طالع بینی متولدین بهمن در سال ۲۰۱۷ میلادی

طالع بینی متولدین بهمن در سال ۲۰۱۷ میلادی فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

طالع بینی متولدین بهمن در سال ۲۰۱۷ میلادی را در ادامه ببینید :

طالع بینی متولدین بهمن در سال ۲۰۱۷ میلادی

طالع بینی متولدین بهمن در سال ۲۰۱۷ میلادی را در ادامه ببینید :  

طالع بینی متولدین بهمن

سال ۲۰۱۷ برای متولدین بهمن از سالی بسیار نیکو در زمینه زندگی اجتماعی شان نوید می دهد. بنابراین امسال شما می توانید روابط شخصی خود را تحکیم ببخشید.در این دوره فرصت برایتان مهیا می شود که براحتی خودتان را در زندگی اثبات کنید.امسال خصلت سیاستمدار شما در شرایط سخت به کمک شما می آید و همه چیز را حل و فصل خواهد کرد. در این دوره شما برای رسیدن به صلح و آرامش در زندگی تمام تلاش خود را می کنید. در سال نو میلادی هنگام بستن قرارداد یا امضای تعهدنامه و امثال آن بسیاردقت کنید.   فریب و حیله در پیرامون شما موج می زند.سعی کنید امسال از بحث و مشاجره پرهیز کنید، در غیر این صورت این رفتار شما را به دردسر خواهد انداخت. برای متولدین بهمن امسال فرصت خوبی است که روابط ناخوشایند خود را متوقف کنند. در سال نو میلادی ممکن است شما برخی تصمیم های سخت و ناراحت کننده ای را بگیرید اما نگران نباشید این تصمیمات در بلند مدت نتایج مطلوبی را برایتان خواهد داشت.

طالع بینی متولدین بهمن در زمینه شغل و کار

طالع بینی سال ۲۰۱۷ شما می توانید کار یا سرمایه گذاری هایی را که در سال گذشته شروع کرده اید همچنان ادامه دهید.امسال برای شما دوره بسیار خوبی برای شروع پروژه های جدید و یا اقدامات جدید در محل کار می باشد. بنابراین امسال با انگیزه زیادی در زمینه کسب و کار فعالیت می کنید چون بی شک براحتی می توانید از نردبان موفقیت بالا بروید.در اواسط سال برابر با زحمت هایی که تا به حال کشیده اید پاداش خوبی نصیبتان خواهد شد.در سال نو میلادی خصلت سیاستمدار و زیرک شما برای غلبه بر افراد سر سخت در محیط کارتان به شما کمک می کند.   در حقیقت شما می توانید روئسا و صاحب منصبان را به نفع خود قانع و با خود هم عقیده کنید. امسال شانس و اقبال شانه به شانه شما حرکت می کند،پس مطمئن باشید که می توانید آرمان ها و اهداف بزرگ خود را عملی کنید. در اواخر سال شما می توانید با سخت کوشی و تلاش خود به نتایج بسیار مطلوبی دست یابید. مراقب باشید،برخی مشکلات قانونی در پایان سال برایتان پیش بینی می شود.  

طالع بینی متولدین بهمن در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه

سال ۲۰۱۷ برای متولدین بهمن در زمینه روابط عاطفی سالی سراسر عشق و محبت پیش بینی می شود. بنابراین در این دوره شما بیشتر از قبل مورد توجه معشوقتان قرار خواهید گرفت. هنگامی که پای روابط عاشقانه و رمانتیک به میان می آید لطفا خصیصه سیاستمدار خود را رها کنید و شفاف باشید. در میانه سال در زمینه روابط عاطفی برای شما صلح و آرامش، هماهنگی و تفاهم و لحظات رمانتیک و عاشقانه ای پیش بینی می شود. بنابراین در این دوره شما جذابیت بیشتری برای فرد مورد علاقه تان خواهید داشت.   پس بهتر است که شما هم بیشتر به نیازهای شریک زندگی یا فرد مورد علاقه تان توجه کنید. از این رو در این زمینه همه چیز خوب و خوش خواهد بود و شما حقیقتا آرامش درونی را احساس خواهید کرد. در اواخر سال شما لازم است که در این زمینه تصمیمات مهمی را که به آینده نیز مربوط می شود بگیرید. اگر شما فردی مجرد هستید، برای شما پیشنهاد ازدواج و تشکیل خانواده پیش بینی می شود و آن دسته از افرادی که نامزد هستند به خیر خوشی زندگی مستقل خودشان را آغاز خواهند کرد  

طالع بینی متولدین بهمن

طالع بینی متولدین بهمن در زمینه مالی و اقتصادی

در سال نو میلادی متولدین بهمن با سرعتی بیشتر از گذشته در جهت اهداف مالی و اقتصادی خود حرکت می کنند. بنابراین در این دوره اهداف اقتصادی کوتاه مدت به خوبی جواب می دهد.اما بهتر است انتظار نتیجه فوری نیز نداشته باشید. در اواسط سال هزینه های غیر منتظره و ناگهانی برایتان پیش می آید که منابع مالی شما را کاهش می دهد. اما با این حال با پشتکار و شم اقتصادی فوق العاده شما ظرف چند ماه همه آن هزینه ها جبران خواهد شد. در این دوره شما از منابع مالی خود برای رویدادهای فرخنده در منزل، برای تغییر وسایل منزل،بهبود شیوه زندگی خود و مانند آن استفاده می کنید. در اواخر سال برای شما جریان های مالی خوبی پیش بینی می شود. در زمینه کسب و کار هنگام امضای معاملات مراقب حیله های سندی و مکتوب باشید. حواس خودتان را بر روی کاری که در دست انجام دارید متمرکز کنید و یاد بگیرید که هزینه ها و مخارج خود را الویت بندی و مدیریت نمایید.  

طالع بینی متولدین بهمن در زمینه سلامت

در سال نو میلادی وضعیت سلامت شما با وجود نوسان هایی از نظر روحی و جسمی همچنان خوب خواهد بود. در این دوره ممکن است برخی جوش و خروش های روحی برایتان پیش آید.مراقب سلامت خود باشید، این حالت های روحی بزودی بر طرف خواهد شد.بی خود انرژی خود را تلف نکنید، سعی کنید از انرژی تان عاقلانه استفاده کنید.در اواسط سال از نظر سلامت عمومی دوره سختی برایتان پیش بینی می شود. در این دوره وضعیت روحی شما ضعیف خواهد شد،بنابراین بهتر است که زمانی را برای استراحت و آرامش خود اختصاص دهید.   در این صورت شما می توانید به اعصاب و جسمتان که از کار طولانی و زیاد خسته شده است استراحت بدهید.مراقب رژیم غذایی خود باشید،یکسری برنامه های غذایی سم زدایی را دنبال کنید، در این صورت تغییرات شگفت انگیزی در سلامت خود مشاهده خواهید کرد. امسال سعی کنید بین کار و استراحت خود تعادل را برقرار کنید.  

طالع بینی متولدین بهمن در زمینه خانواده

در سال ۲۰۱۷ متولدین بهمن در زندگی خانوادگی خود فراز و نشیب هایی را تجربه خواهند کرد. با این حال امسال در صورت لزوم شما زمان کافی برای سر زدن به قوم و خویش را خواهید داشت. امسال سعی کنید تمرکز خود را بیشتر بر روی زندگی شخصی و نه حرفه ای خود معطوف کنید. در این دوره شما از نظر مالی و اقتصادی به عزیزانتان کمک خواهید کرد. علاوه براین امسال شما برای بهبود خانه و خانواده بیشتر هزینه می کنید و این کار در بهبود و تحکیم بنیان خانواده به شما کمک می کند.  

طالع بینی متولدین بهمن در زمینه تحصیلات

سال ۲۰۱۷ متولدین بهمن در زمنیه تحصیل و آموزش وضعیت مطلوب و بهتری را تجربه خواهند کرد. با این حال اگر شما متقاضی تحصیل در مدارج بالا هستید،با رقابت و موانع سختی رو به رو خواهید شد. امسال شما می توانید امتحانات و آزمون ها را با نمره خوبی بگذرانید. سعی کنید امسال نگرانی و آشفتگی را از خود دور کنید و بیشتر بر روی اهداف خود برای رسیدن به موفقیت متمرکز شوید. در سال نو میلادی ممکن است در خانه شرایط نامطلوبی حاکم باشد که اغلب مانع از مطالعه و تحصیل شما خواهد شد.  

طالع بینی متولدین بهمن در زمینه سیر و سفر

در سال ۲۰۱۷ برای شما سفرهای زیاد کاری پیش بینی می شود. شما دراین سفرها دانش و مهارت های زیادی را فرا خواهید گرفت. با این حال سعی کنید زمانی را نیز برای سفر رفتن با خانواده اختصاص دهید چراکه آن ها نیز به حمایت و پشتیبانی شما در زندگی نیاز خواهند داشت.  

پیشنهادی برای متولدین بهمن ماه

امسال زندگی علارغم فرصت های خوبی که برایتان فراهم می کند فشار و بار کاری را نیز بر دوش شما خواهد گذاشت. با این حال شما سعی کنید که بر اهداف خود متمرکز باشید و رو به جلو حرکت کنید. مبادا انرژی و روحیه خودتان را در مسیر از دست بدهید،نگران نباشید روزهای خوب در راه هستند. امسال استرس و تنش ممکن است مشکل عمده و اصلی شما در زندگی باشد. اهداف خود را همچنان دنبال کنید و برای رسیدن به موفقیت و بهبودی همه موانع و شرایط ناخوشایند را رها کنید.   روزگار

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :