متولدین ۲۲ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۲ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۲ مرداد ماه , اعتماد به نفس و استقلال فکری باعث می‌شود که تمامی تصمیمات را خودتان بگیرید.

متولدین ۲۲ مرداد ماه

متولدین ۲۲ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۴ و سیاره اورانوس هستند. ماه آگوست در قلمروی خورشید نیز قرار دارد. بنابراین اورانوس و خورشید تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۲ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) انرژی، اشتیاق و حرکت به سوی ترقی جزء خصیصه‌های شما به شمار می‌آیند. (۲) تحولات و فراز و نشیب‌های زیادی در زندگی شما به چشم می‌خورد. (۳) سطح ذهنی و فکری پیشرفته‌ای دارد. (۴) از شخصیت جذابی بهره‌مند هستید و از دروغ تنفر دارید. (۵) رک‌گویی بیش از حد و انتقاد کردن از دیگران باعث می‌شود تعداد دشمنانتان بیشتر از دوستانتان باشد. (۶) علاقه زیادی به تئاتر و سینما و پیک نیک رفتن دارید. (۷) ذاتاً اجتماعی هستید و در بسیاری از رشته‌ها استعداد دارید. به همین خاطر در میان دوستان خود محبوب می‌باشید. (۸) الهام بخش دیگران هستید. (۹) نسبت به مذهب و زندگی دیدگاه غیر قراردادی دارید. (۱۰) معمولاً تغییراتی که در زندگی شما رخ می‌دهد باعث بهبود وضعیت شما می‌شوند. (۱۱) عادت دارید نظرات خود را به دیگران تحمیل کنید. (۱۲) بسیاری از اوقات احساس تنهایی می‌کنید. (۱۳) مداوماً به دنبال تنوع و آزادی فکر از محدودیت‌های جامعه هستید. (۱۴) خواهان آزادی فکر و عمل می‌باشید. (۱۵) کم و بیش غیر عادی به نظر می‌رسید و به راحتی نمی توانید خود را با طرح‌های دیگران وفق دهید. ایجاد روابط نزدیک با دیگران سخت‌ترین کار برای شما است. (۱۶) در زندگی ماجراها و تجارب عاشقانه زیادی خواهید داشت که در نهایت باعث ناامیدی و غم می‌شوند. (۱۷) انسانی تیزهوش می‌باشید و ذهنی منطقی و تحلیلی دارید.

خصوصیات متولدین ۲۲ مرداد ماه

(۱) باهوش، باملاحظه و خیرخواه هستید. (۲) کتاب‌های ادبی و علمی را دوست دارید و علیرغم آرام بودن خود را فعال نگه می‌دارید. (۳) پست‌های پر مسئولیت را بر عهده خواهید گرفت و از این طریق ثروتمند می‌شوید. (۴) موفقیت شما بعد از سن ۳۱ سالگی رخ می‌دهد. (۵) ظاهری ملایم دارید، ولی انسان لجوجی هستید. (۶) اعتماد به نفس و استقلال فکری باعث می‌شود که تمامی تصمیمات را خودتان بگیرید. (۷) زمانی که می‌بینید دیگران از مصاحبت با شما لذت می‌برند، از صمیم قلب احساس شادی می‌کنید. (۸) طرح‌های خود را با دقت طراحی می‌کنید و به خاطر طبیعت دقیق خود در انجام آنها موفق می‌شوید. (۹) اگرچه نیمه اول زندگی شما تا حدودی با سختی همراه است، ولی در نیمه دوم آن شاهد موفقیت‌ها و دستاوردهای فراوانی خواهید بود. (۱۰) شیفته تنوع در زندگی هستید و این مسئله را به خوبی می‌توان در دوستانتان مشاهده کرد، زیرا پیوسته آنها تغییر می‌کنند. (۱۱) از محدودیت متنفر هستید و دوست دارید آزاد باشید. (۱۲) علاقه زیادی به ورزش کردن و موسیقی دارید. (۱۳) ذهنی منطقی و تحلیلی دارید.

مسائل مالی متولدین ۲۲ مرداد ماه

در مسائل مالی و سایر امور وضعیت خوبی دارید، اگرچه ممکن است فراز و نشیب‌هایی در زندگی شما وجود داشته باشد. ممکن است ثروت زیادی جمع نکنید، ولی می‌توانید به گونه‌ای رفتار کنید که دیگران احساس کنند شخص ثروتمندی هستید. ولخرج هستید. بعد از سن ۴۰ سالگی موفقیت شما رقم می‌خورد. بهتر است از شراکت پرهیز کنید و کار را به تنهایی انجام دهید. این احتمال وجود دارد که در در مسائل شغلی نسبت به اشخاصی که با آنها مرتبط هستید، بدگمان شوید.

شغل متولدین ۲۲ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در فعالیت‌های تجاری مرتبط با حمل و نقل، صنعت برق و انواع ماشین آلات فرد موفقی خواهید بود. می‌توانید مهندس، پیمانکار ساختمان، دانشمند و صنعتگر ماهری نیز باشید. به موضوعاتی مانند مذهب، فلسفه، طالع‌بینی و کف بینی علاقه خاصی دارید. برای بانکداری استعداد خوبی دارید. دوست دارید روی ایده‌ها و طرح‌های جدید کار کنید.

سلامتی متولدین ۲۲ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. اورانوس تأثیرات منفی روی دستگاه تنفسی شما دارد. به همین خاطر احتمال دارد از تنگی نفس و بیماری آسم رنج ببرید. این سیاره روی زانوها، ساق پا و پاها تأثیر می‌گذارد و لازم است در این زمینه مراقب باشید. مستعد بیماری‌های کلیوی یا مثانه نیز می‌باشید. اگر با افرادی سر و کار دارید که به بیماری‌های عفونی مبتلا هستند باید احتیاط کنید. سعی کنید فشار زیادی روی ذهن خود نیاورید، زیرا این فشارها منجر به بیماری‌های عصبی می‌شوند که تشخیص آنها می‌تواند سخت باشد.

متولدین 22 مرداد ماه

همسر متولدین ۲۲ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ فوریه و ۲۰ آوریل و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۲، ۴، ۷ یا ۸٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) انسانی باهوش و زیرک می‌باشید؛ از همسرتان توقع دارید تا به نظراتتان توجه کرده و در کارتان به شما کمک کند. (۲) از اعضای خانواده انتظار دارید به ساز شما برقصند و بی‌احترامی را هرگز تحمل نمی کنید. (۳) نسبت به آنچه از زن و بچه‌های خود توقع دارید سرسخت هستید. (۴) دوست دارید هسمرتان در جامعه بسیار فعال باشد. (۵) به خانواده خود افتخار می‌کنید و بهترین امکانات را برایشان فراهم می‌کنید. (۶) مهربان و دوست داشتنی هستید و قلبی بزرگ دارید. دوست دارید یاور دیگران باشید و به آنها کمک کنید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) شخصیت خوشایند و جذابی دارید. (۲) غرور، وجهه و حضور اجتماعی شما باعث جذب دیگران می‌شود. (۳) از خانه و اعضای خانواده خود مواظبت می‌کنید و انتظار دارید شوهری سالم و بااشتیاق داشته باشید. (۴) فداکاری و بردباری جزء خصیصه‌های شما هستند. (۵) از اراده‌ای قوی برخوردار هستید و به لباس‌های خوب علاقمند می‌باشید. (۶) خوش استعداد هستید، ولی به ندرت می‌توانید به تمامی کارها تسلط پیدا کنید. (۷) علاقه زیادی به دکوراسیون منزل دارید، ولی این کار را به دیگران محول می‌کنید. (۸) خانه خود را دوست دارید، ولی از لحاظ عاطفی به آن وابسته نیستید. (۹) بعضی اوقات بسیار ناآرام و دمدمی مزاج می‌شوید و همین امر ممکن است کل روز را برایتان تلخ سازد.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، ماه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که بااستعداد، مبتکر و پرحرف باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما یکشنبه، دوشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی کهربایی، خاکستری، شاه بلوطی و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مرجان، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید. سال‌های مهم زندگی شما سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۴ ختم شود (برای مثال ۴، ۱۳، ۲۲، ۳۱، ۴۰، ۴۹، ۵۸، ۶۷، ۷۶ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

روشمند وجهه تخیل سخاوت عشق به طبیعت خوش استعداد بودن تحلیل استواری عشق به علم اعتماد به نفس علاقه زیاد به مؤسسات خیریه عزم راسخ

کیفیت‌های منفی

حسادت میل مفرط به قدرت ستیزه جو ناپایدار پرخاشگری بدگمان لجاجت سلطه طلبی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :