر قیمتی که شده امیال خود را ارضا کنید. بنابراین درآمد خود را برای چیزهایی که برایتان جذابیت دارد صرف می‌کنید. هرگز از اینکه پول خود را برای چیزهای هنری صرف می‌کنید پشیمان نیستید، اگرچه ممکن است این کار در نهایت هیچ سود مالی در بر نداشته باشد. با اینحال می‌دانید چگونه می‌توان هم به جنبه معنوی و هم به جنبه مادی زندگی توجه کرد و به کمترین امکانات رفاهی قانع هستید. ممکن است ثروت باد آورده نصیبتان شود.

شغل متولدین ۲۴ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. دکوراتور منزل، معمار، جواهر شناس، موسیقیدان، مدیر هتل یا قناد متبحری خواهید شد. اگر دلال ملک یا سهام یا مأمور حق کمیسیون شوید نیز به همین اندازه موفق خواهید بود. حرفه‌های وابسته به حکومت و انجمن‌های شهرداری نیز برای شما مناسب است. در تبلیغات، کار روزنامه و صنعت سینما نیز استعداد دارید. به عنوان یک جراح می‌توانید بدرخشید.

سلامتی متولدین ۲۴ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. در کل، از سلامتی خوبی بهره‌مند هستید. با اینحال، مستعد تب مسری و آنفلوآنزا می‌باشید. گهگاه عصبی می‌شوید، ولی عصبی بودن شما از نوع مزمن نیست. بیماری روماتیسم نیز در مورد شما شایع است. تنش ذهنی یا ضعف ناشی از فعالیت بیش از حد نیز تهدید دیگری برای سلامتی شما به حساب می‌آیند. باید مراقب بینایی و بیماری‌های قلبی نیز باشید.

همسر متولدین ۲۴ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ سپتامبر و (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۶ یا ۹ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) به سمت ازدواج کشیده می‌شوید و همین امر باعث می‌شود در سنین پایین ازدواج کنید. (۲) از همسر خود انتظار دارید آراسته، دلربا و لطیف باشد. (۳) به بچه‌ها و خانه خود عشق می‌ورزید. (۴) اگرچه محیطی شاد در خانه ایجاد می‌کنید ولی به سختی می‌توانید تمامی نیازهای اعضای خانواده را برآورده سازید. این مسئله می‌تواند باعث شرایط ناخوشایند و سوء تفاهم در منزل شود. (۵) به هنر علاقه شدیدی دارید و به ندرت ارزش پول در یک زندگی موفق را درک می‌کنید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) مادری فداکار و زنی دوست داشتنی هستید. (۲) زندگی خانوادگی را دوست دارید و بهترین شرایط را در خانه ایجاد می‌کنید. (۳) حتی به کوچکترین نیازهای شوهر و بچه‌های خود توجه می‌کنید. (۴) دیگران نمی توانند درک کنند که چقدر برای زندگی مشترک و نزدیکان خود فداکاری می‌کنید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. همچنین با افراد مبتکر، فعال و بااستعداد روابط نزدیک تری خواهید داشت.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه و پنجشنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۳ و ۶ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۳ یا ۶ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، سرخ و صورتی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از فیروزه، زمرد، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۶ ختم شود (برای مثال ۶، ۱۵، ۲۴، ۳۳، ۴۲، ۵۱، ۶۰، ۶۹، ۷۸ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

عشق احترام دلسوزی هارمونی هیجانی حافظه قوی عشق به خانه ادب عاشق دانش تحمیل نظرات خود بر دیگران

کیفیت‌های منفی

گرایش به قماربازی خودخواهی نگرانی بی‌مورد مداخله لاف‌زن عدم دور اندیشی دمدمی مزاج گروه آرام

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :