طالع بینی نوین : خصوصیات عدد شش

طالع بینی نوین : خصوصیات عدد شش فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

شش‎ها عموماً بالاخره به این بصیرت می‎رسند و می‏فهمند آنچه که اهمیت دارد این است که آنها خود چه کسی هستند و توانایی‎هایشان چیست.

خصوصیات عدد شش

رمز موفقیت در زندگی شش‎ها بصیرت و مسئولیت‎پذیری خواهد بود.

اینانا افرادی خودباور – مستقل – صبور – دقیق – اجتماعی – خونسرد – مهربان و لبخند بر لب و مراقب هستند. اغلب کارهای درست و منطقی انجام می‎دهند. ولی در باطن از برخی تضادها و ناهماهنگی‎های اجتماعی، احساس خشم و نومیدی می‎کنند.

این افراد گاه با مسائل جزئی درگیر می‎شوند – احساس خشم و نومیدی می‎کنند. گرفتار قضاوت نابجا می‎شوند. با این حال افراغدی کمال طلب و کمال گرا هستند و در صورت استفاده از استعدادهای بالقوه خود، قاضی یا وکیل خوبی می‎شوند .

مبارزه‎ای سخت

زندگی دارای قله‎های بلند است که صعود به آن، مبارزه‎ای سخت را طلب می‎کند. شش‎ها در وجهه مثبت، قادر به این مبارزه طلبی هستند. آنان اغلب در زندگی نظر بلند بوده امکانات برتر را جستجو می‎کنند. این افراد به دلیل کمال طلبی و انعطاف‎پذیری اغلب به توفقیات بالایی در زندگی دست می‎یابند .

همه ما دارای امیدها و ایده‎آلهایی هستیم که مکن است به آنها برسیم یا نرسیم. اما شش‏ها در این خصوص حساس‎تر و ضربه‎پذیرتر هستند. آنان اگر به خواسته‎ها و آرزوهایشان نرسند، ضربه‎های شکست و ناامیدی را با شدت بیشتری حس می‎کنند .

شش‎ها اغلب قضاوت عجولانه می‎کنند. دیگران را با ایده‎آلهای خود می‎سنجند. اغلب در حال انکار زندگی عاطفی هستند.

آنان از اشتباه هراسانند و اگر گاه در زندگی دچار اشتباه شوند، ممکن است مدتها خود را شماتت کنند . همکاری یا زندگی کردن با شش‏ها مشکل است. چون اینان اغلب چیزی را برای ایراد گرفتن و بهانه کردن دارند. ولو این که این ایراد و بهانه از خودشان باشد .

هر کاری در صدر

شش‏ها عموماً انتظار دارند در هر کاری در صدر قرار بگیرند و این گاه آنان را دچار فشار یا انصراف از عمل می‎کند. بعضی از شش‎ها در دوران نوجوانی در مدارس برای خوب جلوه کردن، چنان فشاری را احساس می‎کنند که ممکن است دچار فشار آسمی شوند.

یا اگر دیگران را از خود جلوتر ببینند، اعتماد خود را از دست می‏دهند و ممکن است از ادامه درس یا کار، منصرف شوند. در چنین موارد نیاز به راهنمایی و توجیه شدن دارند تا به خود بصیرت پیدا کنند و واقعیات وجودی خود را بپذیرند . شش‎ها عموماً بالاخره به این بصیرت می‎رسند و می‏فهمند آنچه که اهمیت دارد این است که آنها خود چه کسی هستند و توانایی‎هایشان چیست.

نه این که چگونه باید جلوه کنند. آنان وقتی به این مرحله برسند، قدر کمال فردی و ذاتی خود را درک می‎کنند .

درک حقایق پیرامون خود

شش‎ها وقتی شروع به درک حقایق پیرامون خود و کمال ازلی کنند و هدفمندی هر کس و هر چیز را درک کنند، سپس به این معنا برسند که مشکلات و مبارزات افراد در طول زندگی، خود برانگیزنده تجلی ذات و شخصیت باطنی اوست، آن وقت زندگی و حیات تازه‎ای را تجربه خواهند کرد و به حس آرامش و اعتماد به نفس دست خواهند یافت .

توضیحات تکمیلی در صفحه اصلی طالع بینی نوین

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2016-11-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :