طالع بینی متولدین اسفند در سال ۲۰۱۷ میلادی

طالع بینی متولدین اسفند در سال ۲۰۱۷ میلادی فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

طالع بینی متولدین اسفند در سال ۲۰۱۷ میلادی را در ادامه ببینید :

طالع بینی متولدین اسفند در سال ۲۰۱۷ میلادی

طالع بینی متولدین اسفند در سال ۲۰۱۷ میلادی را در ادامه ببینید :  

طالع بینی متولدین اسفند

در سال نو میلادی متولدین اسفند موفق می شوند تصمیمات مهمی و جدی در مورد آینده و اهدافشان بگیرند. امسال برای شما زمان مناسبی است که در مورد خود و نیازهایتان فکر کنید.از این رو امسال شما می توانید برخی موانع و و محدودیت ها که باعث عقب ماندگی شما شده است را از سر راه خود بردارید. امسال خود را برای گرفتن تصمیمات سختی آماده کنید که حتی ممکن است به ضرر اطرافیان شما تمام شود. بنابراین شما می توانید اقدامات مثبتی در زندگی خود انجام دهید.برخی مشکلات قانونی در اواسط سال ممکن است برایتان پیش آید.اطرافیان شما ممکن است سعی کنند شما را به دردسر بیاندازند.از این رو امسال مراقب دوستان حیله گر خود باشید.   در این دوره شما از نظر احساسی بسیار آسیب پذیر هستید بنابراین ممکن است از این جهت مورد سوء استفاده اطرافیان خود قرار بگیرید. سعی کنید فریب مسائل بی اهمیت و پیش پا افتاده را نخورید.تمام حواس و توجه خود را بر روی اهدافتان در زندگی متمرکز کنید و پیش به سوی جلو حرکت کنید.در این دوره داشتن پشتکار بالا به شما کمک خواهد کرد و اجازه نمی دهد که چیزی احواستان را پرت کرده و شما را از مسیر رقابت منحرف کند.  

طالع بینی متولدین اسفند در زمینه شغل و کار

درسال ۲۰۱۷ متولدین اسفند در زمینه کسب و کار وارد فاز بسیار سازنده ای خواهند شد. بنابراین امسال شما می توانید برخی از برنامه های کاری خود را رشد و توسعه دهید. سعی کنید هنگامی که به مشکلی بر می خورید زمان را تلف نکرده و امیدتان را نیز از دست ندهید. امسال از منفی بافی و پیش داوری های منفی پرهیز کنید و فقط رو به جلو حرکت کنید. در این دوره داشتن دیدگاه مثبت و روشن می تواند رمز موفقیت شما در زندگی شود. متولدین اسفند که در عرصه هنر فعالیت می کنند امسال از قوه تخیل فوق العاده ای برخوردار خواهند بود. از این رو شما می توانید در این زمینه انتظار برخی تحولات مثبت را نیز داشته باشید.     امسال شما در حیطه کسب کار بیشتر ازهمیشه مورد توجه قرار خواهید گرفت، از این رو در این زمینه محبوبیت زیادی نیز بدست می آورید.با این حال به شما توصیه می شود که در اواسط سال احتیاط کنید.در این دوره مشکلات و مسائلی بر سر راه شما ظاهر می شوند. در این موقعیت به جای گوش دادن به توصیه و نصیحت دیگران،فقط به ندای درون خود گوش دهید. دراواخر سال در زمینه کسب و کار شما سرعت لازم جهت رسیدن به نتایج مطلوب در سال های آینده را پیدا خواهید کرد.

طالع بینی متولدین اسفند در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه

در سال نو میلادی زندگی عاطفی متولدین اسفند همچون بهشت خواهد بود. بنابراین برای شما در سال ۲۰۱۷ عشق و محبت فراوانی پیش بینی می شود. هنگامی که در رابطه شما مسائل و سوء تفاهم هایی بوجود می آید سعی کنید با شهامت برای روشن کردن آن نقاط تاریک در رابطه اقدام کنید. در این شرایط برقراری ارتباط به طور صحیح و درک بهتر طرف مقابل می تواند کمک زیادی به شما کند.   اما امسال سعی کنید این اقدامات عاشقانه مانع رسیدن شما به آرمان ها و اهدافتان در زندگی نیز نشود. سال نو میلادی برای شما زمان مناسبی است که به روابط ناخوشایند خود خاتمه داده و تنها با دوستان وفادار خود ارتباط داشته باشید. امسال شما می توانید در زمینه روابط عاشقانه و رمانتیک ،عواطف و افکار خود را در فضایی شفاف و روشن بیان کنید. در اواسط سال به دلیل ارتباط با دوستان شما دیدگاه جدیدی در این عرصه پیدا خواهید کرد. امسال سعی کنید در زمینه زندگی شخصی و عاطفی از داشتن اهداف دور دست و نا ممکن پرهیز کنید، در عوض بر روی خوشی های کوچک و مصاحبت های مثبت در دسترس توجه و تمرکز داشته باشید.  

طالع بینی متولدین اسفند

طالع بینی متولدین اسفند در زمینه مالی و اقتصادی

سال ۲۰۱۷ برای متولدین اسفند در زمینه مالی و اقتصادی از وعده های نیکویی خبر می دهد. اگر شما یاد بگیرید که مخارج و هزینه های خود را کنترل و محدود کنید، در پایان سال منابع مالی خوبی خواهید داشت.بنابراین از هزینه های اسرافی و تجملاتی پرهیز کنید. مراقب باشید،در نیمه اول سال ممکن است به انجام برخی اقدامات مالی غیر ضروری وسوسه شوید.   امسال شما می توانید وام ها و بدهی های گذشته خود را پرداخت کنید و در میانه سال موفق به مقداری پس انداز کردن نیز می شوید. بنابراین امسال تا حدودی شانس و ثروت خوبی برایتان پیش بینی می شود. در سه ماهه آخر سال از معاملات و سرمایه گذاری های خود در این زمینه سود و منفعت خوبی نصیبتان خواهد شد.

طالع بینی متولدین اسفند در زمینه سلامت

در سال نو میلادی برای متولدین اسفند وضعیت سلامت خوبی پیش بینی می شود. امسال شما در مورد شیوه زندگی و عادات خود تصمیم های مهمی خواهید گرفت که منافع خوبی برایتان خواهد داشت.سعی کنید مثبت و خوش بین باشید، این رویکرد می تواند وضعیت سلامت عمومی و آرامش شما را بهبود دهد در اواسط سال ممکن است برخی تحولات عاطفی برایتان پیش آید که تاثیر منفی بر وضعیت سلامت شما خواهد داشت.   در این دوره مراقب رژیم غذایی و سلامت روحی خود باشید. شرکت در کلاس های مراقبه و یوگا می تواند تاثیر مثبتی بر روح و روان شما داشته باشد. همچنین در این دوره بهتر است با ورزش و تمرین بنیه فیزیکی خود را نیز بهبود دهید.

طالع بینی متولدین اسفند در زمینه خانواده

در سال ۲۰۱۷ برای متولدین اسفند برخی جدال و کشمکش خانوادگی پیش بینی می شود. در این دوره تعهد و توجه شما و عزیزانتان برای رفع این شرایط لازم است. در این موقعیت شما در بین اعضای خانواده قرار خواهید گرفت و طبیعتا دراواخر سال از برخی نیز طرفداری خواهید کرد که همین کار موجب بدتر شدن شرایط خواهد شد.

طالع بینی متولدین اسفند در زمینه تحصیلات

سال ۲۰۱۷ برای متولدین اسفند در زمینه تحصیلات و کسب مدارج عالیه از سال خوب و مساعدی خبر می هد. با این حال عملکرد متوسطی برایتان پیش بینی می شود. از این رو شما نباید انتظار کسب موفقیت های بزرگ در امتحانات و آزمون ها را داشته باشید. امسال ممکن است در این زمینه با برخی موانع مالی نیز روبه رو شوید. امسال در این زمینه از هر نوع به تعویق انداختن امور که مانع از دنبال کردن اهداف تحصیلی تان می شود دوری کنید.

طالع بینی متولدین اسفند در زمینه سیر و سفر

سال ۲۰۱۷ برای شما از سفرهای زیادی برای استراحت و آرامش شما خبر می دهد. اگر چه شما خیلی به سفرهای طولانی تمایل نخواهید داشت چون ممکن است که به شما خوش نگذرد،اما داشتن سفرهای کوتاه همراه با خانواده و دوستان می تواند لحظه های خوبی را برایتان به ارمغان آورد.سعی کنید در این سفر ها بدون هیچ نگرانی،روح و جسم شما استراحت کند.

پیشنهادی برای متولدین اسفند ماه

هنگامی که در زندگی با دعوا و کشمکش رو به رو می شوید،فقط نادیده بگیرید و فراموش کنید. دیگران به توجه و مراقبت شما نیاز خواهند داشت. سعی کنید آن اتفاقات را زیاد جدی نگیرید و از آن افراد رنجیده نشوید. جایگاهی که امروز در زندگی دارید را خودتان تعیین کرده اید و سعی کنید دیگران را برای آن مقصر ندانسته و سرزنش نکنید.بنابراین بهتر است که مسئولیت کارهایتان را بپذیرید و با واقعیت رو به رو شوید.در این دوره سعی کنید به آینده متمرکز شوید و با استفاده از قوه خلاقیت تان به سوی جلو گام بردارید،این رویکرد می تواند جایگاه مطلوبی را برایتان به ارمغان آورد. روزگار

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :