طالع بینی متولدین مرداد در سال ۲۰۱۷

طالع بینی متولدین مرداد در سال ۲۰۱۷فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

طالع بینی متولدین مرداد در سال ۲۰۱۷ را در ادامه ببینید :

طالع بینی متولدین مرداد در سال ۲۰۱۷

طالع بینی متولدین مرداد در سال ۲۰۱۷ را در ادامه ببینید :

طالع بینی متولدین مرداد

طالع بینی سال ۲۰۱۷ برای متولدین مرداد ماه از جریان خوب مالی،سطح انرژی خوب و ایده ها و طرح های نو درزندگی شان خبر می دهد. امسال شما یاد می گیرید که بر خلاف خصیصه تجمل گرای خود به سادگی زندگی کنید .امسال این فرصت برای شما مهیا می شود که بیشتر خودتان را بشناسید. امسال برای شما مشکلات و مسائلی را با خود به همراه دارد که از این رو تحولاتی در زندگی شما رخ خواهد داد. امسال شما نباید به هیچ کس اعتماد کنید حتی اگر آن افراد از عزیزان شما باشند. در غیر این صورت دچار درد سر و مشکلاتی خواهید شد.بنابر این بهتر است که خوتان به تنهایی در همه امور تصمیم بگیرید.از این رو شما در زندگی شخصی و حرفه ای خود دارای آزادی و استقلال می شوید که این برای شما بسیار مناسب و مطلوب خواهد بود.تا اواسط سال سعی کنید هیچ تصمیم جدیدی نگیرید. سعی کنید در زمان تصمیم گیری به ندای درونتان گوش دهید و به آن اعتماد کنید. امسال برای شما جدال و کشمکش هایی برای تسلط بر زندگی شخصی شما وجود خواهد داشت.

طالع بینی متولدین مرداد در زمینه شغل و کار

سال ۲۰۱۷ برای متولدین مرداد دوره مناسبی است که در زمینه کسب کار طرح ها و ایده های خودشان را عملی کنند. اما درزمینه عملی کردن طرح ها و ایده هایتان مراقب باشید؛مبادا با گستاخی آن ها را مطرح کنید چراکه این رفتار شما به معنی ایستادن شما مقابل روئسا و همکارانتان خواهد بود. امسال شما می توانید موقعیت و سمت خود را در محل کارتان اثبات کنید. در این سال نو میلادی در این زمینه برای شما وسوسه های زیادی برای جا به جایی و نقل مکان وجود خواهد داشت. سعی کنید گله و شکایت نکنید ولی اگر ندای درونتان با این وسوسه شما موافق است، پس بهتر است که برای این جا به جایی اقدام کنید چون تقلا کردن فایده ای ندارد و وضع را بدتر نیز می کند. نیمه اول سال برای همه افراد در هر شغلی شرایط خوبی برای رشد و پیشرفت در زمینه کسب و کار فراهم می شود. امسال شما سعی کنید با عزم و اراده قوی کارتان را بدرستی انجام دهید،در این صورت در آینده در امنیت و آرامش خواهید بود. امسال برای شما داشتن رویکرد عملی رمز اصلی حفظ شغل و کسب کارتان است

طالع بینی متولدین مرداد در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه

در سال ۲۰۱۷ متولدین مرداد عشق و توجهی بیشتر از آنچه که به فرد مورد علاقه یا همسرشان نشان می دهند دریافت خواهند کرد. امسال خانه برای شما نقش تکیه گاه اصلی را درزندگی تان ایفا می کند.در این دوره شما ممکن است در زندگی زناشویی یا روابط عاطفی خود دچار موانع و مشکلاتی بشوید که در این صورت لازم است که شما برای حل و فصل آن اقدام کنید.اجازه ندهید که این مشکلات بین شما و فرد مورد علاقه تان شکاف و جدایی ایجاد کند، سعی کنید با صحبت کردن رابطه تان را ترمیم و بهبود دهید.امسال میلیون ها راه برای صمیمیت و نزدیک شدن شما به فرد مورد علاقه تان وجود خواهد داشت،چیزی که هرگز قبلا نداشته اید.

طالع بینی متولدین مرداد

طالع بینی متولدین مرداد

سعی کنید بین زندگی حرفه ای و زندگی شخصیتان تعادل را برقرار کنید. امسال شما می توانید از نظر عاطفی بر فرد مورد علاقه تان غلبه کنید. امسال به صورت هدفمند در مورد برنامه های بلند مدت خود با او صحبت کنید. در این صورت شما می توانید تصویر واضح و روشنی از آینده و با هم بودن داشته باشید. در پایان سال شما با مسائل و مشکلات سطحی و موقتی رو به رو می شوید، پس خودتان را آماده کنید که با رویکرد مثبت خود آن ها را جدی نگرفته و حل و فصل کنید.

طالع بینی متولدین مرداد

طالع بینی سال ۲۰۱۷ برای متولدین مرداد ماه از جریان خوب مالی،سطح انرژی خوب و ایده ها و طرح های نو درزندگی شان خبر می دهد.در زمینه مالی و اقتصادی سال نو میلادی برای متولدین مرداد ماه ممکن است برخی مشکلات مالی و اقتصادی را با خود به ارمغان آورد. از این رو هر چند کسب و کار شما رو به رشد است اما شما احساس دست تنگی خواهید داشت. سعی کنید به منظور رفع این مشکل در زندگی خود کمی برنامه های مالی خود را حساب شده پیش ببرید. بنابراین اگر شما پولتان را با دقت و حساب شده خرج کنید می توانید برای سال های اینده نیز پس اندازی داشته باشید.سعی کنید منابع مالی خود را در جهتی مثبت سرمایه گذاری کنید، نتیجه این کار در آینده به شما کمک خواهد کرد .در نیمه دوم سال برای شما فرصت برخی معاملات پر سود و منفعت وجود خواهد داشت. اما انتظار پول و ثروت زیاد باد آورده را نداشته باشید.در این سال نو هر چند وضعیت مالی شما خوب خواهد بود اما به طور کلی امسال در این زمینه رشد و پیشرفت قابل توجهی برای شما پیش بینی نمی شود.  

طالع بینی متولدین مرداد در زمینه سلامت

اوایل سال ۲۰۱۷ متولدین این ماه دچار کاهش سطح انرژی،روحیه پایین و قوای بدنی ضعیف می شوند که در این میان ممکن است به برخی بیماریهای جزئی نیز مبتلا شوند.با این حال در اواسط سال این مسائل و ناراحتی ها بهبود پیدا می کند. برخی از این ناراحتی به سیستم عصبی و گوارش مربوط می شود.از این رو به این مسئله توجه داشته باشید که با آنچه که می خورید و آنچه که انجام می دهید به سیستم عصبی و گوارشی خود فشار نیاورید. امسال سعی کنید شیوه زندگی خود را تغییر داده و عادت های بد آزاردهنده را نیز ترک کنید. دست از کار زیاد بکشید و مدت زمانی را برای خود و انجام برخی فعالیت های تفریحی اختصاص دهید. امسال هر چند سطح انرژی شما زیاد بالا نیست ولی استقامت و روحیه خوش بین و مثبت شما در زمینه سلامت و بهبودی به شما کمک خواهد کرد.  

طالع بینی متولدین مرداد در زمینه خانواده

امسال برای متولدین مرداد زمان بسیار خوبی برای شروع جدید در زندگی است. بنابراین سال ۲۰۱۷ برای متولدین این ماه نوید ازدواج، تولد فرزند جدید،یک خانه جدید و غیره را می دهد.همچنین امسال شما می توانید در زندگی شخصی خود به پیشرفت هایی نیز دست پیدا کنید. در این صورت شما می توانید با کمک خانواده و عزیزانتان اهداف خود را در زندگی دنبال کنید.  

طالع بینی متولدین مرداد در زمینه تحصیلات

طالع بینی سال ۲۰۱۷ متولدین این ماه ممکن است در زمینه تحصیلی و آموزشی نوسان ها و بی نظمی هایی را احساس کنند. بنابراین آن ها نمی توانند با خیال راحت و با تمرکز به تحصیلشان بپردازند. برخی از آرمان های این افراد در زمینه تحصیلی با تاخیر مواجه می شود.ب نابراین به متولدین مرداد توصیه می شود که سعی کنند از حاشیه ها و مسائل غیر منتظره پیش آمده دوری کرده و همه حواس و توجه خود را بر روی تحصیلشان متمرکز کنند.  

طالع بینی متولدین مرداد در زمینه سیر و سفر

سال نو میلادی برای شما زمان بسیار خوبی برای رفتن به سفر های دور و نزدیک است. امسال همه چیز برای رفتن شما به سفرهای طولانی مهیا می شود .همچنین شما می توانید سفرهای کوتاهی با اعضای خانواده و دوستانتان داشته باشید و با این کار نه تنها روابط اجتماعی شما گسترش می یابد بلکه شما می توانید استراحت کرده و از شرایط ناخوشایند نیز فاصله بگیرید.  

پیشنهادی برای متولدین مرداد ماه

طالع بینی سال ۲۰۱۷ برای شما فرصت هایی برای پیشرفت و حرکت رو به جلو فراهم خواهد شد. بنابراین سعی کنید از این فرصت ها به خوبی استفاده کرده و از نردبان موفقیت در زندگی صعود کنید. امسال سعی کنید خلاقیت خود را نیز شکوفا کنید.در این دوره بخت و زمان با شما یار خواهد بود، بنابراین سعی کنید علارغم موانع و مشکلات ،رو به جلو حرکت کرده و پیشرفت کنید.   روزگار

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :