متولدین ۱۷ تیرماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۷ تیرماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۷ تیرماه , اگرچه در محافل اجتماعی شرکت می‌کنید، ولی معمولاً از صمیم قلب احساس تنهایی می‌کنید.

متولدین ۱۷ تیرماه

متولدین ۱۷ تیرماه , تحت سلطه عدد ۸ و سیاره زحل هستند. ماه ژوئیه در قلمروی سیاره ماه نیز قرار دارد. بنابراین زحل و ماه تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۷ تیرماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) از این توانایی برخوردار هستید که از دو زاویه به مسئله نگاه کرده و آن را تجزیه و تحلیل کنید. (۲) بسیار منضبط، ثابت قدم، استوار و وظیفه‌شناس هستید. (۳) انزوا را به همنشینی با دیگران ترجیح می‌دهید. (۴) خیلی نگران آینده هستید و حتی در مورد مسائل کم اهمیت نیز بسیار با دقت تصمیم‌گیری می‌کنید. (۵) هرگز انسان پر اشتیاقی نیستید و کم و بیش زندگی غمگین و افسرده‌ای دارید. (۶) می‌توانید در جهت دستیابی به اهدافتان تلاش زیادی کنید. (۸) ممکن است قربانی سوء تفاهمات دیگران شوید. (۹) اگرچه در محافل اجتماعی شرکت می‌کنید، ولی معمولاً از صمیم قلب احساس تنهایی می‌کنید. (۱۰) از مهارت‌های مدیریتی خوبی بهره‌مند هستید و می‌دانید چگونه از دیگران کار بخواهید. (۱۱) به عدالت عشق می‌ورزید و حاضر هستید برای تحقق آن هر بهایی را بپردازید. (۱۲) به موسیقی کلاسیک ولی بیشتر نوع مالیخولیایی آن علاقه زیادی دارید. (۱۳) در مقایسه با دیگران بیشتر محتاط، خردمند و میانه‌رو هستید. (۱۴) ذاتاً بدگمان هستید و دوست دارید همه چیز را تجزیه و تحلیل کنید. (۱۵) خلاق، سودمند و سلطه طلب هستید. (۱۶) حال افراد ضعیف و ستمدیده را درک می‌کنید و رفتار دلسوزانه‌ای با آنها دارید. (۱۷) مؤسس شایسته و مجری خوبی برای طرح‌های بزرگ به حساب می‌آیید. (۱۸) مسائل و امور زندگی را سهل می‌گیرید و به خوبی می‌دانید چگونه با مسائل مالی کنار بیایید. (۱۹) غم‌ها و سختی‌های دیگران را درک می‌کنید و به همین خاطر دیگران برای توصیه و مشاوره به سوی شما می‌آیند. (۲۰) دیگران از رفتارتان الگو می‌گیرند.  

مسائل مالی متولدین ۱۷ تیرماه

ویژگی عجیب عدد ۸ تأخیر در تمامی زمینه‌ها است. طبیعتاً در مسائل مالی نیز چنین تأخیراتی به چشم خواهد خورد و تنها در سنین بسیار بالا و بعد از مبارزه‌ای سخت به پایداری دست پیدا می‌کنید. به همین خاطر سعی کنید عدد ۸ در زندگی شما نقش بازی نکند. به جای آن از عدد ۳ یا ۷ برای فعالیت ها، لحظات و حرکات مهم زندگی استفاده کنید. به هر حال اگر احساس کردید عدد ۸ برایتان شانس به همراه دارد، همچنان می‌توانید از آن استفاده نمایید. اگر عدد ۸ برایتان خوش یمن باشد، دستیابی به ثروت و خوشبختی دور از دسترس نخواهد بود. ولی این عدد معمولاً با تأخیرات زیادی همراه است و باید در مسائل مالی خیلی احتیاط کنید.

شغل متولدین ۱۷ تیرماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به عنوان صنعتگری که سر و کارش با زغال سنگ و الوار یا فعالیت‌های ساخت و ساز است، موفقیت چشمگیری نصیبتان خواهد شد. بانکدار، دلال سهام یا حسابدار بسیار موفقی می‌شوید. در زمینه‌هایی مثل فیزیک، شیمی، پزشکی و ریاضیات عملکرد خیلی خوبی از خود نشان می‌دهید.

سلامتی متولدین ۱۷ تیرماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکلات اصلی سلامتی شما ریشه در عصبی بودن، تحریک‌پذیری و همچنین بیماری‌هایی دارند که روی ساق، دندان و گوش تأثیرات منفی می‌گذارند. ممکن است قربانی فلج و روماتیسم شوید. احتمال دارد از بیماری صفراوی و افسردگی مزمن رنج ببرید. در برابر واریس و بواسیر نیز آسیب‌پذیر نشان می‌دهید. ویژگی‌های تأخیر اندازی عدد ۸ در درمان بیماری‌هایتان نیز دیده می‌شود.

همسر متولدین ۱۷ تیرماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آوریل و ۲۰ مه و (۲) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ نوامبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۴، ۵، ۷، ۸، ۱۳، ۱۴، ۱۶، ۱۷، ۲۲، ۲۳، ۲۵، ۲۶ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) ترجیح می‌دهید زندگی منزوی داشته باشید. (۲) دوست دارید تمامی امور خانواده را تحت کنترل خود در آورید. (۳) سعی می‌کنید ازدواج خود را به تأخیر بیندازید، اگرچه به سمت جنس مخالف کشیده می‌شوید. (۴) نسبت به اعضای خانواده خود به ویژه بچه‌هایتان فداکاری می‌کنید و دوست دارید اکثر زمان خود را در خانه سپری کنید. (۵) خیلی از دیگران انتقاد می‌کنید و هیچ چیز شما را راضی نگه نمی‌دارد؛ مطمئناً این مسئله باعث بروز تنش در میان اعضای خانواده خواهد شد. (۶) عادت دارید در هر کاری دخالت کنید. (۷) در دیدگاه‌هایتان خیلی محافظه کار هستید و دوست ندارید همسرتان عقاید مدرن و غیر سنتی داشته باشد و یا در خانه یا محل‌های عمومی لباس‌های مد روز به تن کند؛ به تجربه ثابت شده که این مسئله می‌تواند باعث بروز اختلاف در زندگی مشترک شود. (۸) اگر می‌خواهید در زندگی مشترکتان به موفقیت دست پیدا کنید، باید همسری را انتخاب کنید که به مطالعات جدی و عمیق علاقمند باشد و خودش را وقف فلسفه و علوم رمزی کند.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) از این توانایی برخوردار هستید که امور منزل را به صورت سیستماتیک اداره کنید. (۲) از زندگی خانوادگی خود لذت می‌برید و برای شوهر و بچه‌هایتان فداکاری می‌کنید. (۳) از کار، محیط اطراف و وضعیت خود در زندگی رضایت دارید. (۴) آماده هستید خود را با هر شرایطی وفق دهید. (۵) مادر خوب و مهربانی هستید.

متولدین 17 تیرماه

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که با بصیرت، صادق و بی‌آلایش باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳ و ۵ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳ یا ۵ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های خاکستری سیر، آبی سیر، ارغوانی و سیاه استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از یاقوت کبود، مروارید سیاه و الماس سیاه استفاده کنید؛ البته می‌توانید چشم گربه‌ای و لعل بنفش را نیز انتخاب کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۸ ختم شود (برای مثال ۸، ۱۷، ۲۶، ۳۵، ۴۴، ۵۳، ۶۲، ۷۱ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

انضباط عزم راسخ وظیفه‌شناسی شجاعت طرز تفکر مثبت حافظه خوب اشتیاق استعداد تحقیق اهل ورزش بودن

کیفیت‌های منفی

میل به قماربازی ناپایداری وسواس بزدلی خودخواهی سلطه طلبی شتابزدگی آشوب طلبی گروه آرام

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-07-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :