متولدین ۲ تیر ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۲ تیر ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۲ تیر ماه , هر روز دلسوزتر می‌شوید و در هنگام کمک به دیگران احساس لذت می‌کنید.

متولدین ۲ تیر ماه

متولدین ۲ تیر ماه , تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند. ماه آوریل در قلمروی سیاره عطارد نیز قرار دارد. بنابراین سیاره عطارد تأثیر دو چندانی روی شما دارد.

متولدین ۲ تیر ماه , خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) زیرک و چابک و دارای استعداد تجارت هستید. (۲) بینش عمیقی دارید که به شما در زندگی مشترک کمک می‌کند. (۳) ذاتاً بخشنده و روشن‌فکر هستید و احترام زیادی برای دیگران قایل هستید. (۴) به هنر و موسیقی عشق می‌ورزید. (۵) شخصیت پر ابهتی دارید و دیگران از مصاحبت با شما احساس شادی می‌کنند. (۶) نظرات و ایده‌های هوشمندانه‌ای دارید و به همین خاطر دیگران را جذب خود می‌کنید. (۷) دوست دارید افکارتان را به دیگران ابراز کنید. (۸) روی هدف خود تمرکز می‌کنید و با دقت زیادی طرح‌ریزی می‌کنید و به همین خاطر در تمامی مسائل مهم زندگی موفق می‌شوید. (۹) علاقه بسیار زیادی به لباس‌ها، جواهرات و عطرهای گرانبها دارید. (۱۰) دست دارید در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید و نقش‌های مختلف را عهده‌دار شوید. (۱۱) هر روز دلسوزتر می‌شوید و در هنگام کمک به دیگران احساس لذت می‌کنید. (۱۲) به فلسفه و مذهب علاقه دارید. (۱۳) شیفته سفرهای طولانی هستید.

ویژگی های متولدین ۲ تیر ماه

(۱) از شخصیت جذابی بهره‌مند هستید و در اجتماع محبوبیت زیادی دارید. (۲) ذاتاً اهل همکاری هستید و دوست ندارید به دیگران آزار برسانید و باعث ناراحتی آنها شوید. (۳) تا حدودی کم حرف هستید. (۴) زیرک و تیزهوش هستید. (۵) به حل معما و شرط‌بندی علاقه دارید. (۶) این تاریخ تولد برای زنان حاکی از زندگی مشترک خوب و پایدار است، ولی با این وجود باید در دوران وضع حمل مراقب خود باشند. (۷) در اوایل زندگی ممکن است عاشق کسی شوید. (۸) در معاملات تجاری موفق خواهید شد. (۹) به خوبی می‌دانید چگونه هیجانات خود را کنترل کنید. (۱۰) پس از ازدواج ترقی می‌کنید و معمولاً با زنی ثروتمند ازدواج می‌کنید. (۱۱) اگرچه به موضوعات عرفانی گرایش دارید، ولی آنها را به صورت عمیق مطالعه نمی‌کنید.

مسائل مالی متولدین ۲ تیر ماه

عدد ۵ نماد تجارت است، به همین دلیل می‌توانید انتظار داشته باشید شخص ثروتمندی شوید. می‌توانید فعالیت صنعتی مخصوص خود را راه اندازی کنید و طرح‌های خود را به صورت سیستماتیک انجام دهید. ثمره تلاش‌های خود را به خوبی بدست خواهید آورد. تا جاییکه مربوط به مسائل مالی است، فرد خوش شانسی به حساب می‌آیید.

شغل متولدین ۲ تیر ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به خاطر تطبیق‌پذیری و انعطاف بالای خود در معاملات تجاری که در آنها با طبقات مختلف مردم در تماس هستید، موفق خواهید شد. تأثیر دوچندان عطارد باعث می‌شود در زمینه پزشکی (به ویژه آسیب‌شناسی) و جراحی فرد توانمندی باشید. بانکدار، کنترل کننده حساب‌ها یا آمارشناس خوبی خواهید شد. می توانید منطقی استدلال کنید و همین ویژگی از شما حقوقدان لایقی می‌سازد. به خاطر تأثیر سیاره زهره به عنوان مدیر هتل یا بانکدار نیز می‌درخشید. موسیقیدان، جواهر شناس، معمار، دکوراتور منزل، نماینده املاک یا دلال سهام موفقی می‌شوید.

متولدین 2 تیر ماه

سلامتی متولدین ۲ تیر ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. اصلی‌ترین مشکلات سلامتی شما بیماری‌های صفراوی و عصبی هستند. بیماری صفراوی شما ارتباط نزدیکی با آشفتگی‌های روانی دارد. یعنی با افزایش تنش روانی، این بیماری شدت می‌گیرد و در صورتی که روی اعصاب خود کنترل داشته باشید شدت این بیماری کمتر می‌شود و یا حتی ناپدید شود. عطارد روی اعصاب، گردن، بازوها، گوش و دستگاه تنفسی نیز تأثیر زیادی دارید. از قرار گرفتن زیر آفتاب داغ پرهیز کنید.

همسر متولدین ۲ تیر ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ اکتبر و (۲) ۲۱ ژانویه و ۲۰ فوریه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۷، ۸، ۱۰، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۵، ۲۶ و ۲۸ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) شدیداً به سمت ازدواج جذب می‌شوید و معمولاً زود ازدواج می‌کنید. (۲) همسری انتخاب می‌کنید که بتوانید به او افتخار کنید. (۳) از زن خود توقع دارید به طور خودکار نیازهای شما را برآورده سازد. (۴) شیفته خانواده خود به ویژه کودکان هستید و زمان زیادی را در خانه سپری می‌کنید. (۵) همسر خوبی انتخاب می‌کنید و همسرتان به شما همکاری می‌کند. (۶) پول زیادی برای خرید لباس و دکوراسیون منزل خرج می‌کنید و خانه خود را به زیبایی مبلمان می‌کنید. (۷) معمولاً در زندگی مشترک خوش شانس و موفق هستید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) هوس‌های سالمی دارید و آرزو می‌کنید زندگی راحتی داشته باشید. (۲) هم به فعالیت‌های داخل منزل و هم به فعالیت‌های خارج منزل توجه می‌کنید. (۳) کدبانوی خوبی هستید. (۴) خود را با شوهرتان تطبیق می‌دهید. (۵) رویهمرفته سلامتی خوبی دارید. (۶) ذاتاً انسان متواضعی هستید، اگرچه به آداب و رسوم سنتی اهمیت چندانی نمی‌دهید. (۷) دوست دارید تا آنجا که ممکن است به شوهرتان کمک کنید و به شغل او علاقه نشان می‌دهید. (۸) دوست دارید خانه تمیز و مرتبی داشته باشید، ولی به ندرت این کار را خودتان انجام می‌دهید و با بهره‌گیری از شخصیت آمرانه خود این کار را به دیگران واگذار می‌کنید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های مارس، ژوئن، سپتامبر و دسامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۱۹، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶، ۲۸، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که به مطالعه علاقمند باشند و صرفنظر از دانش و قدرت بیان بالا، از سطح هوشی بالایی بهره‌مند باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سبز و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد و الماس استفاده کنید؛ البته می‌توانید یاقوت کبود را نیز انتخاب کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۵ ختم شود (برای مثال ۵، ۱۴، ۲۳، ۳۲، ۴۱، ۵۰، ۵۹، ۶۸، ۷۷ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

چابکی بینش بالا جامعه‌پذیری علاقه به سفر کردن ثبات روشن‌فکر همکاری عزت نفس هوشیاری تیز هوشی

کیفیت‌های منفی

وسواس عصبی بودن میل به ولخرجی نگرانی‌های بی‌جهت بی‌تفاوتی تأخیر در تصمیم‌گیری عدم پشتکار گروه آرام

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-06-22 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :