متولدین ۱۸ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۸ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۸ مرداد ماه , بردباری، دلسوزی و عشق به جهانیان جزء خصیصه‌های شما هستند.

متولدین ۱۸ مرداد ماه

متولدین ۱۸ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند. ماه آگوست در قلمروی خورشید نیز قرار دارد. بنابراین مریخ و خورشید تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۸ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به خاطر تأثیر سیاره مریخ، افکار و اعمال شما همراه با تکاپوی زیاد، مقاومت، شجاعت و هوشیاری است. (۲) انسان جنگجویی هستید و شکست را نمی پذیرید و در واقع مرگ را به شکست ترجیح می‌دهید. (۳) رفتار خیلی بانزاکتی ندارید، ولی نیت شما بد نیست و دیگران نباید دچار سوء تفاهم شوند. (۴) نباید از دیگران انتقاد کنید و باید مراقب حرف زدن خود باشید. (۵) انسان بسیار بخشنده‌ای هستید و وضعیت روانی انسان‌ها را به خوبی درک می‌کنید. (۶) می‌توانید در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید و استعداد بالای شما باعث می‌شود فرد محبوبی باشید؛ از شهامت و شجاعت کافی برای مقابله با شرایط سخت زندگی و مبارزه برای گرفتن حق خود برخوردار هستید. (۷) کمی تندخو می‌باشید. (۸) از بازی‌ها و ورزش‌های پهلوانی لذت می‌برید. (۹) برای دوستان خود بسیار فداکاری می‌کنید و نهایت تلاش خود را برای یاری رساندن به آنها به کار می‌گیرید. (۱۰) هوس‌های جنسی قدرتمندی دارید و به سمت جنس مخالف خود جذب می‌شوید. (۱۱) نسبت به افراد ضعیف و کسانی که حقشان پایمال شده است بسیار دلسوز و باملاحظه هستید. (۱۲) حس روانی عجیبی دارید و ممکن است حتی تجربیات اسرار آمیز نیز داشته باشید. (۱۳) سفر کردن باعث وسیع شدن دیدگاهتان می‌شود و باید سعی کنید از آن در زندگی خود استفاده کنید. (۱۴) بردباری، دلسوزی و عشق به جهانیان جزء خصیصه‌های شما هستند. (۱۵) انسانی فکور و کوشا هستید و طرز فکر بازتابی دارید. (۱۶) افکار و نظرات شما بسیار پیشرفته‌تر از اطرافیان است و بسیاری از آنها برای حل مشکلاتشان و مشاوره به شما مراجعه می‌کنند. (۱۷) در انجام وظایف و تعهدات خود به ویژه از لحاظ مالی و در قبال دوستان و نزدیکان خود باید احتیاط لازم را رعایت کنید. (۱۸) از بعضی چیزها به شدت متنفر هستید و چیزهای دیگری نیز وجود دارند که علاقه فراوانی به آنها دارید. به عبارتی اصول و اعتقادات راسخی دارید و زمانی که دیگران از شما می‌خواهند بر خلاف آن عمل کنید، به شدت از خودتان مقاومت نشان می‌دهید.  

مسائل مالی متولدین ۱۸ مرداد ماه

در مسائل مالی خوش شانس هستید و بیشتر از یک فرد متوسط درآمد کسب می‌کنید. در خرج کردن به ویژه برای زن خود دست و دلباز هستید. از تمامی امکانات رفاهی که بتوان با پول آنها را خرید، برخوردار می‌باشید.

شغل متولدین ۱۸ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید.

متولدین 18 مرداد ماه

در ارتش و سایر حرفه‌ها که زمینه لازم برای طبیعت پر تکاپو و شجاعت شما فراهم است می‌توانید استعداد خود را به اثبات برسانید؛ در زمینه سیاست نیز می‌توانید به جایگاه ارزشمندی دست پیدا کنید. پزشک، شیمیدان، تاجر در زمینه آهن و فولاد و یا مهندس موفقی خواهید شد.

سلامتی متولدین ۱۸ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما مربوط به گرما است. بنابراین مستعد بواسیر و انواع تب‌ها هستید. ممکن است از بیماری کلیوی و سنگ مثانه نیز رنج ببرید. برنشیت و التهاب حنجره نیز در مورد شما شایع است.

همسر متولدین ۱۸ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئیه و ۲۰ آگوست و (۲) ۲۱ نوامبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵، ۱۸، ۲۱، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) سلامتی خوب و گردش خون قوی شما باعث می‌شود در زندگی مشترک هوسران باشید و اشتیاق زیادی به آن داشته باشید. (۲) شیفته همسری زیبا هستید و دوست دارید در برابر امیال جنسی شما تسلیم باشد. (۳) به خانواده و بچه‌های خود عشق می‌ورزید و دوست دارید خانه‌ای خوب داشته باشید. (۴) خواسته‌های عاشقانه‌ای از همسرتان دارید. (۵) مشکل‌ترین بخش زندگی مشترکتان ارضای عشق فیزیکی شما است. (۶) اشتهای زیادی دارید و همسرتان با فداکاری خود را از لحاظ فیزیکی با شما همساز می‌کند. (۷) معمولاً نسبت به زن خود بدگمان هستید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) زنی خوب برای مردی بلند پرواز هستید. (۲) شیوه گفتگو کردن شما زیبا و همراه با شوخ طبعی است و همین مسئله باعث می‌شود در محافل اجتماعی محبوب باشید. (۳) می‌توانید زنی ایده‌آل برای مردی هوسران و دارا باشید. (۴) از خانه خود به خوبی مواظبت می‌کنید. (۵) هر زمان که لازم باشد آماده فداکاری هستید. (۶) حتی به کوچکترین نیازهای بچه‌ها و شوهر خود توجه می‌کنید. (۷) انسان بسیار شایسته‌ای می‌باشید و به شوهرتان در کارش کمک می‌کنید. (۸) می‌توانید خودتان نیز شاغل شوید و از این راه درآمد خانواده را افزایش دهید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۷ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که مبتکر، فعال و بااستعداد باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، قرمز و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، مروارید و یاقوت استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۹ ختم شود (برای مثال ۹، ۱۸، ۲۷، ۳۶، ۴۵، ۵۴، ۶۳، ۷۲ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

تکاپو ایستادگی تحقق بلند پروازی‌ها علاقه به ورزش دلسوزی به افراد فقیر جرأت هوشیاری اراده قوی نظم و ترتیب نترسی زحمت کش عزت نفس حافظه قوی

کیفیت‌های منفی

لجاجت تکبر بی‌احتیاطی ستیزه‌جو شتاب هوسران دمدمی مزاج دیکتاتور بودن وسواس تمایلات مخرب گروه آرام

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :