متولدین ۲۱ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲۱ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲۱ مرداد ماه , به نمایش علاقه زیادی دارید و دوست دارید نظم و قانون رعایت شود.

متولدین ۲۱ مرداد ماه

متولدین ۲۱ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۳ و سیاره مشتری هستند. ماه آگوست در قلمروی خورشید نیز قرار دارد. بنابراین مشتری و خورشید تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲۱ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) عدد ۳ به سیاره مشتری تعلق دارد؛ مشتری نماد اخلاقیات، عشق خالص، عدالت و مهر ورزی است. (۲) نهایت تلاش خود را برای بهبود حال افرادی که حقوقشان پایمال شده است به کار می‌گیرید. (۳) طرز گفتگو کردن شما با دیگران مناسب است و نسبت به تمامی انسان‌ها دلسوز می‌باشید. (۴) اگرچه دیندار واقعی هستید ولی خودنمایی نمی کنید. (۵) ارزش اخلاقیات و عدالت را به خوبی می‌دانید و نسبت به آنها پایبند می‌باشید. (۶) از اراده‌ای پولادین، اشتیاق و استواری برخوردار می‌باشید. (۷) هر مسئله را به صورت جدی مورد مطالعه قرار می‌دهید و آن را به صورت روشمند حل می‌کنید. (۸) کار شخصی خود را خودتان انجام می‌دهید و هرگز به دیگران اجازه نمی دهید در کارتان دخالت کنند. (۹) انسان بلند پروازی هستید و برای اینکه افکار و ایده‌های خود را به انجام برسانید نیاز به محیطی خلوت دارید. (۱۰) معمولاً به سمت افراد زیرک، باهوش و سخت کوش جذب می‌شوید. (۱۱) از معاشرت با مردم عادی خوشتان نمی‌آید.

ویژگی های متولدین ۲۱ مرداد ماه

(۱۲) معمولاً زندگی شما با موفقیت همراه است و به خاطر شخصیت خود به سمت پیروزی قدم بر می‌دارید. (۱۳) داورانی که تصمیمات خردمندانه می‌گیرند و سعی می‌کنند مجرمان را عفو کنند، طبیبان و بزرگان کلیسا، واعظان و فلاسفه اکثراً تحت حاکمیت این تاریخ قرار دارند. (۱۴) فردگرا و دارای اعتماد به نقس هستید و تصمیمات شخصی را خودتان می‌گیرید. (۱۵) عادت دارید بلند صحبت کنید. (۱۶) به نمایش علاقه زیادی دارید و دوست دارید نظم و قانون رعایت شود. (۱۷) روحیه‌ای شاد و رفتاری صمیمی دارید. (۱۸) هوس‌های شما سالم و بی‌اختیار است و هیچ مانعی برای ابراز آنها وجود ندارد. (۱۹) به بازی‌ها و ورزش‌های پهلوانی علاقه زیادی دارید. (۲۰) از هوش سرشاری برخوردار هستید. بینش عمیقتان باعث می‌شود واقعیت‌های جهان را درک کرده و به آن عشق بورزید. (۲۱) انسانی گشاده رو و فهمیده هستید و از نیت‌های بد و حسادت به دور هستید. (۲۲) بلند پروازی، رهبری، عشق به مذهب، غرور، احترام، عشق به طبیعت، اشتیاق، بخشندگی، مراعات حال دیگران و احترام جزء ویژگی‌های اصلی شما به حساب می‌آیند.

خصوصیات متولدین ۲۱ مرداد ماه

(۱) اقتدار، بی ریایی و صداقت خصوصیت‌های اصلی شما هستند. (۲) بلند پرواز و در عین حال مغرور هستید. (۳) گهگاه احساس تنهایی می‌کنید. (۴) دوست دارید همیشه از زندگی لذت ببرید و همدمی برای خود داشته باشید. (۵) در هنگام فداکاری برای دیگران قربانی حیله‌های آنها می‌شوید. (۶) با همه روابط هماهنگ و سازگار دارید. (۷) به سرعت می‌توانید متوجه ضعف طرف مقابل شوید. (۸) بسیار آرمان‌گرا هستید. (۹) مشاغل مهمی مانند مدیر اداره یا مدیر عامل را عهده‌دار می‌شوید. (۱۰) می‌توانید داستان نویس و رمان نویس خوبی باشید.

مسائل مالی متولدین ۲۱ مرداد ماه

اگر فریب چاپلوسی دیگران را نخورید، قادر خواهید بود سرمایه‌گذاری‌های سودمندی را انجام دهید. رویهمرفته اگر بخواهید، دستیابی به ثروت و جایگاه مالی مناسب دور از دسترس نخواهد بود. بینشی خوب در مورد رویدادها و اتفاقات جهان اقتصاد، صنعت و تجارت دارید. اهل پول جمع کردن نیستید و برای انجام طرح‌های خود ولخرجی زیادی می‌کنید. بلند پروازی، رهبری و اشتیاق همواره شما را به سمت جلو می‌راند و معمولاً به تمامی امکانات زندگی دست پیدا می‌کنید. نباید به دیگران پول قرض دهید، مگر اینکه از پس دادن آن مطمئن شوید. در غیر اینصورت باید انتظار از دست رفتن آن را داشته باشید.

شغل متولدین ۲۱ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. ترکیب اثرات سیاره مشتری و خورشید نویدبخش موفقیت در شغل‌های حکومتی و سیاسی است. معلم و واعظ خوبی خواهید شد. اگر به پزشکی، بانکداری، مشاوره و بازیگری بپردازید به مدارج ارزشمندی نایل خواهید شد. سایر زمینه‌ها از قبیل صنعت نفت، کشاورزی، معادن سنگ و مواد معدنی نیز برایتان مناسب است.

سلامتی متولدین ۲۱ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. در کل از سلامتی خوبی بهره‌مند هستید و انسان سرزنده‌ای می‌باشید. ولی باز هم مستعد بعضی بیماری‌های مشخص هستید. سیاره مشتری تأثیر زیادی روی دستگاه گردش خون و رگ‌ها می‌گذارد. این سیاره روی حس بویایی، ستون مهره‌ها، پوست و کلیه‌ها نیز تأثیرگذار است. به همین خاطر احتمال دارد به بیماری‌های کمر، ریه‌ها، گلو، نقرس و تب‌های ناگهانی مبتلا شوید. از مصرف زیاد قند پرهیز کنید.

همسر متولدین ۲۱ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئن و ۲۰ آگوست و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید:۳ و ۹ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

متولدین 21 مرداد ماه

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) بسیار بلند پرواز هستید و انتظارات زیادی از همسر خود دارید. (۲) زنی را آرزو می‌کنید که به آن افتخار کنید. (۳) از او می‌خواهید جذاب، پرابهت و باهوش باشد و رفتاری دلربا از خود نشان دهد. (۴) انسانی سخاوتمند هستید و آرزو دارید همسرتان در جامعه بدرخشد. (۵) قلبی مهربان و عاشق دارید. (۶) به خانواده خود افتخار می‌کنید و هر کاری که از دستتان بر بیاید را برایشان انجام می‌دهید. (۷) دیدگاه‌های خود را با اقتدار بیان می‌کنید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همدمی خوب برای شوهرتان به حساب می‌آیید. (۲) اگرچه از فضولی خوشتان نمی‌آید ولی با اینحال به حرفه شوهرتان توجه می‌کنید. (۳) خانه‌دار خوبی هستید و رفتار دلسوزانه‌ای با بچه‌های خود دارید.. (۴) هوس‌های شما سالم و مفرح می‌باشند؛ عشق فیزیکی خالصی دارید و از این لحاظ الهام بخش دیگران می‌باشید. (۵) دست داشتنی، لطیف، باوقار و اجتماعی هستید و افرادی زیادی جذب خانه شما می‌شوند. (۶) می‌توانید خانه را به خوبی اداره کنید و بهترین همسر برای شوهری پر انرژی و با اشتیاق هستید. (۷) صبر زیادی دارید و برای دیگران فداکاری می‌کنید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۳، ۶ یا ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که زیرک، خردمند و سخت کوش باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، بنفش، ارغوانی و سبز استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، لعل بنفش و چشم گربه‌ای استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۳ ختم شود (برای مثال ۳، ۱۲، ۲۱، ۳۰، ۳۹، ۴۸، ۵۷، ۶۶، ۷۵ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

اراده قوی بلند پروازی احترام وجهه فلسفه

کیفیت‌های منفی

دیکتاتور بودن ریاکاری بیرحمی ولخرجی گروه آرام

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :