متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه , یک هنرمند مادرزادی هستید و به طور طبیعی به سمت هنر و زیبایی جذب می‌شوید.

متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه

متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه , تحت سلطه عدد ۶ و سیاره زهره هستند. ماه مه در قلمروی سیاره زهره نیز قرار دارد. بنابراین سیاره زهره تأثیر دو چندانی روی شما دارد.

متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) یک هنرمند مادرزادی هستید و به طور طبیعی به سمت هنر و زیبایی جذب می‌شوید. (۲) زیرک و تیزهوش هستید. (۳) بینش خوبی دارید که به شما در زندگی روزمره کمک می‌کند. (۴) از شخصیت خوشایندی بهره‌مند می‌باشید. (۵) با طرز گفتگوی زیبایتان دیگران را جذب خود می‌کنید. (۶) دیگران برای درک احساسات و احترام به اعتقادات شما باید عقاید سنتی خود در مورد اخلاقیات و آداب و رسوم اجتماعی را کنار بگذارند. (۷) به توانایی‌های خود اطمینان دارید و تصمیمات بزرگ را خودتان می‌گیرید. (۸) در جهت رسیدن به اهداف خود می‌دانید چگونه برنامه‌های خود را به صورت سیستماتیک طراحی کنید. (۹) در زندگی به احترام، وقار و اقتدار دست می‌یابید. (۱۰) دوست دارید با مردم معاشرت کنید و در گروه‌های اجتماعی و میهمانی‌ها حضور داشته باشید. (۱۱) دوست داشتنی هستید و با دیگران دلسوزانه رفتار می‌کنید. (۱۲) شادی را به غم ترجیح می‌دهید و می‌توانید دیگران را در شادی خود سهیم کنید. (۱۳) به مذهب و فلسفه علاقه دارید. (۱۴) دوست دارید زندگی راحت و آسوده‌ای داشته باشید. (۱۵) به لباس‌ها، جواهرات، عطرهای تجملی و سایر اشیای زیبا دست پیدا می‌کنید. (۱۶) رویهمرفته انسان خوش‌بینی هستید، ولی در مسائل عشقی شکاک هستید و تا زمانی که از دستیابی به موفقیت اطمینان حاصل نکرده‌اید، قدمی بر نمی‌دارید.  

مسائل مالی متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه

به سمت پول کشیده نمی‌شوید و انباشته کردن ثروت هدف اصلی شما در زندگی نمی‌باشد. تمامی انرژی خود را در جهت لذت بردن و ارضای امیال و خواسته‌های خود متمرکز ساخته‌اید. به همین خاطر درآمد خود را برای خریدن چیزهایی که برایتان جذابیت دارند، خرج می‌کنید. هرگز از اینکه پول خود را برای اشیای هنری خرج می‌کنید پیشمان نیستید، هر چند ممکن است در نهایت هیچ سود مالی برایتان به همراه نداشته باشند. به حداقل امکانات رفاهی در زندگی قانع هستید و کاری می‌کنید که هر دو جنبه مادی و معنوی زندگی برآورده شوند. بعضی اوقات ممکن است ثروت باد آورده بدست آورید.

متولدین 16 اردیبهشت ماه

شغل متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. تقریباً در تمامی زمینه‌ها خوب هستید، ولی در مشاغلی که در آنها نیاز به شهامت بالا است (مثلاً رهبر سیاسی) موفق‌تر خواهید بود. نانوا (یا قناد)، مدیر هتل، موسیقیدان، جواهر فروش، معمار و یا دکوراسیون منزل نیز برای شما مناسب است. در سایر حرفه‌ها مثل بانکداری، پزشکی، داروسازی و ساخت وسایل آزمایشگاهی نیز استعداد خود را نشان می‌دهید. به خاطر هوش سرشار و توانایی بحث خردمندانه حقوقدان موفقی خواهید بود. همچنین می‌توانید پست‌های پرمسئولیت مانند کنترل کننده حساب‌ها و مدیر عامل شرکت‌های مالی را عهده‌دار شوید.

سلامتی متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. رویهمرفته شخص سالمی به حساب می‌آیید، ولی با اینحال مستعد تب مسری و آنفلوآنزا می‌باشید. گهگاه عصبی می‌شوید، ولی عصبی بودن شما به صورت مزمن نیست. احتمال دارد از ناحیه گردن و گوش دچار صدمه شوید.

همسر متولدین ۱۶ اردیبهشت ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ آگوست و ۲۰ سپتامبر و (۲) ۲۱ دسامبر و ۲۰ ژانویه. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹ و ۳۱ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) زندگی مشترک را دوست دارید و به همین دلیل در سنین پایین ازدواج می‌کنید. (۲) همسری انتخاب می‌کنید که بتوانید به او افتخار کنید. (۳) به خانه خود علاقه زیادی دارید و اکثر زمانتان را در آن سپری می‌کنید. (۴) سعی می‌کنید ثابت کنید شوهر خوبی برای همسرتان هستید. (۵) محیطی پر اشتیاق و شاد در خانه ایجاد می‌کنید، ولی به سختی می‌توانید نیازهای اعضای خانواده خود را برآورده سازید و همین مسئله باعث بروز سوء تفاهماتی می‌شود. (۶) پول زیادی برای تهیه لباس، دکوراسیون منزل و فراهم کردن بیشترین امکانات رفاهی زندگی خرج می‌کنید. (۷) به طور خود جوش با بچه‌هایتان هم صحبت می‌شوید و از همنشینی با آنها لذت می‌برید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) در محافل اجتماعی شرکت می‌کنید و افراد زیادی برای بازدید به سوی شما می‌آیند. (۲) سلامتی خوبی دارید که باعث می‌شود انسان با شخصیتی باشید. (۳) اگرچه ذاتاً مستقل هستید، ولی هرگز به طلاق روی نمی‌آورید و ترجیح می‌دهید حتی بیشتر از شایستگی شوهرتان سختی‌های زندگی را تحمل کنید. (۴) اگرچه به آداب و رسوم اجتماعی پایبند نیستید، ولی محجوب و متواضع هستید. (۵) تا آنجا که ممکن است با شوهرتان همکاری می‌کنید. (۶) زمان خود را بین امور داخل منزل و امور اجتماعی تقسیم می‌کنید. (۷) دوست دارید خانه‌ای منظم و مرتب داشته باشید. (۸) از شما به عنوان مادر یا همسری مسئول، فداکار و وظیفه‌شناس یاد می‌شود.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۳، ۴، ۶، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱، ۲۲، ۲۴، ۲۷، ۲۹، ۳۰ و ۳۱ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که صادق، دارای تخیل بالا و بی‌آلایش باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۴، ۶ و ۹ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۴، ۶ یا ۹ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های آبی، سرخ و صورتی استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از فیروزه، زمرد، مروارید و الماس استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۶ ختم شود (برای مثال ۶، ۱۵، ۲۴، ۳۳، ۴۲، ۵۱، ۶۰، ۶۹، ۷۸ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

شخصیت خوشایند   عشق به هنر   دلسوزی   هماهنگی   آرامش   میل به روشمند بودن   چابکی عزت نفس طرز فکر زیرکانه

کیفیت‌های منفی

غیر عملی بودن مداخله در کار دیگران دمدمی مزاج بودن ترسو شکاکیت نگرانی بی‌جهت گزوه آرام

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-05-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :