متولدین ۱۸ تیر ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۸ تیر ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۸ تیر ماه , به طور مرتب محل اقامت خود را تغییر می‌دهید و نمی‌توانید به راحتی برای یک مدت طولانی در یک محل باقی بمانید.

متولدین ۱۸ تیر ماه

متولدین ۱۸ تیر ماه ,  تحت سلطه عدد ۹ و سیاره مریخ هستند. ماه ژوئیه در قلمروی سیاره ماه نیز قرار دارد. بنابراین مریخ و ماه تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۸ تیر ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به علت اینکه تحت سلطه سیاره مریخ قرار دارید، شخصیت پرتکاپویی دارید و ویژگی‌هایی مثل ایستادگی، شجاعت، جرأت و هوشیاری در شما دیده می‌شود. (۲) می‌توانید با تمامی سختی‌ها و مشکلات زندگی روبرو شوید. (۳) یک جنگجوی مادرزادی هستید و شکست را نمی‌پذیرید. (۴) از ابتدا تا انتهای کار جسارت و قدرت خود را نشان می‌دهید. (۵) بهتر است از دیگران انتقاد نکنید و مراقب حرف زدن خود باشید، در غیر اینصورت اثرات مضر آن متوجه خودتان خواهد شد. (۶) با قدرت و جسارت زیاد خود سعی می‌کنید تعهدات خود را انجام دهید. روح ماجراجویی در شما موج می‌زند و خودتان پیشقدم خیلی از طرح‌ها می‌شوید. (۷) به طور مرتب محل اقامت خود را تغییر می‌دهید و نمی‌توانید به راحتی برای یک مدت طولانی در یک محل باقی بمانید. (۸) ممکن است نسبت به نزدیکانتان دچار سوء تفاهماتی شوید و روابطی تیره‌ای با آنها داشته باشید. (۹) در معامله با دیگران به اندازه کافی هوشیار و از روی فکر عمل نمی‌کنید. (۱۰) احتمال دارد در طول مدت زندگی با مسائل حقوقی مختلفی مواجه شوید و کارتان به دادگاه کشیده شود. (۱۱) نسبت به دوستانتان خیلی فداکار هستید و آمادگی انجام هر کاری برای آنها را دارید. (۱۲) در هنگام مهر ورزیدن به دیگران لذت می‌برید. (۱۳) کودکان و حیوانات را خیلی دوست دارید و نسبت به افراد ضعیف دلسوز و ملاحظه کار هستید. (۱۴) از نظر فیزیولوژیکی وضعیت قابل توجهی دارید و تحت هر شرایطی اراده پولادین و شجاعت خود را به معرض نمایش می‌گذارید. (۱۵) کم حوصله هستید و خیلی زود از کوره در می‌روید. (۱۶) نسبت به اطرافیانتان افکار بسیار پیشرفته‌تری دارید و دیگران دوست دارند به آنها توصیه کنید. (۱۷) سفر کردن باعث وسعت دیدگاهتان می‌شود و نقش مهمی در زندگی شما بازی می‌کند. (۱۸) اعتقادات راسخی دارید.  

مسائل مالی متولدین ۱۸ تیر ماه

در مسائل مالی یا به موفقیت فوق العاده‌ای دست پیدا می‌کنید و یا کاملاً شکست می‌خورید و روش مشخصی را دنبال نمی‌کنید. ولی هنوز هم در ذهنتان ایده‌ها و طرح‌های متهورانه‌ای برای زیاد پول در آوردن دارید. هنگام خرج کردن دست و دلباز هستید و از تمامی امکانات رفاهی که بتوان با پول خرید برخوردار هستید.

شغل متولدین ۱۸ تیر ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. در سیاست، ارتش و تجارت موفق خواهید شد، زیرا در اینگونه حرفه‌ها زمینه لازم برای ابراز جرأت بالا و پرتکاپو بودن شما فراهم است و می‌توانید به قله پیشرفت دست یابید. پزشک یا شیمیدان مشهوری می‌شوید.

سلامتی متولدین ۱۸ تیر ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. ممکن است دچار پادرد شوید. بواسیر، تب، گلو درد، برونشیت و التهاب حنجره نیز در میان متولدین تاریخ‌های ذکر شده شایع هستند.

متولدین 18 تیر ماه

همسر متولدین ۱۸ تیر ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئن و ۲۰ آگوست و (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ دسامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۳ و ۶ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) از سلامتی خوب و گردش خون قوی برخوردار هستید که باعث می‌شود در زندگی مشترکتان بسیار هوسران و پر اشتیاق باشید. (۲) همسری زیبا را ترجیح می‌دهید و از او می‌خواهید در برابر امیال جنسی شما تسلیم باشد. (۳) شیفته اعضای خانواده به ویژه بچه‌هایتان هستید و دوست دارید محیطی ایده‌آل در خانه حکمفرما باشد. (۴) علیرغم تندخویی و ویژگی‌های عجیب و غریبتان، معمولاً زندگی مشترک نسبتاً خوبی دارید. (۵) خواسته‌های عاشقانه‌ای از همسرتان دارید. (۶) دوست دارید اکثر زمانتان را در خانه سپری کنید، ولی به خاطر انتقاد زیاد از دیگران باعث ایجاد تنش میان اعضای خانواده می‌شوید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همسری شگفت‌انگیز برای مردی بلند پرواز به حساب می‌آیید. (۲) به خاطر شوخ طبعی و شیوایی سخن، در اجتماع محبوبیت زیادی دارید. (۳) اگر با مردی هوسران و دارا ازدواج کنید، خوشبخت خواهید شد.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۷ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که دارای تخیلی قوی باشند و به ادبیات و سفر کردن علاقه زیادی داشته باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های زرد، قرمز و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از توپاز، مروارید، یاقوت، حجر القمر و لعل استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۹ ختم شود (برای مثال ۹، ۱۸، ۲۷، ۳۶، ۴۵، ۵۴، ۶۳، ۷۲ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

اطمینان عزت نفس عزم راسخ استقلال طلبی حافظه قوی سخت کوشی اهل ورزش

کیفیت‌های منفی

میل به قماربازی دمدمی مزاج و وسواس بودن بی‌صبری حساسیت اهل نزاع بودن لجاجت ناپایداری عشق ورزیدن به افراد ضعیف گروه آرام

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-07-09 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :