متولدین ۲۴ بهمن ماه ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۴ بهمن ماه ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۴ بهمن تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند.

متولدین ۲۴  بهمن ماه

متولدین ۲۴ بهمن تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین مشتری و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۴ بهمن خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) بسیار بلند پرواز هستید و دوست دارید زمام هر کاری را به دست بگیرید. (۲) به سمت فلسفه و مذهب جذب می‌شوید؛ ولی اعتقادی به انجام کارهای بیهوده به اسم مذهب ندارید. (۳) به دانش خود اطمینان دارید، ولی این مسئله بعضی اوقات باعث خودخواهی شما می‌شود. (۴) دیگران به افکار و اعمالتان احترام می‌گذارند. (۵) خوش‌بین و عاشق طبیعت هستید. (۶) با دیگران همکاری می‌کنید و آنها شما را انسان خیرخواهی می‌دانند. (۷) سیاره مشتری نماد عدالت و عشق خالص است. (۸) تلاش خستگی ناپذیری برای سود رساندن به مردم انجام می‌دهید و نسبت به اشخاص ستمدیده دلسوز هستید. (۹) احترام، وقار و وجهه جزء ویژگی‌های شما به حساب می‌آیند. (۱۰) همیشه پریشان خاطر هستید و به خاطر مسائل جزئی مضطرب می‌شود.  

خصوصیات متولدین ۲۴ بهمن

(۱۱) اگرچه روابط اجتماعی گسترده‌ای دارید، ولی تنهایی همیشه شما را آزار می‌دهد. (۱۲) اگر فرصت پیدا کنید ویژگی‌های خود را به معرض نمایش خواهید گذاشت به طوری که باعث شگفتی دیگران می‌شود. (۱۳) استعداد خاصی برای تحقیقات دارید که ممکن است باعث شهرت شما شود. (۱۴) می‌توانید باعث اطمینان خاطر دیگران شوید و بیماری‌های عصبی و افسردگی آنها را بزدایید. (۱۵) روی اشخاص ستمدیده و کسانی که تعادل روانی ندارند کنترل دارید و معمولاً در میان چنین افرادی زندگی می‌کنید. (۱۶) انسان با بصیرتی هستید و وضعیت جهان را درک می‌کنید. به عبارت دیگر جهان را به خاطر آنچه هست دوست دارید نه به خاطر آنچه باید باشد. (۱۷) روشن‌فکر هستید و کاملاً از کینه‌توزی و حسادت به دور هستید. سوم فوریه، یک تاریخ تولد خوش یمن است. به توانایی‌هایتان اطمینان دارید. متکی بنفس هستید و خودتان تصمیم‌گیری می‌کنید. با اینحال، عادت دارید بلند صحبت کنید. شیفته خودنمایی هستید و دوست دارید تشریفات، نظم و قانون رعایت شود. رفتار و منش شاد و صمیمی دارید. هوس‌های شما سالم و خود انگیز است و بدون هیچ مانعی ابراز می‌شوند. خودتان را به راحتی ابراز می‌کنید و در گفتگو با دیگران خوب هستید. از همان ابتدای جوانی به ورزش و فعالیت‌های خارج از منزل علاقه زیادی دارید. به خانواده خود پایبند هستید و به زن خود عشق می‌ورزید.  

متولدین 24 بهمن

 

ویژگی های متولدین ۲۴ بهمن

(۱) ویژگی‌های منفی مثل خودبینی، غرور و لاف‌زنی در شما دیده می‌شود. (۲) بعضی اوقات انزوا را ترجیح می‌دهید. (۳) شیفته لذت‌های شهوانی هستید و به سمت جنس مخالف خود جذب می‌شوید. (۴) دوست دارید برای دیگران فداکاری کنید، ولی قربانی نقشه‌ها و حیله‌های آنها می‌شوید. (۵) با این وجود، روابط هماهنگ و سازگاری با دیگران دارید. (۶) به سرعت متوجه چیزهای کوچک می‌شوید. (۷) آرمان‌های والایی دارید.  

مسائل مالی متولدین ۲۴ بهمن

خوش شانس هستید، زیرا می‌توانید درآمد کافی برای امرار معاش خود بدست آورید. بعضی اوقات فرصت‌هایی برای رسیدن به پست‌های مهم نصیبتان می‌شود و از این طریق درآمد زیادی بدست خواهید آورد. ویژگی هایی مثل بلند پروازی، رهبری و اشتیاق شما را به سمت جلو می‌راند و معمولاً به تمامی امکانات رفاهی زندگی دست پیدا می‌کنید.  

شغل متولدین ۲۴ بهمن

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. جاه طلبی شما و علاقه زیادی که به پست‌های مهم و دستور دادن به دیگران دارید، از شما یک سیاستمدار می‌سازد. می‌توانید وزیر، سفیر، قاضی یا منشی شوید. برای زندگی سیاسی ساخته شده‌اید و می‌توانید رهبر اجتماعی یا شخصیت مذهبی قدرتمندی شوید. معلم و واعظ بافضیلتی هستید.حرفه هایی مثل پزشکی، بانکداری، تبلیغات و بازیگری نیز برایتان مناسب هستند.  

سلامتی متولدین ۲۴ بهمن

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. سیاره مشتری تأثیر زیادی روی دستگاه گردش خون و سیستم شریانی شما می‌گذارد. این سیاره همچنین روی حس بویایی شما تأثیرگذار است. به همین خاطر مستعد کمردرد و بیماری‌های ریوی، بیماری‌های گلو، نقرس، سکته و تب‌های ناگهانی هستید. همچنین ممکن است از گلودرد، دیفتری، گرفتگی لوزه، ذات الریه، برسام و سل ریه‌ها رنج ببرید.  

همسر متولدین ۲۴ بهمن

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ فوریه (۲) ۲۱ مه و ۲۰ ژوئیه و (۳) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بلند پرواز هستید و توقعات زیادی از همسرتان دارید. این مسئله ممکن است باعث ناامیدی شما شود. (۲) آرزو می‌کنید همسرتان شخصیت جذاب، ظاهر آمرانه، رفتار دلپذیر و هوش سرشاری داشته باشد. (۳) کمی محافظه کار هستید و دوست دارید همسرتان در پوشش خود دقت کند. (۴) به معنای واقعی دوست داشتنی، متفکر و ملاحظه کار (در برابر خانواده) هستید. (۵) هوس‌های ماجراجویانه‌ای دارید که باید فوراً ارضا شوند. (۶) بیشتر در خیال‌های خود سیر می‌کنید و کمتر به حقایق زندگی می‌پردازید. به سختی با واقعیات و لحظات بحرانی زندگی روبرو می‌شوید. به شما توصیه می‌شود همسری انتخاب کنید که تحت سلطه عدد ۳ یا ۶ قرار داشته باشد. (۷) هوس‌های سالم و شادی دارید و عشق فیزیکی شما خالص است.  

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همدم خوبی برای شوهرتان هستید. (۲) دمدمی مزاج و حساس هستید. (۳) اشتیاق بیش از حد ندارید. (۴) می‌توانید ناراحتی خود را کنترل کنید. (۵) بعضی اوقات شوهری همن سن یا حتی جوان‌تر انتخاب می‌کنید. (۵) به خوبی خودتان را با خانواده تطبیق می‌دهید. (۶) در خانه داری مهارت زیادی دارید و نسبت به بچه‌هایتان دلسوز هستید و بین آنها فرق نمی‌گذارید.  

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مه، آگوست، نوامبر و فوریه روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۶، ۷، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۶، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۵، ۲۷ یا ۳۰ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. به طور مشابه جذب اشخاص زیرک و همچنین افرادی می‌شوید که دارای استعداد تحقیقات و ذهن فلسفی باشند.  

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶، ۷ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.  

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶، ۷ یا ۹ است، امتحان کنید.  

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنفش، سبز و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.  

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، الماس، لعل بنفش و چشم گربه‌ای استفاده کنید ت ا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.  

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.  

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:  

کیفیت‌های مثبت

  بلند پروازی رهبری دینداری احترام وجهه احترام

کیفیت‌های منفی

خودخواهی تمایل به تنهایی عصبی بودن دیکتاتور بودن خودبینی ریاکاری

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :