شخصیت شناسی از روی لب | لب‌های‌تان چه چیزهایی از شخصیت شما می‌گویند

شخصیت شناسی از روی لب | لب‌های‌تان چه چیزهایی از شخصیت شما می‌گویند فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

لب‌های‌تان چه چیزهایی از شخصیت شما می‌گویند :

شخصیت شناسی از روی لب

شخصیت شناسی از روی لب موضوع این نوشتار است.  

شخصیت شناسی از روی لب

   

شخصیت شناسی از روی لب

  هنگام آرایش احتمالا به شکل لب‌های‌تان توجه کرده‌اید، ولی آیا می‌دانستید شکل لب‌ها می‌توانند واقعا چیزهایی در مورد شخصیت و سلامتی‌تان به شما بگویند؟ طبق گفته‌های برخی روان‌شناسان، میان شکل لب‌ها و طبیعت درون‌تان ارتباط وجود دارد. لب‌ها را بر اساس حجم، عرض، و شکل کلی می‌توان به انواعی مختلف طبقه‌بندی کرد. در ادامه در مورد آن‌چه لب‌های‌تان از شما می‌گویند به چیزهایی جالب اشاره می‌کنیم.  

لب‌های پُر

لب‌های پر معمولا بسیار جذاب هستند. با این‌که شخصیت عاطفی زنانی که لب‌هایی پر دارند کمی ناپخته و نابالغ است، اعتماد به نفس قوی‌شان کمک‌شان می‌کند به هر آن‌چه می‌خواهند برسند.  

لب‌های نازک

لب‌های نازک باعث می‌شوند دهان کوچک‌تر دیده شود، حتی اگر در حقیقت بزرگ و گشاد باشد. زنانی که لب‌های‌شان از دیگران نازک‌تر است، ممکن است کمی احساس خجالت یا عدم اعتماد به نفس داشته باشند. با وجود این، زنانِ نازک لب معمولا متعادل و معقول، و بنابراین همیشه مستعد موفقیت هستند.

دهان کوچک (غنچه‌ای)

اگر دهان‌تان نسبت به اجزای دیگرِ صورت‌تان کوچک‌تر باشد، می‌توان گفت شما دهانی کوچک دارید. زنانی که دهان‌شان کوچک است معمولا مهربان، دست‌ودل‌باز و خوش‌مشرب هستند. با این‌که شاید دوستانی زیاد نداشته باشند، ولی همین تعداد هم آدم‌هایی بسیار وفادار و دوستان واقعی هستند.  

دهان پهن

وقتی دهان‌تان پهن تر از بینی، چانه و دیگر اجزای صورت‌تان باشد، یعنی این‌که شما دهانی بزرگ و پهن دارید. آدم‌هایی که دهان بزرگ دارند معمولا مستبد و پرحرف هستند. آنها کمال‌گراهایی خوش‌طبع و باهنر هستند که معمولا به راحتی دوست پیدا می‌کنند.  

لب‌های قلبی‌شکل

لب‌هایی پُر که قسمت v شکل بالای‌شان بسیار برجسته باشد، از قدیم به عنوان لب قلبی‌شکل معروف بوده‌اند. زنانی که چنین لب‌هایی دارند معمولا نترس و مستقل هستند. آنها در زندگی عاشق بهترین‌ها هستند و آزادانه احساسات‌شان را بیان می‌کنند.  

لب‌های افتاده

گوشه‌های لب‌های برخی از زنان به سمت پایین است، به گونه‌ای که به نظر می‌رسد به طرف پایین افتاده اند. اگر لب‌های شما نیز به این شکل است، احتمالا تمایل به عقب‌نشینی دارید، علاقه ندارید دیگران از مسائل خصوصی‌تان سر در بیاورند، و با تدبیر و با ملاحظه هستید. ممکن است این شخصیت خوش‌فکر ولی حساس و انتقادی باعث شود برخی آدم‌ها از شما دور شوند.    

لب‌های گرد

لب‌های گرد ترکیبی از لب پُر و لب غنچه‌ای هستند. این لب‌ها که بیش‌تر شبیه دکمه هستند، معمولا نشان از شخصیتی روشن‌فکر و کنجکاو دارند. این علاقه به کندوکاو معمولا ناشی از طبیعت سرکش‌شان است.  

لب‌های بیضی

این‌گونه لب‌ها پستی و بلندی آن‌چنان برجسته در لب بالایی‌شان ندارند، و لب پایینی‌شان نیز پُر و بزرگ است. زنانی که لب‌های بیضی دارند معمولا شاداب و پر جنب‌وجوش هستند. اگر چنین لب‌هایی دارید، آدم‌ها به طور طبیعی جذب طبیعت پرنشاط‌تان می‌شوند. لب‌های‌تان می‌توانند در مورد شخصیت‌تان و نحوه‌ی نگرش دیگران به شما، حرف‌هایی زیاد بزنند. انواعی از لب‌هایی دیگر نیز هستند که از ترکیب لب‌های بالا درست شده‌اند. می‌توانید با برجسته کردن هر یک از ویژگی‌های خاص لب‌های‌تان توجه دیگران را به جنبه‌هایی ویژه از شخصیت‌تان جلب کنید. پازیتیومِد

ماهی پرنده رو از نزدیک دیده بودید
ترفندهای فوق العاده برای تزئین سبزیجات
تاریخ بروزرسانی : 2016-12-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :