طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما

طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما ، این طالع بینی را بخوانید.

طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما

طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما ، این طالع بینی را بخوانید.   شاید این طالع بینی از همه طالع بینی ها کوچیکتر و خلاصه تر باشه اما خیلی ها معتقدن که اکثر مطالبش حقیقت داره …

طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما

۱ فروردین سیاه ۲ فروردین تا ۱۱ فروردین ارغوانی ۱۲ فروردین تا ۲۱ فروردین سرمه ای ۲۲ فروردین تا ۳۱ فروردین نقره ای ۱ اردیبهشت تا ۱۰ اردیبهشت سفید ۱۱ اردیبهشت تا ۲۴ اردیبهشت آبی ۲۵ اردیبهشت تا ۳ خرداد طلائی ۴ خرداد تا ۱۳ خرداد شیری ۱۴ خرداد تا ۲۳ خرداد خاکستری ۲۴ خرداد تا ۲ تیر خرمائی ۳ تیر خاکستری ۴ تیر تا ۱۳ تیر قرمز ۱۴ تیر تا ۲۳ تیر نارنجی ۲۴ تیر تا ۳ مرداد زرد ۴ مرداد تا ۱۳ مرداد صورتی ۱۴ مرداد تا ۲۲ مرداد آبی ۲۳ مرداد تا ۱ شهریور سبز ۲ شهریور تا ۱۱ شهریور قهوه ای ۱۲ شهریور تا ۲۱ شهریور کبود ۲۲ شهریور تا ۳۱ شهریور لیموئی

طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما

۱ مهر زیتونی ۲ مهر تا ۱۱ مهر ارغوانی ۱۲ مهر تا ۲۱ مهر سرمه ای ۲۲ مهر تا ۱ آبان نقره ای ۲ آبان تا ۲۰ آبان سفید ۲۱ آبان تا ۳۰ آبان طلائی ۱ آذر تا ۱۰ آذر شیری ۱۱ آذر تا ۲۰ آذر خاکستری ۲۱ آذر تا ۳۰ آذر خرمائی ۱ دی نیلی ۲ دی تا ۱۱ دی قرمز ۱۲ دی تا ۲۱ دی نارنجی ۲۲ دی تا ۴ بهمن زرد ۵ بهمن تا ۱۴ بهمن صورتی ۱۵ بهمن تا ۱۹ بهمن آبی ۲۰ بهمن تا ۲۹ بهمن سبز ۳۰ بهمن تا ۹ اسفند قهوه ای ۱۰ اسفند تا ۲۰ اسفند کبود ۲۱ اسفند تا ۲۹ اسفند لیمویی

طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما
قرمز

با نمک و دوستداشتنی، مشکل پسند اما همیشه عاشق……. و اینطور بنظر میرسد که مورد محبت نیز باشید. با روحیه و بشاش اما در همان زمان میتوانید بد اخلاق هم شوید . قادرید با مردم بسیار خوب و با ملاطفت برخورد کنید و این همان عشقی است که میتواند در راهی که در پیش دارید همراهتان باشد . آدمهایی را که راحت صحبت میکنند دوست دارید این آدمها باعث میشوند احساس راحتی بیشتری داشته باشید. طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما

شیری

اهل رقابت و بازی دوست. دوست ندارد ببازد ولی همیشه بشاش است. شما قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون بگذرانید، با دقت عشقتان را انتخاب میکنید و بسادگی عاشق نمی شوید اما وقتی او را یافتید تا مدتهای طولانی دوستش خواهید داشت.

نیلی

شما بیشتر متوجه نگاهتان هستید و استانداردهای بالائی در انتخاب عشق دارید. هر راه حلی را با دقت و تفکر انتخاب می کنید و بسیار بندرت مرتکب اشتباه احمقانه میشوید دوست دارید رهبر باشید و به راحتی می توانید دوستان جدید پیدا کنید.

خاکستری

جذاب و فعال هستید، شما هرگز احساستان را پنهان نمی کنید و هر آنچه را که درونتان است آشکار می سازید. اما ضمنا میتوانید خودخواه هم باشید. می خواهید مورد توجه باشید و نمی خواهید بطور نا برابر با شما برخورد شود. میتوانید روز مردم را روشن کنید. شما میدانید در زمان مناسب چه بگویید و خوش اخلاق هستید.

سبز

خیلی خوب با افراد تازه کنار می آیید. در واقع آدم خجالتی ای نیستی اما گاهی اوقات با کلماتت به عواطف مردم آسیب می رسانید. دوست دارید تا مورد توجه و علاقه کسی باشید که دوستش دارید ولی اغلب تنهایید و به انتظار فرد مورد نظرت می مانید.

طلائی

شما میدانید چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است. آدم بشاشی هستید و زیاد بیرون میروید. بسیار سخت میتوانی فرد مورد نظرت را پیدا کنی اما وقتی او را یافتی تا سالیان متمادی دوباره عاشق نمی شوی.

همچنین بخوانید :  متولدین 1 بهمن ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
صورتی

شما همواره در تلاشید تا در هر چیزی بهترین باشید و دوست دارید به سایرین کمک کنید. اما بسادگی قانع نمیشوی. دارای افکاری منفی هستید و در جستجوی عشقی شورانگیز مانند آنچه در قصه هاست هستید.

زرد

شما شیرین و بیگناهید ، مورد اعتماد بسیاری از مردم ، و دارای رهبریتی قوی در ارتباطاتتان هستید. شما خوب تصمیم میگیرید و انتخاب درستی در زمان مناسب می گیرید. همواره در افکار داشتن روابط عاشقانه بسر می برید.

خرمائی

باهوشید و میدانید چه چیزی درست است. میخواهید همه چیز را مطابق میل خود کنید که گاهی میتواند بدلیل عدم توجه به نظر دیگران مشکل ساز باشد. اما در مورد عشق صبور هستید. وقتی فرد مورد نظرتان را یافتید برایتان دشوار است فرد بهتری پیدا کنید.

نارنجی

در مقابل اعمالتان مسئولیت پذیر هستید، می دانید چگونه با مردم رفتار کنید. همواره اهدافی برای دستیابی به آنها دارید و حقیقتا برای رسیدن به آنها تلاش میکنید ، فردی آماده رقابت هستید. دوستانتان برایت بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید میدانید، گاهی اوقات واکنشتان زیادی شدید است و علت آن نیز احساساتی بودنتان است.

ارغوانی

اسرار آمیز هستید، بهیچوجه خودخواه نیستید ، زود و آسان نظرتان جلب میشود. روزتان با توجه به خلقتان میتواند غمگین یا خوش باشد. بین دوستان محبوب هستید اما میتوانید دست به عمل احمقانه ای نیز بزنید ، بسادگی امور را فراموش میکنید. بدنبال شخصی هستید که قابل اعتماد باشد.

لیموئی

آرام هستید، اما بسادگی عصبانی می شوید. به آسانی حسادت می ورزید و در مورد چیزهای کوچک اعتراض میکنید، نمیتوانید به یک کار بچسبید اما دارای شخصیتی هستید که اعتماد و علاقه همه را جلب میکند.

نقره ای

خیال پرداز و بامزه اید ، دوست دارید چیز های جدید را بیازمایید. علاقه دارید خود سازی کنید و بسادگی می آموزید، براحتی میتوان با شما صحبت کرد و شما نصایح خوبی میدهید. وقتی موضوع دوستی است متوجه میشوید نمی توان به کسی اعتماد کرد، اما وقتی دوستان واقعی خود را یافتید تا پایان عمر به آنها اعتماد میکنید.

سیاه

شما یک مبارز هستید و دارای انگیزه اید. اما تغییر در زندگی را نمی پسندید. زمانی که تصمیمی گرفتید، روی تصمیمتان تا مدتها پای می فشارید. زندگی عشقی شما نیز توام با مبارزه است و مثل همه نیست.

زیتونی

شما روشن قلب و آدم گرمی هستید. همراه خوبی برای فامیل و دوستانید. خشونت را نمی پسندید و میدانید چه چیزی درست است. شما مهربان و بشاش هستید اما بسادگی به مردم حسادت نورزید.

قهوه ای

فعال و ورزشکارید ، برای دیگران مشکل است که به شما نزدیک شوند. زمانی که متوجه میشوید نمی توانید به چیزی که میخواهید دستیابید ،‌ بسادگی تسلیم شده آنرا رها میکنید.

آبی

اتکا به نفس کمی دارید و خیلی ایرادی هستید. هنرمند هستید و دوست دارید عاشق شوید ، اما میگذارید عشقتان از دستتان برود چون در این مورد از مغزتان فرمان میگیرید نه از قلبتان.

سرمه ای

شما جذابید و عاشق زندگی خود هستید ، نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی هستید و خیلی زود گیج میشوید زمانی که از دست شخص یا اشخاصی عصبانی می شوید برایتان مشکل است آنها را ببخشید.

سفید

شما آرزو و اهدافی در زندگی دارید زود حسادت می ورزید نسبت به دیگران متفاوت و گاهی اوقات عجیب هستید اما همه این حالت شما را دوست دارند. طالع بینی بر اساس رنگ وجود شما

کبود

احساسات شما بسادگی و ناگهانی تغییر میکند اغلب تنها هستید ، مسافرت را دوست دارید. انسان صادقی هستید ولی حرف مردم را زود باور میکنید. یافتن عشق برای شما سخت است و گمگشته عشق هستید. یک دوست

تاریخ بروزرسانی : 2017-03-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi