متولدین ۱۴ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟

متولدین ۱۴ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

متولدین ۱۴ مرداد ماه , بسیار بدگمان هستید و تا زمانی که متقاعد نشده‌اید چیزی را باور نمی کنید.

متولدین ۱۴ مرداد ماه

متولدین ۱۴ مرداد ماه , تحت سلطه عدد ۵ و سیاره عطارد هستند. ماه آگوست در قلمروی خورشید نیز قرار دارد. بنابراین عطارد و خورشید تأثیر زیادی روی شما می‌گذارند که این باعث آمیخته‌ای از خصوصیت‌ها و ویژگی‌ها می‌شود.

متولدین ۱۴ مرداد ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) به خاطر تأثیر سیاره عطارد، فردی باهوش، با ذکاوت و زیرک هستید و به فعالیت‌های علمی علاقمند می‌باشید؛ توانایی تجارت نیز دارید و از بینشی عمیق و سیاستی بالا در کارتان بهره می‌برید. (۲) شخصیت خوشایندی دارید. (۳) چابک و فعال هستید. (۴) به خوبی می‌دانید چگونه در جهت رسیدن به اهداف خود طرح ریزی کنید. (۵) از بینش بالایی برخوردار هستید و راه رهایی از سختی‌ها را پیدا می‌کنید. (۶) بعضی اوقات احساس افسردگی و ناآرامی می‌کنید. (۷) روشن فکر و بردبار هستید. (۸) به تئاتر، سینما، پیکنیک و مسافرت علاقه دارید. (۹) قدر طبیعت را می‌دانید و از زندگی خود لذت می‌برید. (۱۰) بسیار بدگمان هستید و تا زمانی که متقاعد نشده‌اید چیزی را باور نمی کنید. (۱۱) بلند پرواز، با اشتیاق و همچنین با پشتکار و سرسخت می‌باشید. (۱۲) به سمت اشخاص باهوش و زیرک جذب می‌شوید. (۱۳) به فلسفه و مذهب نیز علاقمند می‌باشید. (۱۴) مهارت زیادی در سخن‌وری دارید و می‌توانید نظرات خود را به خوبی بیان کنید. (۱۵) به زندگی خانوادگی و بچه‌های خود عشق می‌ورزید. (۱۶) بیشتر لذت شما ذهنی است و هر چیز را بر مبنای تجاری می‌سنجید.  

مسائل مالی متولدین ۱۴ مرداد ماه

خصوصیت اصلی عطارد، تجارت است. در کارتان زیرک و هوشیار می‌باشید. درآمد خوبی کسب می‌کنید و به همین خاطر فرد خوش شانسی به حساب می‌آیید. خوش استعداد و تطبیق پذیر هستید و در هنگام ایجاد طرح‌های بکر برای دیگران بی‌نهایت باهوش هستید.

شغل متولدین ۱۴ مرداد ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. می توانید با هر وضعیتی خود را تطبیق دهید. این ویژگی باعث می‌شود به راحتی بتوانید با طبقات مختلف مردم جامعه در تماس باشید و طبیعی است که این مسئله در هر حرفه‌ای که به آن بپردازید به شما کمک زیادی خواهد کرد. در زمینه بانکداری نیز استعداد دارید. پزشکی و جراحی نیز برایتان مناسب به نظر می‌رسد. مهارت بالایی در دلیل آوردن و اثبات نقطه نظرات خود دارید و همین مسئله از شما وکیل مدافع شایسته‌ای می‌سازد.

متولدین 14 مرداد ماه

سلامتی متولدین ۱۴ مرداد ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. فشار زیادی روی اعصاب شما وارد می‌شود و به خاطر عدم میانه‌روی در ابعاد مختلف زندگی، دستگاه عصبی شما به شدت خسته می‌شود. ممکن است در قسمت‌های مختلف بدن خود به درد اعصاب مبتلا شوید و گهگاه دچار سوء هاضمه و بر هم خوردن وضعیت اندام داخلی می‌شوید. نواقص اصلی سلامتی شما مربوط به بیماری صفراوی و عصبی بودن است. با اینحال بیماری صفراوی شما رابطه نزدیکی با آشفتگی‌های روانی دارد. تجربه نشان داده است که اگر فشار روانی روی شما زیاد باشد این بیماری شدیدتر خواهد بود، ولی اگر روی دستگاه عصبی خود کنترل داشته باشید، این بیماری خفیف‌تر می‌شود و یا حتی ممکن است کاملاً از بین رود.

همسر متولدین ۱۴ مرداد ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژانویه و ۲۰ مارس و (۲) ۲۱ سپتامبر و ۲۰ اکتبر. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۱، ۵، ۷ و ۸ ام. به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) زندگی مشترک خوبی دارید. (۲) از زن خود انتظار دارید که تمیز و پاکیزه باشد و همیشه خود را با هوس‌ها و خیال‌های شما تطبیق دهد. (۳) مهربان هستید و دوست دارید به دیگران کمک کنید. (۴) خانه و بچه‌های خود را دوست دارید و به آنها افتخار می‌کنید. (۵) پول زیادی صرف تهیه لباس و سایر مایحتاج زندگی می‌کنید. (۶) همانگونه که با افراد بیگانه با احترام رفتار می‌کنید، با اعضای خانواده خود نیز چنین هستید. (۷) حتی زمانی که به سفری طولانی می‌روید و از خانواده دور می‌شوید آرزو می‌کنید هر چه زودتر به خانه برگردید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) زندگی مشترک شما توأم با سعادت است. (۲) به خانه خود علاقه زیادی دارید. (۳) در فعالیت‌های زیادی شرکت می‌کنید و به خوبی از عهده همه آنها بر می‌آیید. (۴) بسیار بردبار هستید و همه چیز را قربانی موفقیت بچه‌های خود می‌کنید. (۵) توجه زیادی به نیازهای شوهر و بچه‌های خود ندارید. (۶) بسیار هوسران می‌باشید و به همین خاطر نیاز به شوهری با ویژگی‌های قوی مردانه دارید تا شما را ارضا کند. (۷) دوست دارید خانه‌ای تمیز و پاکیزه داشته باشید، ولی سعی می‌کنید این کار را به دیگران محول سازید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های فوریه، مه، آگوست و نوامبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۱، ۳، ۴، ۵، ۷ و ۸ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که مبتکر، فعال و بااستعداد باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما چهارشنبه، جمعه و شنبه و تاریخ‌های خوش یمن ۳، ۵ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۳، ۵ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های سبز و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از زمرد، الماس و یاقوت کبود استفاده کنید تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۵ ختم شود (برای مثال ۵، ۱۴، ۲۳، ۳۲، ۴۱، ۵۰، ۵۹، ۶۸، ۷۷ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

روشن فکر عشق به زندگی علاقه زیاد به طبیعت تخیل زیرکی هوشیاری طرح‌ریزی جامعه‌پذیری اهل علم همکاری

کیفیت‌های منفی

عدم پشتکار بی‌اعتباری لجاجت ناآرامی دلسردی بد گمانی حرص زیاد برای قدرت گروه آرام

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2018-08-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :