متولدین ۲ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲ مرداد ماه , دوست دارید توسط اشیای زیبا احاطه شوید و تلاش زیادی برای بدست آوردن آنها صورت می‌دهید.

متولدین ۲ مرداد ماه

متولدین ۲ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. ماه ژوئیه در قلمروی سیاره ماه نیز قرار دارد. بنابراین زهره و ماه تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۲ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) شخصیت خوشایند و دلربایی دارید. (۲) حتی با حضورتان می‌توانید به دیگران اشتیاق دهید و الهام بخش آنها باشید. (۳) به موسیقی، رقص و شعر گرایش دارید. (۴) اشیاء و موضوعات اسرار آمیز جذابیت زیادی برای شما دارند، ولی هرگز به خرافه پرستی روی نمی‌آورید. (۵) نسبت به مادر و نزدیکان مادری خود وابستگی عاطفی دارید و احترام زیادی برای آنها قایل هستید. (۶) نظرات عجیبی در مورد اخلاقیات دارید و دیگران به سختی می‌توانند شما را درک کنند. (۷) به آداب و رسوم اجتماعی خیلی اهمیت نمی‌دهید.

متولدین ۲ مرداد ماه

(۸) عدد ۶ به سیاره زهره تعلق دارد که نماد زیبایی، سلامتی، سر زندگی، صمیمیت، جذابیت و از همه مهمتر عشق است. (۹) انسان ولخرجی هستید و دوست دارید پول خود را برای خرید لباس‌ها، جواهرات، عطرها و اشیای هنری زیبا و گرانبها صرف کنید. (۱۰) دوست دارید زندگی تجملی و راحتی داشته باشید. (۱۱) بسیار هیجانی هستید، ولی می‌توانید هیجانات خود را تحت کنترل در آورید. (۱۲) مهربان، بخشنده، اثر پذیر و بسیار دلربا هستید. (۱۳) نسبت به غم‌ها و مشکلات دیگران با ملاحظه و دلسوز هستید. (۱۴) شادی را به غم ترجیح می‌دهید و می‌توانید دیگران را در شادی خود سهیم کنید. (۱۵) مهارت زیادی در گفتگو با دیگران دارید و دوست دارید زمان خود را برای مباحث علمی صرف کنید.

ویژگی های متولدین ۲ مرداد ماه

(۱) کاملاً مسائل شخصی و اجتماعی را از هم مجزا کرده‌اید. (۲) دوست دارید برای مؤسساتی مثل مراکز ویژه افراد معلول و کر و لال کمک مالی جمع کنید. (۳) طبیعت بسیار ناپایداری دارید و خصیصه‌های شخصیتی متناقضی از خود نشان می‌دهید. (۴) در سوداگری موفق می‌شوید و مزایای مالی بسیار خوبی نصیبتان می‌شود. (۵) بسیار خودخواه هستید و بعضی اوقات سعی می‌کند نظراتتان را به دیگران تحمیل کنید. (۶) از طریق آموزش و انتقال دانش به دیگران بسیار شاد می‌شوید. (۷) دوست دارید توسط اشیای زیبا احاطه شوید و تلاش زیادی برای بدست آوردن آنها صورت می‌دهید. (۸) به توانایی‌های خود بیش از حد اطمینان دارید. (۱۰) بعضی اوقات ممکن است در گذشته‌ها سیر کنید.

مسائل مالی متولدین ۲ مرداد ماه

احتمال دارد از طریق ارث و ازدواج به پول برسید. پولتان را برای خرید هر چیزی که برایتان جذابیت دارد خرج می‌کنید. هرگز از اینکه پول خود را برای خرید اشیای هنری صرف می‌کنید پشیمان نیستید، هر چند ممکن است در نهایت هیچ سود مالی برایتان به همراه نداشته باشند. به هر حال، می‌توانید کاری کنید که هر دو بعد معنوی و مادی زندگی بر آورده شوند. پول در آورن هدف اصلی شما در زندگی نمی‌باشد و ممکن است برای بدست آوردن چیزهایی که نظرتان را جلب می‌کنند زیاد ولخرجی کنید. بعضی اوقات شانس و ثروت بادآورده به سراغتان می‌آید.

شغل متولدین ۲ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به عنوان دکوراتور منزل، معمار، موسیقیدان، مدیر هتل یا نانوا (قناد) موفق می‌شوید. استعداد خود برای مشاغلی مثل بانکدار، دلال سهام، دلال ملک یا مأمور حق کمیسیون را به اثبات می‌رسانید. دانش لغوی و توانایی‌های زیادی در زمینه زبان دارید. به همین خاطر ویراستار یا معلم زبان موفقی می‌شوید.

متولدین 2 مرداد ماه

سلامتی متولدین ۲ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما، گردش خون ضعیف است. به همین دلیل مستعد بیماری هایی مثل کم خونی و بیماری قلبی هستید. به خاطر اینکه متولدین ژوئیه تحت سلطه سیاره ماه قرار دارند، وضعیت ذهنی آنها نیز تحت تأثیرات این سیاره قرار خواهد گرفت. پس می‌توان انتظار داشت دچار ناراحتی‌های روانی شوید و این مسئله در نهایت باعث نگرانی‌های ذهنی و بی‌خوابی شما شود. احتمال دارد از دیابت و آسم رنج ببرید.

همسر متولدین ۲ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر (۲) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه و (۳) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۶ و ۹ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) به خانواده و بچه‌هایتان عشق می‌ورزید. (۲) از همسرتان انتظار دارید آراسته، جذاب و دلپذیر باشد. (۳) به سختی به اهمیت پول در زندگی پی می‌برید. (۴) اگرچه تمامی ویژگی‌های لازم برای یک زندگی مشترک سعادتمند را دارید، ولی خیلی به جزئیات توجه می‌کنید و از دیگران انتقاد می‌کنید. طبیعی است این مسئله باعث ایجاد تنش میان اعضای خانواده می‌شود. (۵) دوست دارید از دیگران عیبجویی کنید و هیچ چیز شما را راضی نگه نمی‌دارد. (۶) با این وجود مهربان، بخشنده و وفادار نسبت به دیگران هستید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) بردبار و استوار هستید و می‌توانید در برابر فشارهای ذهنی ایستادگی کنید. (۲) همسر و مادر فداکاری هستید و مهارت زیادی در خانه داری دارید. (۳) از تلاش‌هایی که شوهرتان در قبال شما انجام می‌دهد رضایت دارید. (۴) از زندگی خانوادگی خود لذت می‌برید و کدبانوی کاملی هستید. (۵) به عنوان یکی از متولدین ماه ژوئیه می‌توان انتظار داشت بسیار دمدمی مزاج، وسواس و بی‌ثبات باشید. این ویژگی‌ها باعث بروز مشکلاتی برایتان و دیگران می‌شود. در منزل سلطه طلب هستید و انتظارات زیادی از اعضای خانواده دارید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که با بصیرت، صادق و بی‌آلایش باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، سرخ و صورتی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از فیروزه، زمرد، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۶ ختم شود (برای مثال ۶، ۱۵، ۲۴، ۳۳، ۴۲، ۵۱، ۶۰، ۶۹، ۷۸ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

صلح دوستی دلسوزی هماهنگی عشق به هنر و موسیقی پایبند بودن به خانواده حافظه قوی عشق به یادگیری

کیفیت‌های منفی

گرایش به قماربازی مداخله در کار دیگران ترسویی دمدمی مزاج بودن لاف‌زنی گروه آرام

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2018-07-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :