فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

به فال و طالع بینی اعتقاد دارید؟ دوست داری بدونی امروز برات چه رقم خورده؟ برای دیدن فال روزانه با ما همراه شو.

خیلی قانع، صبور و آرام، پرتحمّل، عاشق مالکیّت، حسود، متعصّب، اهل اعتدال، با محبّت، خیلی قوی و سالم، عاشق عطر و بوی طبیعی، از تجارب گذشته الهام می‌گیرد، واقعاْ وفادار، مخالف افراط، ‎‎‎با سلیقه، خوشگل پسند، پول دوست، همیشه راضی، مصمّم، پرکار، سخاوتمند، مؤقّر و سنگین، فقط در مقابل حرف آرام رام می‌شود، اهل مادیّات، دنبال زندگی شیرین، مادّی گرا و سودجو، به هر کاری صورت واقعی می‌دهد، مخالف خشونت، با ثبات و پایدار، عاشق صلح و آرامش، صادق، مال جمع کن، اهل هنر، مخالف درگیری، اگر عصبانی شود طوفان بپا می‌کند، مستعد کشاورزی، هرکاری را به پایان می‌رساند، رئیس فعّال و لایق، با همه کنار می‌آید . فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت را در نیک صالحی بخوانید.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه ۹۸

دوست عزیزی که ۱ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی خلاق، عملگرا، احساساتی، با صداقت، سخاوتمند و طرفدار سادگی هستید. شما ذهنی بسیار قدرتمند دارید و از درک بالایی برخوردار هستید و اعتقاد دارید که هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست. اخلاق و رفتار شما برای اطرافیانتان بسیار خوشایند است و به سادگی آنها را به خود جذب می کنید، اما گاهی بیش از اندازه دمدمی مزاج و ولخرج می شوید و این اصلا خوب نیست.

امسال شما به خاطر قدرت بالایی که در تصمیم گیری، آن هم در مواقع سخت و حیاتی دارید مورد تحسین قرار خواهید گرفت. شما با رویکرد منطقی و عمل گرایانه ای که به مسائل دارید به خوبی از پس مسئولیت ها و وظایفی که به عهده تان گذاشته می شوند برخواهید آمد و نتایج موفقیت آمیزی را به دست خواهید آورد.

اگر می خواهید در زمینه ی حرفه ای پیشرفت مورد انتظارتان را داشته باشید باید ایده ها و روش های جدید را بپذیرید و با ذهنی باز به آنها نگاه کنید. سرمایه گذاری هایی که امسال انجام می دهید سود مورد انتظارتان را برای شما به همراه خواهند داشت، اما اگر در زمینه هایی که با ریسک همراه هستند سرمایه گذاری کنید ممکن است به اندازه ای که انتظار دارید سود نبرید.

فال متولدین ۱ اردیبهشت

اواخر امسال شاید بخواهید در خانه تان تغییراتی را ایجاد کرده و بازسازی هایی را به انجام برسانید که خرج زیادی را روی دستتان خواهند گذاشت، اما نتیجه ی نهایی ارزش خرج هایی که می کنید را دارد. احتمال اینکه امسال عاشق شوید چندان زیاد به نظر نمی رسد. ماه های تیر، شهریور، آبان و اسفند بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین فروردین

امروز زیبایی ها شما را به سوی خودتان جذب می کنند و همین موضوع ممکن است میل زیادی به خرید کردن در شما ایجاد کند و بخواهید هر چیز زیبایی که می بینید را صاحب شوید. راستش این می تواند باعث شود که روز خوبی برای خرید کردن باشد، اما به شرطی که مواظب باشید در خرج کردن زیاده روی نکنید. ارزش شما به اسباب بازی های گران قیمتی نیست که دارید، پس کمی بیشتر مواظب جیبتان باشید. تازه اول ماه است و اگر حواستان را خوب جمع نکنید هنوز ماه به نیمه نرسیده است تمام حقوقتان را خرج خواهید کرد. امروز بعد از تمام شدن کارهای روزمره هر چه زودتر به خانه بروید و یک شام خیلی خوشمزه برای همسرتان بپزید و او را غافلگیر کنید.

فال روزانه یک شنبه 1 اردیبهشت

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ۹۸

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین اردیبهشت

امروز از آن روزهایی است که شما احساس می کنید که به جز شما یک نفر، تمام دنیا دارند به خوبی و خوشی زندگی می کنند و هیچ مشکلی ندارند. در این که زندگی هیچکس کامل و بدون نقص نیست هیچ شکی وجود ندارد و هر کسی به گونه ای دارد با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می کند. این که بخواهید زندگی خود را با دیگران مقایسه کنید اصلا عاقلانه نیست، هر چه بیشتر این کار را بکنید زمینه دلسردی و ناراحتی خود را بیشتر فراهم خواهید کرد. شما باید یاد بگیرید خوشبختی را در وجود خودتان پیدا کنید. اگر کمی بهتر نگاه کنید خواهید دید که اوضاع شما خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین خرداد

امروز اوضاع خیلی جدی و تا حدودی دلسرد کننده به نظر می رسد و احساس می کنید ابرهای تیره و تار بر زندگیتان سایه افکنده اند، اما این لزوما بدین معنا نیست که باران مشکلات حتما بر سرتان خواهد بارید. بعضی چیزها در زندگی شما دارند به مرحله ای با اهمیتی حیاتی می رسند و وضعیت امروز می تواند پیامی باشد که می خواهد به شما بگوید که باید با دقت و احتیاط بیشتری عمل کنید. سعی کنید زیبایی را در وجود خودتان، دیگران و هر موقعیتی که در برابرتان قرار می گیرد پیدا کنید و به هر روز با شور و اشتیاقی تازه نگاه کنید. حواستان را خوب جمع کنید که هیچ تماس، پیام و یا ایمیلی را بی جواب نگذارید، زیرا این احتمال وجود دارد که فرصت های خاصی را از دست بدهید.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین تیر

امروز برای شما تیر ماهی ها روز فوق العاده ای خواهد بود و این فرصت را خواهید داشت که خیلی چیزها را از نو شروع کرده و اشتباه های گذشته تان را به ویژه در زمینه روابط عاطفی جبران کنید. چه در یک رابطه عاطفی جدی باشید و چه نباشید، امروز تمام مکالماتی که با طرف مقابلتان دارید کاملا معنادار و هدفمند خواهند بود و شما را به نتیجه های مهمی خواهند رساند. در زمینه مسائل کاری هم اگر دیروز هفته تان را آنطوری که باید شروع نکرده باشید و برنامه هایی که برای این هفته داشته اید و انتظاراتی که از شما می روند را عملی نکرده باشید، امروز خواهید توانست کوتاهی های روز گذشته خود را جبران کنید.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت متولدین مرداد

اوضاع دارد به نفع شما پیش می رود و شرایط برایتان بهتر می شود. شاید خودتان احساس کنید که اوضاع بین شما و کسی که دوست دارید زیاد خوب نیست، اما به هیچ عنوان از این احساس فرار نکنید. این تفکر شما به احتمال زیاد ناشی از تلاش ناموفق شما و یا طرف مقابلتان برای نزدیک تر شدن به یکدیگر است. شاید می خواهید با او صمیمی تر شوید اما فکر می کنید او خودش را کنار می کشد. کنترل اوضاع را از مغزتان گرفته و به احساستان بسپارید و مطمئن باشید که شما را به بهترین راه هدایت خواهد کرد. اگر واقعا قصد دارید که به بهتر شدن اوضاع کمک کنید به نفعتان است که سعی کنید بیشتر از آن که حرف بزنید گوش کنید.

فال روزانه یک شنبه 1 اردیبهشت

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین شهریور

امروز با دیدن اینکه بعضی ها با رفتن یک راه میانبر و بدون هیچ زحمتی به شما می رسند و حتی از شما جلو می زنند حالتان حسابی گرفته خواهد شد. شما اعتقاد دارید که برای رسیدن به اهدافتان باید سخت تلاش کنید و از آنهایی که می خواهند بی هیچ زحمتی از دیگران جلو بزنند اصلا خوشتان نمی آید. شما از اینکه در راه رسیدن به خواسته هایتان عرق بریزید هیچ ترسی ندارید، برنامه ریزی هایتان را کرده اید و دارید در مسیر درست پیش می روید، پس چه اهمیتی دارد که دیگران چه راهی را برای رسیدن به هدف هایشان در پیش بگیرند؟ شاید در ظاهر آنها به شما نزدیک باشند، اما در واقع شما سالها جلوتر از آنها هستید.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین مهر

در محل کارتان امروز اوضاع تا میزان زیادی روبراه خواهد بود و سنگین بودن برنامه کاریتان با توجه این که اول هفته است قابل توجیه است. امروز شما احساس نزدیکی خیلی بیشتری نسبت به اطرافیان خود دارید، از این فرصت استفاده کرده و زمان بیشتری را با آنها بگذرانید. بودن در کنار آنها به شما احساس کامل بودن و بهتر بودن خواهد بخشید. البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که شما نسبت به همه حرف هایی که به شما گفته می شوند، چه مثبت باشند و چه منفی، حساسیتی چند برابر دارید؛ سعی کنید این موضوع را حداقل تا حدودی تحت کنترل در بیاورید، در غیر این صورت ممکن است به خاطر شنیدن حرفی که از روی منظور خاصی نبوده است دعوا راه بیندازید!

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین آبان

امروز شما احساس می کنید که روابطتان با دیگران در وضعیت دشواری قرار گرفته اند؛ اما نگران نباشید، این ابرهای تیره تحت شرایط کیهانی فعلی به وجود آمده اند و تا فردا خیلی سبک تر خواهند شد. امروز باید تمام انرژی خود را صرف کارتان کنید و قبل از عملی کردن برنامه هایتان یک بار دیگر همه چیز را از نظر گذرانده و اگر لازم دیدید تغییراتی انجام دهید و یا تدبیرهای لازم را برای مواجهه با مشکلات احتمالی بیندیشید. همه چیز دارد برای شروع برنامه هایتان مهیا می شود. امروز یکی از حرف های کسی که دوست دارید دل شما را به سختی خواهد شکست؛ در این مورد سکوت نکنید و همان لحظه ناراحتیتان را ابراز کنید، شاید او منظور بدی نداشته باشد.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت نمتولدین آذر ماه

امروز جلوی آینه بایستید و به خودتان بگویید «من بی نظیر هستم»!
شما در انتقال انرژی خود به دیگران و کمک کردن به آنها در حل مشکلاتشان
قدرت بسیاری دارید. حالا وقت آن است که کمی از این انرژی و توجه را صرف
خودتان کنید. مسائلی که در ارتباط با عشق و روابط عاطفی هستند در حال
حاضر برای شما از اولویت و اهمیت بسیاری برخوردار هستند، اکنون شما
باید زمان بیشتری را صرف این جنبه از زندگیتان کنید و برای بهبود بخشیدن
به آن تلاش کنید. درست است که تازه اول هفته است، اما شاید بتوانید
بعد از پایان ساعت کاری با عشقتان قرار گذاشته و با هم در یک رستوران
دنج نشسته و در مورد رابطه خود و آینده مشترکتان صحب کنید.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین دی

آیا قرار است امشب با دوستانی که برایتان بسیار عزیز هستند بیرون بروید؟
شاید وسوسه شوید که در خوردن و آشامیدن زیاده روی کنید و یا کمی بیشتر
از بودجه ای که در اختیار دارید ولخرجی کنید. شما معمولا معده ای قوی دارید،
اما امروز روز خوبی برای پرخوری کردن نیست و این کار ممکن است شما را به
دردسر بیندازد. همچنین، زیاده روی در خرج کردن برایتان مشکلات زیادی را به
وجود خواهد آورد و ممکن است باعث شود در نیمه های ماه کم بیاورید. احساس
نکنید که مجبور هستید برای کسی نقش بازی کنید و به خودتان بگویید همینی
که هستید بهترین حالتی است که می توانید باشید. شما مجبور نیستید که ارزش وجودی خودتان را به کسی ثابت کنید.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین بهمن

امروز وقتی با بی عدالتی روبرو شدید به جای اینکه سکوت اختیار کنید در برابر
شخصی که عدالت را زیر پا گذاشته است بایستید. اگر کسی حرف اشتباه و
آزاردهنده ای زد چشمتان را به روی این کار اشتباه او نبندید و آزردگی خود را
نشان دهید. اگر کاری جز این انجام دهید شما هم درست به اندازه ی آن شخص
مقصر هستید. وقتی می دانید حق با شماست از موضع خودتان دفاع کنید و از
دیگران بخواهید به شما و نظراتتان احترام بگذارند. شما باید وقت بیشتری را با
فرزندانتان بگذارید و از بیشتر شدن فاصله ای که بین شما وجود دارد جلوگیری
کنید. بزرگ ترین سرمایه شما فرزندانتان هستند، هر چقدر بیشتر کنار آنها
باشید می توانید آینده ای بهتر را برای آنها رقم بزنید.

فال روزانه یک شنبه ۱ اردیبهشت ماه متولدین اسفند

امروز رفتارهای شما بسیار احساساتی هستند و کارهایی که می کنید از روی
منطق نیستند و هر چقدر هم که خودتان سعی کنید نخواهید توانست کاری کنید
که دیگران متوجه این رفتارهای بچگانه تان نشوند. شما مثل بچه هایی شده اید
که هر کاری می کنند تا توجه والدینشان را به خود جلب کنند، حتی اگر لازم باشد
شیطنت کنند، اما دلتان هم نمی خواهد که به چشم بچه ی بد دیده شوید. تا
زمانی که اطرافیانتان به طور مستقیم از شما نپرسند که مشکلتان چیست دست
از این رفتارهایتان برنخواهید داشت. اگر یکی از نزدیکانتان خواست به شما کمک
کند به جای اینکه سکوت کنید در مورد دلیل این رفتارهای خود با او صحبت کنید.

تاریخ بروزرسانی : 2019-04-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو