متولدین ۲۳ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۳ بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۳ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد.

متولدین ۲۳ بهمن ماه

متولدین ۲۳ بهمن ماه تحت سلطه عدد ۲ و سیاره ماه هستند. ماه فوریه در قلمروی سیاره زحل نیز قرار دارد. بنابراین ماه و زحل تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۳ بهمن ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) از قوه تخیل قدرتمندی بهره می‌برید و بسیار آرمان‌گرا هستید. (۲) رویایی هستید. (۳) معمولاً مجری طرح‌های دیگران هستید؛ این ویژگی به معنای عدم ابتکار شما نیست، بلکه ابتکار شما در خلق روش‌ها و ابزار به تحقق رساندن طرح‌های دیگران است. (۴) انسان ملاحظه کار و فروتنی هستید و احساسات و خواسته‌های دیگران را درک می‌کنید. (۵) شریک و همکار قابل اعتمادی هستید.   (6) از قوه تمیز و ادراک خوبی برخوردار هستید و این ویژگی شما در عرصه تجارت و فعالیت‌های مربوط به آن نمایان می‌شود. (۷) می‌توانید جزئیات طرح و استراتژی خود را جستجو کنید، بدون اینکه هدف اصلی را فراموش کنید. (۸) برای حفظ پاکیزگی و آراستگی، نهایت تلاش خود را انجام می‌دهید. (۹) بسیار منضبط هستید و تنبلی و تن آسایی را تحمل نمی‌کنید.

متولدین ۲۳ بهمن ماه

(۱۰) گهگاه خیال‌پرداز می‌شوید و به بعد عملی زندگی کمتر توجه می‌کنید؛ بسیاری از اوقات در رویاهای خود سیر می‌کنید و از جامعه کناره‌گیری می‌کنید. (۱۱) از مصاحبت با اکثر مردم خوشتان نمی‌آید، زیرا احساس می‌کنید خیلی پایین‌تر از دنیای خیالی شما هستند. (۱۲) عاشق طبیعت و مناظر زیبا مثل دریا، گل ها، چشم اندازها و آسمان پهناور هستید. (۱۳) از اینکه ساعت‌ها به جزر و مد دریا خیره شوید یا چشمانتان را به ستارگان بدوزید، بسیار لذت می‌برید. (۱۴) بسیار ناپایدار و دمدمی مزاج هستید و همیشه دنبال تغییر در زندگی هستید. (۱۵) به همین خاطر از سفر کردن به ویژه سفرهای طولانی خوشتان می‌آید، زیرا از این طریق می‌توانید بهتر خیال‌پردازی کنید.     (16) قوه هیپنوتیزمی شما دیگران را جذب می‌کند. (۱۷) ذاتاً انسان مستقلی هستید و دخالت دیگران در کارتان را تحمل نمی‌کنید. (۱۸) اگر اعتماد به نفس بالای خود را حفظ کنید و سرسخت باشید، به رفیع‌ترین قله‌ها خواهید رسید. البته این به شرطی است که از قوه تخیل خود بهترین استفاده را ببرید. (۱۹) در زندگی خانوادگی خود سختی‌هایی را تجربه می‌کنید و نزدیکانتان موانعی بر سر راه شما قرار می‌دهند.  

خصوصیات دیگر متولدین ۲۳ بهمن

(۱) معمولاً در زندگی و عشق موفق می‌شوید. (۲) به احترام، وجهه و وقار دست پیدا می‌کنید. (۳) ضریب هوشی شما بالا است. (۴) نسبت به دوستانتان صادق هستید. (۵) از اشخاصی که آنها را دوست دارید، مواظبت می‌کنید و سعی می‌کنید نیازهای آنها را برطرف سازید. (۶) انسان متواضعی هستید و توانایی‌ها و استعدادهای خود را به معرض نمایش نمی‌گذارید. (۷) ظرافت‌های زندگی برایتان جذابیت دارند. (۸) داستان‌های کارآگاهی، موضوعات عرفانی و فلسفی را دوست دارید. (۹) باید یاد بگیرید استراحت کنید و ذهن و روحتان را با تفریحات و لذت‌های سالم جلا دهید. (۱۰) به خاطر قدرت تخیل بالایتان، الهام بخش دیگران هستید.

مسائل مالی متولدین ۲۳ بهمن ماه

به خاطر اینکه از سخت کار کردن اجتناب می‌کنید، بنیه سستی دارید. همچنین توان فیزیکی لازم برای مقابله با فشارهای زندگی را ندارید. از آنچه گفته شد اینچنین بر می‌آید که وضعیت مالی متوسطی داشته باشید. با بهره‌گیری از خلاقیت و تخیل خود به ویژه در زمینه‌های هنر و ادبیات می‌توانید وضعیت مالی خود را بهبود بخشید.

شغل متولدین ۲۳ بهمن ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. تخیل قوی شما باعث می‌شود آهنگ‌نویس و نویسنده (در زمینه داستان‌های خیالی و عاشقانه) موفقی شوید. به همین اندازه هنرمند خوبی خواهید شد و اثرات ماندگاری از خود بر جای می‌گذارید. دانش لغوی و مهارت‌های زیادی در زمینه زبان بدست می‌آورید که به شما کمک می‌کند معلم زبان موفقی شوید. سیاره ماه با مایعات مرتبط است و فرصت‌های زیادی نصیبتان می‌شود تا شیمیدان و تحلیگر موفقی شوید. همچنین در صنایع شیمیایی، دندانپزشکی و جراحی موفق می‌شوید.

متولدین 23 بهمن ماه

سلامتی متولدین ۲۳ بهمن ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. باید مراقب دستگاه گوارش و وضعیت روده‌های خود باشید. مشکل اصلی سلامتی شما، گردش خون ضعیف است. در نتیجه ممکن است به کم خونی و تپش قلب مبتلا شوید. ناراحتی ذاتی شما باعث نگرانی‌های ذهنی و بی‌خوابی می‌شوید. مستعد دیابت و آسم و مشکلات مجرای تنفسی هستید. تأثیر سیاره زحل ممکن است کار اندام‌هایی مثل مثانه، کلیه‌ها و گلو را مختل کند. ممکن است فریب افراد کلاه بردار را بخورید و داروی تقلبی بخرید. همچنین احتمال دارد به بیماری‌های گوش، دندان و همچنین روماتیسم مبتلا شوید.

همسر متولدین ۲۳ بهمن ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ مارس (۲) ۲۱ مه و ۲۰ ژوئن و (۳) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۶، ۸، ۱۱، ۱۵، ۱۷، ۲۰، ۲۴، ۲۶ و ۲۹٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بی‌اختیار خانه و خانواده خود را بیش از هر چیز دیگری دوست دارید. (۲) از اینکه عیب دیگران را پیدا کنید خوشتان می‌آید و به همین دلیل همیشه در زندگی ناخرسند خواهید بود. (۳) با این وجود، صبور و بردبار هستید. (۴) بسیاری از اوقات، سستی وجودتان را فرا می‌گیرد. (۵) برای رسیدن به پول ازدواج می‌کنید و می‌توانید سرانجام از این طریق به سود مالی برسید. (۶) بسیار هوسران هستید و ممکن است به خاطر زیاده‌روی در این زمینه کاملاً از مسیر مستقیم زندگی منحرف شوید. (۷) ارضای جنسی اهمیت زیادی برای شما دارد و در سرتاسر زندگی به دنبال آن هستید. (۸) بسیار هیجانی و رویایی هستید.     (9) بیشتر به خیالات خود می‌پردازید و کمتر واقعیات جهان برایتان مهم هستند؛ به همین خاطر به سختی با امتحانات و غم‌های زندگی روبرو می‌شوید. (۱۰) انتظار دارید اعضای خانواده به ساز شما برقصند و هیچ گونه بی‌احترامی را تحمل نمی‌کنید. (۱۱) همانگونه با همسر و اعضای خانواده خود مؤدبانه رفتار می‌کنید که با غریبه‌ها هستید. (۱۲) ممکن است دیگران در مورد شما دچار سوء تفاهم شوند و فکر کنند نسبت به مسائل خانوادگی توجه چندانی ندارید. در کار اعضای خانواده خود دخالت نمی‌کنید. این مسئله ممکن است باعث سوء تفاهم شود و دیگران فکر کنند نسبت به آنها بی‌تفاوت هستید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) دلسوز، بامحبت، حساس و فداکار هستید. (۲) از امکاناتی که شوهرتان برای شما فراهم می‌کند، رضایت دارید. (۳) دمدمی مزاج و ناپایدار هستید. (۴) دوست دارید زندگی تجملی داشته باشید و محیط اطرافتان آرام باشد. (۵) خیلی دوست ندارید زمان خود را در آشپزخانه سپری کنید. (۶) بعضی اوقات سرد و بی‌احساس به نظر می‌رسید. (۷) ممکن است شوهری انتخاب کنید که از خودتان خیلی پیرتر یا خیلی جوان‌تر باشد.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. همچنین اشخاصی را ترجیح می‌دهید که با استعداد و دارای قوه تخیل قوی باشند، در فعالیت‌های ادبی زیاد شرکت کنند، به زبان مسلط باشند و سفر کردن را دوست داشته باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۶ و ۸ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۶ یا ۸ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سفید، کرم، آبی و ارغوانی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مروارید، الماس و توپاز استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد: کیفیت‌های مثبت تهییج‌پذیری رفاقت صداقت تخیل بی‌آلایشی همکاری وسواس

کیفیت‌های منفی

سردی حسادت شتابزدگی دمدمی مزاج بودن درون‌گرایی کمرویی

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2017-02-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :