شخصیت شناسی از روی شکل صورت

شخصیت شناسی از روی شکل صورت فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

شخصیت شناسی از روی شکل صورت را در ادامه ببینید :

شخصیت شناسی از روی شکل صورت

شخصیت شناسی از روی شکل صورت را در ادامه ببینید : شاید باورتان نشود اما شکل صورت شما شخصیت‌تان را این‌گونه فاش می‌کند!

شخصیت شناسی از روی شکل صورت

آیا شکل صورت شما شخصیت تان را فاش می‌کند؟ اصلا خوشایند نیست این‌که تلاش کنید دیگران را بشناسید و نهایتا به این نتیجه برسید که اصلا آنها را دوست ندارید. خوشبختانه، راه‌های دیگری برای شناختن آدم‌ها وجود دارد، بدون این‌که زمان زیادی را تلف کنید. یکی از این راه‌ها شکل صورت آدم‌ها است. از روی شکل صورت نه تنها می‌توانید شخصیت آدم‌ها را بشناسید، بلکه حتی می‌توانید نگاه آنها را به زندگی درک‌کنید.

همچنین بخوانید :  فال و ستاره شناسی جالب
۱. صورت لوزی-شکل

  اگر استخوان‌های گونه‌ی شما عریض‌ترین بخش صورت‌تان است، و پیشانی و چانه‌تان کم‌کم باریک می‌شود، یک صورت لوزی شکل دارید. آدم‌هایی که صورت لوزی دارند به طور کلی منظم هستند و به جزییات توجه زیادی دارند. آنها مهارت‌های ارتباطی خوب و اعتماد به نفس بالا دارند، و تحت کنترل موقعیت هستند. آنها همچنین می‌توانند نهایتا آدم‌هایی معتاد به کار باشند.

همچنین بخوانید :  متولدین 12 دی ماه ، چه ویژگی های مشترکی دارند؟
۲. صورت مثلثی-شکل

اگر پیشانی‌تان عریض‌ترین بخش صورت‌تان است و باقی صورت‌تان به آرامی به طرف چانه باریک می‌شود، شما صورتی مثلثی-شکل دارید. به نظر می‌رسد آدم‌هایی که صورت مثلثی دارند، روحی هنرمند و حساس دارند. اغلب بسیار خلاق هستند و احتمال موفقیت آنها در کارهایی که بر عهده می‌گیرند بسیار زیاد است. آنها همچنین یک شخصیت سلطه‌گر و هیجانی دارند.

همچنین بخوانید :  فال بوسه متولدین ماه های سال
۳. چهره‌ی مستطیلی-شکل

اگر پیشانی و خط چانه‌تان تقریبا یک اندازه دارند و صورت‌تان کشیده است، پس شکل صورت شما مستطیلی است. اگر چنین صورتی دارید پس آدمی هستید که غالبا برای آینده برنامه‌ریزی می‌کنید. همچنین ترجیح می‌دهید که یک زندگی فعال داشته باشید و از بی‌کاری خسته می‌شوید. شما به لحاظ احساسی درون‌گرا هستید و تنها به عده‌ی کمی اجازه می‌دهید که شما را کشف کنند.  

همچنین بخوانید :  رابطه بین شخصیت‌ و استفاده‌ از رسانه های اجتماعی چیست؟

شخصیت شناسی از روی شکل صورت

شخصیت شناسی از روی شکل صورت
۴. صورت قلبی-شکل

اگر فک شما به سمت یک نقطه باریک می‌شود و (احتمالا) “خط موی سرتان در وسط پیشانی” پیش‌آمدگی دارد، پس شکل صورت شما قلبی است. آدم‌هایی که صورت قلبی-شکل دارند سرسخت و به لحاظ ذهنی بسیار قوی هستند. آنها همچنین از نعمت درون‌یافت و شهود نیز برخوردار هستند. آنها اغلب ذهن خلاقی دارند، اما در زمینه‌ی درون‌نگری چندان خوب نیستند.

همچنین بخوانید :  رایج‌ترین حرکات در زبان بدن دست ها که اگر ندانید به ضررتان تمام می‌شود!
۵. صورت بیضی-شکل

درازای صورت‌های بیضی بیش‌تر از پهنای‌شان است. خط فک آنها نیز باریک است. آدم‌هایی که چنین صورتی دارند، ذاتا دلسوز و مهربان هستند. آنها اهل عمل هستند و برای رسیدن به اهداف‌شان بسیار روش‌مند و باقاعده عمل می‌کنند.

همچنین بخوانید :  فال ابجد زن متولد شهريور
۶. صورت مربع-شکل

چنین صورت‌هایی پیشانی عریض و خط فک پهن دارند و چندان کشیده نیستند. اگر صورت مربع-شکل دارید، بسیار اهل شوخی هستید و می‌توانید ساعت‌ها دیگران (یا خودتان) را سرگرم نگه دارید. شما همچنین ذهنی تحلیل‌گر دارید و می‌توانید خودتان را به راحتی برای دیگران بیان کنید. روزگاران

همچنین بخوانید :  فال با حروف جُمَل یا حساب جمل یا حساب ابجد چطور گرفته می شود؟
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2018-05-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :