فال‌گیرها چگونه از روی انگشت اشاره به شخصیت شما پی می برند؟

فال‌گیرها چگونه از روی انگشت اشاره به شخصیت شما پی می برند؟ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

اگر دوست دارید بدانید فال‌گیرها از روی انگشت اشاره شما به چه نکاتی پی‌می‌برند این مطلب را بخوانید.

فال‌گیرها از انگشت اشاره‌تان چه می‌فهمند؟

  یکی از اعضای مهمی که مورد توجه بسیاری از پیش‌گوهاست انگشت اشاره است. اگر دوست دارید بدانید فال‌گیرها از روی انگشت اشاره شما به چه نکاتی پی‌می‌برند این مطلب را بخوانید.  

فال‌گیرها

فال‌گیرها از انگشت اشاره‌تان چه می‌فهمند؟
انگشت اشاره‌

از روی برخی اندام‌ها مثل حالت شست دست یا رنگ چشم و … می‌توان به برخی شخصیت‌ها پی‌برد.

  یکی از اعضای مهمی که مورد توجه بسیاری از پیش‌گوهاست انگشت اشاره است. اگر دوست دارید بدانید فال‌گیرها از روی انگشت اشاره شما به چه نکاتی پی‌می‌برند این مطلب را بخوانید.    

حالت ۱

  ۱- اگر انگشت اشاره شما در نوک و سر انگشت باریک می‌شود یعنی فردی بادقت و مهربان هستید که دوست دارید از اطرافیان و عزیزان‌تان مراقبت کنید. از پیچیده کردن زندگی خوشتان نمی‌آید. عاشق سادگی هستید و خوشبختی را در آن می‌بینید. دنبال اول شدن نیستید. دوست دارید قبل از آنکه نیازهای خودتان رفع شود به نیاز دیگران رسیدگی کنید. توصیه می‌کنیم به خودتان هم برسید. محافظت از خود و برآوردن نیازهای خود، خودخواهی نیست. شما هم به عنوان یک انسان باید برای خود ارزش قائل باشید.    

حالت ۲

  ۲- اگر انگشت شما در پایین و بالا قطر برابری دارد و نوک انگشت صاف و مربعی شکل است یعنی فردی محافظه‌کار و خجالتی هستید. علاقه‌ای به برقراری ارتباط ندارید و نمی‌توانید به سادگی با تغییرات کنار بیایید. دوست داشتنی، محافظه‌کار و گرم هستید. از بودن با خانواده و دوستان لذت می‌برید. دوستان کمی دارید اما ارتباطت‌تان با آنها محکم و طولانی است. افرادی که شما را نمی‌شناسند گمان می‌کنند جدی هستید و لبخند به لبتان نمی‌آید اما شما فرد شاد و خوش‌بینی هستید. از شادی‌های زندگی لذت ببرید و استرس به خود راه ندهید.  

حالت ۳

  ۳- اگر حالت انگشتتان به هم ریخته و ناهماهنگ است یعنی فردی خوش‌بین هستید. همیشه می‌خندید و در حال زندگی می‌کنید. علاقه‌ای به برنامه‌ریزی ندارید و دوست دارید جریان زندگی را دنبال کنید. از روزمرگی بیزارید. دوست ندارید خودتان را متعهد کنید چون می‌ترسید استقلال‌تان را از دست بدهید اما فراموش نکنید پذیرفتن مسئولیت به معنی از دست دادن آزادی نیست.   روزگاران

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2016-11-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :