طالع بینی نوین : خصوصیات عدد هشت

طالع بینی نوین : خصوصیات عدد هشت فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

هشتها به طور کلی اغلب متغیر و دمدمی مزاج هستند – گاه اعمال و رفتاری مثبت دارند و گاه نیز منفی باف و لجوج و متمرد هستند.

خصوصیات عدد هشت

رمز موفقیت در زندگی هشت‎ها قدرت طلبی و رفاه طلبی آنهاست. این افراد از تاثیرگذاری بر دیگران لذت می‎برند. به خصوص اگر این تأثیر معنوی باشد. اما از مشکلات مالی می‎ترسند. گاه از قدرت و شهرت هم ترس دارند.

گاه رفتارشان به گونه‎ای است که گویی برای خود هم کارشکنس می‎کنند. حال اگر این افراد به خود بیایند و از استعداد ذاتی خود بهره بگیرند، افرادی مثبت – موفق و نیک خواهند بود .

همچنین بخوانید :  طالع بینی مصری متولدین بهمن ماه

هشت‎ها به ظاهر ازرسیدن به قدرت اجتناب می‎کنند، ولی در باطن در جستجوی آن هستند و به طریق مبهم اما محسوس، برای دست‎یابی به قدرت و موفقیت، سازشکاری می‎کنند. اینان بایستی مشکلاتی را که در ارتباط با قدرت و مقام و تشخیص، که با آن مواجه می‎گردند، از میان بردارند .

همچنین بخوانید :  طالع بینی راه ثروتمند شدن برای متولدین هر ماه

رسیدن به اهداف معنوی و دست یابی به آرامش درون، برای عده‎ای از هشتغها مقدم‎تر از قدرت مادی است، اما قدرت مادی در کنار قدرت معنوی، راه را برای رسیدن به اهداف انسانی آنها باز می‎کند .

هشت‏ها اغلب انگیزه‎های لازم را برای به دست آوردن پول و قدرت دارند و آنهایی که از این انگیزه‎ها بهره می‎گیرند، به موفقیت و ثروت خوبی هم دست پیدا می‎کنند .

همچنین بخوانید :  متولدین 5 دی ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
استعداد معنوی و روحی

هرکس بخواهد به استعداد معنوی و روحی خود دست پیدا کند، باید شرایط از همه لحاظ برای او فراهم باشد. که از جمله این شرایط، احساس امنیت مالی در حد متعارف است . البته هشت‎ها وقتی در زندگی به ثروت و قدرت با معنویت برسند، نباید از آن سوء استفاده کنند، زیرا این عمل آینده روحی آنان را تحت‎الشعاع قرار می‏دهد .

همچنین بخوانید :  متولدین 19 آذر چه خصلت های مشترکی دارند؟

هشتها به طور کلی اغلب متغیر و دمدمی مزاج هستند – گاه اعمال و رفتاری مثبت  دارند و گاه نیز منفی باف و لجوج و متمرد هستند. بعضی قدرت طلب بوده و حتی گاه از قدرت خود سوء استفاده می‎کنند – بعضی دیگر از پول و قدرت دوری می‎کنند و به روحانیت گرایش دارند .

همچنین بخوانید :  متولدین 4 آذر چه ویژگی های مشترکی دارند؟

آنان گاه فعال و اهخل کار و کوشش و اجتماعی بوده و گاه منزوی و غیر فعال می‎باشند با این حال اغلب افراد خوش شانسی هستند .

هشت‎ها وقتی مثبت اندیش باشند، به اکثر خواسته‎های خود می‎رسند. چون این توانایی در ذات آنها وجود دارد. هشت‎هایی که به شکوفایی استعداد مادی و معنوی خود برسند، ممکن است خیلی ثروتمند باشند یا با قناعت و در رضایت کامل زندگی کنند. ممکن است به شهرت و احترام و موفقیت خوب اجتماعی دست یابند، یا غیر از خانواده و دوستان و همکاران، برای دیگران ناشناس باقی بمانند و ….

همچنین بخوانید :  طالع بینی هندی زن متولد ارديبهشت

توضیحات تکمیلی در صفحه اصلی طالع بینی نوین

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2016-11-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :