تست هوش هیجانی

تست هوش هیجانی فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

تست هوش هیجانی و شخصیت شناسی!

تست هوش هیجانی

تست هوش هیجانی و شخصیت شناسی! بنیادکودک در آستانه‌ی نوروز۹۶، در کمپین “منِ نو” با همکاری تلنت‌یاب به گونه‌ای دیگر از دانش‌آموزان با استعداد نیازمند حمایت می‌کند. کمپینِ منِ نو، در آستانه‌ی سال جدید فرصتی را برای نو کردن افکار برای ساختن زندگی بهتر مهیا کرده است. بنیادکودک در آستانه‌ی نوروز۹۶، در کمپین “منِ نو” با همکاری تلنت‌یاب به گونه‌ای دیگر از دانش‌آموزان با استعداد نیازمند حمایت می‌کند. کمپینِ منِ نو، در آستانه‌ی سال جدید فرصتی را برای نو کردن افکار برای ساختن زندگی بهتر مهیا کرده است. این تحول در #منِ _نو با شناخت ویژگی‌های شخصیتی و آشنایی با توان‌مندی‌های خودمان آغاز می‌شود و می‌تواند به یک کار نیک جمعی برای دانش‌آموزان با استعداد نیازمند بیانجامد. با شرکت در این کمپین از ۱۵ اسفند ۹۵ تا ۱۵ فروردین ۹۶ و با شناخت بیشتر خودتان، می‌توانید برای تحول و موفقیت بیشتر در سال جدید برنامه‌ریزی بهتری داشته باشید. برای موفقیت‌های بی‌شمار در سال نو، خودمان را بهتر بشناسیم. با استفاده از تست شخصیت‌شناسی MBTI و هوش هیجانی یا احساسی می‌توانید به میزانی که این ابزار و نتایج آن برای‌تان مفید بوده است، با واریز هر مبلغی به حساب بنیادکودک از دانش‌آموزان با استعداد نیازمند حمایت کنید و دوستان‌تان را نیز به این کمپین دعوت کنید.  

تست هوش هیجانی

  به این ترتیب در آستانه نوروز، هم سال نو را به شکلی جدید به دیگران تبریک گفته‌اید و هم نوروز را برای دانش‌آموزان بورسیه بنیادکودک، رنگین‌تر کرده‌اید. برای شرکت در این حرکت اجتماعی پس از ورود به صفحه اینترنتی کمپین به آدرس https://talentyab.com/maneno/index.php، دو تست روان‌شناسی معتبر در زمینه شناخت شخصیت و هوش احساسی در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

هدف این تست‌ها شناخت بیشتر خود و توانمندیهایمان است.

در مدت زمان اجرای کمپین، این تست‌ها رایگان عرضه می‌شوند و در ازای آن از مخاطبان درخواست می‌شود تا پس از استفاده، به هر میزان که نتایج این تست‌ها رضایت خاطرشان را جلب کرده و تمایل داشتند، از طریق درگاه بنیاد کودک به دانش‌آموزان با استعداد نیازمند کمک کنند. در #من_نو افراد ضمن کمک به موفقیت بیشتر خود در سال آینده، با انتشار پیام کمپین، به فراگیر شدنِ آن در آستانه سال جدید کمک می‌کنند و سفیرانِ مهربانی و آگاهی نیز خواهند بود. به این ترتیب #من_نو تبریکِ متفاوت سال نو خواهد بود. گفتنی است در سال گذشته این حرکت اجتماعی برای اولین بار اتفاق افتاد و حدود ۱۱۰میلیون ریال کمک شد و به بیش از ۶۵۰ هزار نفر اطلاع رسانی شد. بنیادکودک همواره به این می‌اندیشد که هیچ دانش‌آموز با استعدادی نباید به دلیل مشکلات مالی از تحصیل و تلاش باز نماند.

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-04-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :