طالع بینی متولدین دی در سال ۲۰۱۷

طالع بینی متولدین دی در سال ۲۰۱۷ فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

طالع بینی متولدین دی در سال جدید میلادی را در ادامه ببینید :

طالع بینی متولدین دی

طالع بینی متولدین دی در سال جدید میلادی را در ادامه ببینید :  

طالع بینی متولدین دی

    سال ۲۰۱۷ برای متولدین دی ماه از فرصت های خوبی برای عملی کردن اهداف و آرمان هایشان در زندگی خبر می دهد. بنابراین امسال شما در تمام امور زندگی از رشد و پیشرفت خوبی برخوردار خواهید شد. از این رو لازم است که شما برای رسیدن به آرزوهای بزرگ خویش روحیه تان را تقویت کنید .در این دوره اطرافیان شما تاثیر زیادی بر زندگی شما خواهند داشت .خودتان باید آنچه برای شما و آینده تان مناسب و بهتر است را انتخاب کنید.   به انتقادهای غیر ضروری که ممکن است برایتان پیش آید توجه نکرده و روحیه تان را خراب نکنید. امسال ممکن است با همکاران خود سوء تفاهم هایی داشته باشید که شما را برای مدت زمانی طولانی محدود کند.بنابراین قدر و ارزش خیلی از زحمات و تلاش های شما شناخته نمی شود. خودتان را از این آشفتگی ها دور کنید چرا که ممکن است پیامدهای جدی در زندگی تان داشته باشد. خودتان را از تمام انرژی های منفی محیط پیرامونتان رها کنید و از آزادی زندگی با تمام شکوه و عظمتش لذت ببرید.  

طالع بینی متولدین دی در زمینه شغل و کار

در سال نو میلادی در زمینه کسب و کار متولدین دی ماه باید بیشتر تلاش کنند. امسال تعهد شما در کار شما را به مراتب و درجات بالا می رساند. امسال شما توانایی بیشتری برای رشد و پیشرفت خواهید داشت، از این رو فرصت های خوبی در زندگی حرفه ای برایتان مهیا می شود و شما در این زمینه به رضایت بیشتری خواهید رسید. برای اجرای پروژه های کاری پیش قدم شوید،این کار برایتان موفقیت آمیز خواهد بود.   خیلی به دیگران تکیه نکنید چراکه آن ها بیشتربه منافع خودشان فکر می کنند. پس در عرصه کسب و کار باید روی خودتان حساب کنید.امسال سعی کنید قدم به قدم محکم گام بردارید، در این صورت در اواخر سال به اهداف خود در این زمینه خواهید رسید. داشتن برنامه ریزی کاری به منظور پیشگیری از به تعویق انداختن امور در این زمینه می تواند تاثیرات شگفتی برایتان به همراه داشته باشد.  

طالع بینی متولدین دی در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه

سال ۲۰۱۷ برای متولدین دی از فرصت ها و راه های جدید در عرصه زندگی شخصی و عاطفی خبر می دهد. امسال در این زمینه همه چیز با سرعت اتفاق می افتد،بنابراین چشم و گوش تان را به خوبی باز کنید تا هر نوع حرکت و رفتار رمانتیک و عاشقانه را در فرد مورد علاقه تان ببینید. امسال شما در روابط عاطفی خود به یک رضایت کلی خواهید رسید. خودتان را زیاد محدود نکنید،براحتی احساسات خود را بیان کنید. امسال در زندگی شخصی و عاطفی شما رشد سازنده و مثبتی پیش بینی می شود. سعی کنید این رشد مثبت را در رابطه خود حفظ کنید. شفاف سازی می تواند بسیاری از مسائل بوجود آمده در رابطه را حل و فصل کند. امسال زندگی عاطفی شما در جهت مثبت رو به جلو حرکت خواهد کرد، با این حال ممکن است یکسری مسائل موقت و سطحی نیز برایتان پیش آید. این مسائل موجب صمیمیت و تفاهم بیشتر شما با فرد مورد علاقه تان خواهد شد.  

طالع بینی متولدین دی در زمینه مالی و اقتصادی

در سال ۲۰۱۷ برای متولدین دی چالش هایی در زمینه مالی و اقتصادی پیش بینی می شود. در این دوره شما در این زمینه بیشتر تحت تاثیر احساسات عمل می کنید، از این رو مراقب باشید و منابع مالی خود را مدیریت کنید.با این حال بستگان و آشنایان در صورت نیاز حامی و پشتیبان شما خواهند بود. امسال سعی کنید برای مخارج خود الویت بندی کنید.در سال نو میلادی همه رویدادها برایتان به سرعت اتفاق می افت د بنابراین شما زمان کافی برای گرفتن تصمیمات بزرگ مالی را نخواهید داشت. در سه ماه آخر سال برای شما فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری و انجام معاملات پر سود و منفعت بلند مدت وجود خواهد داشت. بنابراین شما می توانید از این فرصت ها برای بهبود وضعیت مالی خود در آینده استفاده کنید .پس جریان های مالی خوبی به سوی شما سرازیر می شود که بهتر است دراین موقعیت ولخرجی نکرده و مقداری از درآمد ها ی خود را نیز پس انداز کنید.  

طالع بینی متولدین دی در زمینه سلامت

در سال ۲۰۱۷ متولدین دی ماه بسیار پر انرژی و فعال خواهند بود،از این در همه فعالیت های فیزیکی شرکت خواهند کرد. با این حال مقادیر زیادی از این انرژی صرف بهبود وضعیت روحی و احساسی شما خواهد شد.در این دوره شما می توانید با انجام فعالیت های تفریحی و هنری به بهبود روحیه خود کمک کنید. بنابراین با انجام این فعالیت ها به سرعت سطح انرژی و روحیه شما بالا می رود. امسال خانواده و همکاران در محیط کار بیشتر به شما نیاز خواهند داشت. در سال نو میلادی لازم است که شما تغییرات عمده ای در رژیم غذایی و برنامه ورزشی خود بدهید. از شیوه زندگی بی حرکت و ایستا دست بکشید که جز افسردگی و کسالت چیزی عایدتان نخواهد شد. سعی کنید امسال با شرکت در کلاس های مراقبه،یوگا و فعالیت هایی از این دست روحیه خودتان را تقویت کنید.  

طالع بینی متولدین دی در زمینه خانواده

در سال نو میلادی متولدین دی مانند همیشه بیشتر به خانواده و رفاه و آرامش آن ها تمرکز خواهند داشت. امسال برای شما این فرصت فراهم می شود که وقت بیشتری را با عزیزانتان بگذارانید،فرصتی که همیشه نصیبتان نمی شود. با این حال مراقب بستگان و آشنایانی که ممکن است شما را سپر بلای خود در زندگی کنند نیز باشید. پس بنابراین امسال تا جایی که ممکن است از این افراد دوری کنید.  

طالع بینی متولدین دی در زمینه تحصیلات

امسال آن دسته از متولدین دی ماه که قصد دارند در مدارج بالا تحصیل کنند براحتی به هدفشان نخواهند رسید. اگر شما امسال قصد دارید که در آزمون ها یا امتحانات رقابتی شرکت کنید،پس بنابراین در این زمینه باید تمام تلاش خود را بکنید. به هر حال در زمینه تحصیل و آموزش خودتان را برای موانع و مشکلات پیش رو آماده کنید. امسال برای برخی که قصد تغییر رشته تحصیلی دارند زمان مناسبی خواهد بود. امسال سعی کنید با تجربه شکست روحیه تان را از دست ندهید، بایستید و به حرکت خود ادامه دهید،موفقیت فقط چند قدمی با شما فاصله دارد.  

طالع بینی متولدین دی در زمینه سیر و سفر

در سال نو میلادی هر چند متولدین دی تمایلی به سیر و سفر ندارند، اما با این وجود امسال برای این افراد فرصت های زیادی برای سفر پیش بینی می شود چون زمان و منابع لازم برای سفر برایشان مهیا خواهد شد. سفرهای شما در اوایل سال به کسب و کارتان مربوط می شود و در اواخر سال شما چند سفر تفریحی و سیاحتی نیز خواهید رفت.  

پیشنهادی برای متولدین دی ماه

در سال نو میلادی شما می توانید به خوبی خودتان و شرایط را کنترل و مدیریت کنید و از منابع و فرصت های فراهم شده نیز به درستی استفاده نمایید. شما همیشه در زندگی کسب و کار را در الویت همه چیز قرار می دهید. اما حالا امسال چرا پرداختن به زندگی شخصی تان را در الویت قرار ندهید.این همان چیزی است که آرامش، لذت و شادی که در زندگی نیاز دارید را برایتان فراهم می کند، نه چیزهایی که در زندگی حرفه ای و کاریتان بدست می آورید.  

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :