طالع بینی متولدین آبان در سال ۲۰۱۷ میلادی

طالع بینی متولدین آبان در سال ۲۰۱۷ میلادی فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

طالع بینی متولدین آبان را در ادامه ببینید :

طالع بینی متولدین آبان

طالع بینی متولدین آبان را در ادامه ببینید :  

طالع بینی متولدین آبان

طالع بینی متولدین آبان

سال نو میلادی برای شما متولد آبان از فرصت های جدید و زیرکی بیشتر شما در زندگی خبر می دهد.ب نابراین امسال شما پس از چندین سال می توایند از شرایط سخت و دشوار گذشته خلاص شوید. در زندگی شخصی و حرفه ای فرصت های جدید خوبی نصیبتان می شود .از این رو شما امسال پیشرفت بسیار خوبی در زندگی خواهید داشت. در این دوره سطح انرژی تان به شدت افزایش می یابد و شما می توانید رویاها و آرزوهایتان را در زندگی عملی کنید. اما امسال از عملی کردن ایده هایی که نیازبه پول و زمان زیادی دارد دوری کنید.در اواسط سال ممکن است نگرانی و آشفتگی هایی برایتان پیش آید که شما را تحت تاثیر قرار داده و محدود خواهد کرد.   از این رو امسال مراقب اوضاع و شرایط مخرب اطراف خود باشید چون امسال فرصت های خوب بسیاری نصیبتان خواهد شد که این شرایط می توانند این فرصت های طلایی را خراب کنند. با شهامت با موانع و سختی های پیش آمده رو به رو شوید و خونسردی خود را حفظ کنید .از هیچ کس کینه و دلخوری نداشته باشید چراکه پیروزی و موفقیت با شما خواهد بود.  

در زمینه شغل و کار

سال ۲۰۱۷ برای متولدین آبان سالی است که این افراد در زمینه کسب و کار می توانند با رقبای بالا دست خود رو به رو شوند.دیگر زمان آن رسیده است که شما با تمام توان خود در مقابل آن ها ایستاده و خودتان را ثابت کنید. پس بنابراین تنبلی نکنید و سعی کنید از این موقعیت برای بالا کشیدن خود استفاده کنید.اگر به سختی تلاش کنید بخت نیز با شما یار خواهد بود.امسال در انجام امور مربوط به کسب و کار سعی کنید خوش بین باشید. در این سال نو میلادی شما با تعهد خود موفقیت های خوبی کسب خواهید کرد. با این حال در میانه سال برخی موانع و گرفتاری هایی برای شما پیش خواهد آمد که موجب آشفتگی و بهم ریختگی شما خواهد شد.   از این رو بازنگری و بازسازی برنامه های کاری می تواند موجب موفقیت شما گردد. اگر همکاران در زمینه کسب و کار به شما فشار می آورند خودتان را برای حل و فصل و مذاکره با آن ها آماده کنید.در اواخر سال شما می توانید ت قاضای افزایش حقوق یا ارتقاء رتبه داشته باشید، چرا که شما برای چنین تقاضایی شایستگی لازم را خواهید داشت.  

در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه

طالع بینی سال ۲۰۱۷ متولدین آبان می توانند عشق حقیقی را در زندگیشان تجربه کنند. بنابراین سعی کنید در ارتباط با شریک زندگیتان یا فرد مورد علاقه تان سازگار باشید.اجازه ندهید مسائل پیش پا افتاده و بی اهمیت رابطه شما را خراب کند.هر چه گفته شده یا انجام شده به هرصورت خانه مکانی است که شما می توانید در آن عشق و توجه مورد نیازتان را دریافت کنید. امسال ممکن است اتفاقی غیر منتظره و ناگهانی مسیر شما را در زندگی عاطفی تان تغییر دهد. سعی کنید در مقابل این اتفاق در جهت مثبت پاسخ داده و عمل کنید.   همچنین در اواسط سال نیز برای شما موقعیت فریبنده ای پیش خواهد آمد که احساسات و عواطف شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. تمایلات خود را در این زمینه به تعویق بیاندازید و به اعتقادات و وجدان خود توجه کنید. در نهایت امسال شما فرد مورد علاقه تان را پیدا خواهید کرد. به هر حال امسال شما در زمینه روابط رمانتیک و عاشقانه فراز و نشیب های زیاد و احساسات و عواطف پر شور و حرارتی را تجربه می کنید.  

طالع بینی متولدین آبان در زمینه مالی و اقتصادی

سال نو میلادی برای شما متولدین آبان در زمینه مالی و اقتصادی سالی سرشار از سود و منفعت با شانس فراوان خواهد بود. از این رو شما می توانید با وضعیت مالی بهتر براحتی با موانع و مشکلات زندگی رو به رو شوید. اگر چه برخی مشکلات جزئی در این زمینه ممکن است برایتان پیش آید اما نگران نباشید رویکرد مثبت شما همه چیز را حل خواهد کرد.در میانه سال لازم است که شما جریان های مالی خود را ارزیابی کنید.در این دوره خودتان را برای تغییراتی که وضعیت مالی شما را ثابت می کند آماده کنید. امسال مخارج فرخنده و مبارکی در خانه برایتان پیش می آید،خودتان را برای پرداخت آن هزینه ها آماده کنید.  

طالع بینی متولدین آبان در زمینه سلامت

در آغاز سال نو میلادی وضعیت سلامتی شما خوب خواهد بود.امسال سعی کنید بیشتر به سلامت خود توجه کنید. سطح انرژی شما در این دوره افزایش می یابد،با این حال انرژی خود را بی خود تلف نکنید. به منظور رفع خستگی و بی قراری لازم است که گاهی به خودتان استراحت بدهید. سعی کنید زیاد خودتان را درگیر شرایط ناخوشایند نکنید و بیشتر به خود و سلامت تان توجه داشته باشید. در این هنگام داشتن طرز فکر مثبت و خوشبینانه می توانید راه حل این مسئله باشد. پر خوری نکنید،در عوض سعی کنید رژیم غذایی متعادل و سالمی داشته باشید و از چربی ها و شیرینیجات نیز پرهیز کنید.  

طالع بینی متولدین آبان در زمینه خانواده

طالع بینی سال ۲۰۱۷ برای متولدین آبان در زمینه روابط خانوادگی نوید تغییرات بسیاری را می دهد .در سال گذشته شما در این زیمنه با مشکلاتی دست به گریبان بوده اید که منجر به جدایی شده است. امسال این فرصتت برایتان فراهم می شود که این مسائل را حل و فصل کرده و رابطتان را با خانواده ترمیم دهید. با این حال مراقب باشید کسانی را که در شرایط سخت با شما همراه بودند فراموش نکنید. امسال اجازه ندهید احساسات زندگی شخصی و رابط تان دچار نوسان کند،سعی کنید بیشتر اهل عمل باشید.  

طالع بینی متولدین آبان در زمینه تحصیلات

طالع بینی سال ۲۰۱۷ به متولدین آبان در زمینه تحصیل و آموزش موفقیت و پیشرفت را نوید می دهد. امسال شما می توانید با سخت کوشی و بخت و اقبال پیش رو به موفقیت برسید. در این سال نو میلادی موفقیت و پیروزی در آزمونها و سایر مسابقات رقابتی برای شما مثل آب خوردن خواهد بود. در این دوره فرصت های خوبی برای یادگیری زبان یا مطالب جدید برایتان مهیا می شود. بنابراین ذهنتان برای مطالعه و کسب دانش،بیشتر از همیشه فعال می شود.  

طالع بینی متولدین آبان در زمینه سیر و سفر

در سال ۲۰۱۷ برای متولدین آبان برخی سفرهای تفریحی پیش بینی می شود، بنابراین شما می توانید استرس و تنش را از خودتان دور کنید.در این دوره اوقات خوشی را با عزیزانتان خواهید داشت چون بودن با آن ها روح و جسم شما را آرام می کند و به شما آرامش می دهد. برای برخی از متولدین این ماه سفرهای کاری خارج از کشور نیز پیش بینی می شود.  

پیشنهادی برای متولدین آبان ماه

سال گذشته زندگی درس های مهمی را به شما یاد داده است.بنابراین سعی کنید امسال از آن تجربیات در زندگی روزمره خود به خوبی استفاده کنید. این کار موجب ایجاد صلح و آرامش در زندگی شما خواهد شد. همچنین از کسی هیچ کینه و دلخوری به دل نداشته باشید. اجازه دهید گذشته در گذشته باقی بماند و سعی کنید رو به جلو حرکت کنید و با آغوش باز با چالش های زندگی خود رو به رو شوید.  

ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-01-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :