طالع بینی نوین : خصوصیات عدد ده

طالع بینی نوین : خصوصیات عدد ده فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

رمز موفقیت ده‎ها در زندگی، بهره‎گیری از استعدادهای درون خواهد بود. آنان از این استعداد برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‎کنند. همین طور برای کمک به دیگران .

خصوصیات عدد ده

رمز موفقیت ده‎ها در زندگی، بهره‎گیری از استعدادهای درون خواهد بود. آنان از این استعداد برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‎کنند. همین طور برای کمک به دیگران . ده‎ها در وجهه مثبت، افرادی خلاق – هوشمند و دارای جاذبه مغناطیسی هستند.

در وجهه منفی تا حد اعتیاد و انحراف پیش می‎ذوند. این افراد گاه در مقابل ادراات و الهامات درونی خود گیج هستند و بعضاً بیش از حد احصاص و عصبی می‎شوند.

آنان تا وقتی که به اعتماد به نفس واقعی نرسند، اغلب لاف زن و غلوگو هستند .

قانون درک مستقیم و الهام پذیری ده‎ها به آنها کمک می‎کند تا به خود اعتمادی برسند و در ضمن از انتقاد دیگران نهراسند. اینان عموماً خود راه زندگی را انتخاب می‎کنند .

ده‎ها قدرت مقاومت خوبی دارند و وقتی به خود اعتمادی برسند، قادر خواهند بود از تمامی مشکلات و سختی‎ها بگذرند و خود را به اهداف مورد نظر در زندگی نزدیک کنند.

اما اگر انرژی و استعداد خلاقه این افراد در درون محبوس بماند، موجب بروز مشکلات فراوان برای آنان می‎شود که از جمله آنها ناراحتی‎هی جسمی – تنش‏های عصبی – گرایشبه اعتیاد و غیره خواهد بود .

گاه محبوس شدن انرژی در ده‎ها، موجب بروز عوارض در پروستات یا تخمدان – کمر یا قلب – مشکلات ذهنی – یبوست و غیره می‎گردد . بعضی از ده‎ها وقتی بیمار می‎شوند، به درمانهای طبیعی مانند گیاه درمانی – انرژی درمانی – روان درمانی – لمس درمانی یا ماساژ درمانی و … بهتر از درمان پزشکی رایج، پاسخ می‎دهند .

زندگی روزمره

اگر ده‎ها در زندگی روزمره از پیاده‎روی – ورزشهای سبک و بدن سازی و از هوای آزاد در طبیعت بهره بگیرند، زندگی سالم و پرنشاطی خواهند داشت. زیرا ار این طریق انرژی منفی آنان آزاد و انرژی مثبت جایگرین آن می‎شود .

ده‎ها گاه رفتار و اعمال متغیری دارند. ممکن است با افراد خانواده رفتار خوبی نداشته باشند، اما با غریبه‎ها رابطه و دوستی خوبی برقرار کنند.

ممکن است در وقت خشم، دست به خودآزاری بزنند. یا به وقت تأثر و ناامیدی، به اعتیاد و گاه برخی اعمال ناصواب مانند خودکشی، دست بزنند. گاه وقتی کسی آنها را می‎رنجاند یا به آنها زور می‎گوید، خشم خود را بر سر نزدیکان و افراد خانواده خالی میکنند.

عجیب این که آنان در وجهه مثبت، افرادی توانان – خلاق – خوداتکا – مردم دوست و موفق هستند. در این حالت آنان افرادی جدی و کوشا بوده و در اغلب امور، از خود توانایی نشان می‎دهند. حتی بعضی از آنان می‎توانند شفابخشان روحی خوبی بشوند . ده‎ها عموماً دارای نیروی خلاقه خوبی هستند و اگر از آن در زمینه‎های هنری مانند نقاشی – شعر – موسیقی – هنرپیشگی – کارگردانی – یا اختراع و ابداع، بهره بگیرند، به توفیقات خوبی دست یابند.

این افراد به هر نسبت که بتانند بر احساسات منفی خود غلبه کنند . بیاموزند که به الهامات درون اعتماد کنند، به همان نسبت نبوغ و استعداد بیشتری در آنها تظاهر خواهد کرد .

انرژی شفادهنده

ده‎ها عموماً دارای انرژی شفادهنده هستند. اگر آنان با مثبت اندیشی و بصیرت کامل این انرژی را در جهت صحیح به حرکت درآورند، می‎توانند از آن هم برای خود درمانی و هم در درمانی بهره بگیرند . ده‎ها تا زمانی که به خود اتکایی و خود اعتمادی نرسند و به دیگران متکی باشند، نمی‎توانند زندگی را آن طور که باید تجربه نمایند. اما وقتی به مرحله خود اتکایی برسند و کنترل زندگی خود را شخصاً به دست بگیرند، به رضایت خاطر و توفیقات خوبی دست می‎یابند . ده‎ها اگر برای پول ارزش زیادی قائل شوند، پس از به دست آوردن آن، احساس رضایت نخواهند کرد. و اگر هم به پول بی‎اعتنا باشند. به شرط آن که مقصود اعتلای معنوی باشد، احساس رضایت خواهند کرد، در غیر این صورت با عدم رضایت و پشیمانی مواجه خواهند شد . از جمله قوانین موفقیت‎ مادی و معنوی، برای ده‎ها و دیگران عبارتند از: صداقت و راستگویی – بصیرت و روشن ضمیری – انتخاب هدف و هدفمند بودن – بهره‎گیری از همت و اراده فردی و …

احساس ناامیدی

عدم توجه به قوانین فوق، مانع ظهور خلاقیت ده‎ها شده و ممکن است آنان احساس ناامیدی و سرخوردگی کنند .

و یا به مسائل منفی گرایش پیدا کنند. در چنین شرایط ممکن است به دلیل خشم و افسردگی – ترس و خجالت – و کناره گیری از دیگران، دچار کشمکش درونی شوند و بااخره به بیماری‎های جسمی و روانی گرفتار آیند .

این افراد اغلب در انتهای ستون فقرات – اعضاء تناسل – زانوها – مرکز خورشیدی و قلب، دچار حساسیت می‎شوند و لذا بایستی مراقب افکار و اعمال خود باشند. همچنین آنان نباید در امور جنسی – مصرف غذا و مصرف دارو، افراط کنند .

استعداد درونی

بیشتر ده‎ها به دلیل داشتن استعداد درونی برای تمرکز، انرژی مساعدی از خود خارج می‎سازند و با استفاده از نبوغ الهامی که از طریق صفر (۰) عدد تولدشان می‎آید، به موهبت نیروی پیش‎بینی و درون‎نگری خوبی می‎رسند .

ده‎ها در وجهه منفی، افرادی مایوس – خجول – بی صبر و عجول – منفی باف – ایرادگیر – پرتوقع – خیالاتی و بدون احساس مسئولیت می‎باشند. اما در وجهه مثبت، افرادی پرانرژی – قوی – حساس و الهام گیرنده – دارای افکار و ایده‎های روشن .

موفق در امور تجاری – هنری – اجتماعی با حس مسئولیت و دارای زمینه پیشرفت در هر کاری هستند. به خصوص در کارهای که سازندگی در آن مطرح باشد، مانند معماری – طراحی و غیره .

توضیحات تکمیلی در صفحه اصلی طالع بینی نوین

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2016-11-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :